Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

loco50

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    2026
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    7

Zawartość dodana przez loco50

  1. loco50

    Nóż

    G10 przeplatana jakimś włóknem szklanym.
  2. loco50

    Nóż

    🤣🤣🤣🤣. Jednak rozczaruję Cię, już chyba że 3 tyg nic.
  3. loco50

    Nóż

    Nóż, k.... 🤣. Słaby charakter.
  4. loco50

    Nóż

    Bry, dawno mnie nie było. No i złamałem się, go mac😁
  5. Masz rację, zaciecie raczej nie grozi.
  6. Jakubos co do konstrukcji pełna zgoda. Co do obsługi zgody nie ma😁. Jeśli chodzi o mnie to czy klamka waży 0,5 czy 0,9 kg nie na znaczenia. Ja jestem krzepki chłop i ja tego nie czuje. Z doświadczenia wiem, że im cięższa klamka tym mniejszy podrzut. Np Sig X-Five, którego też nam jest bajka do strzelania szybkiego. W tym rhino lufa jest na dole, strzela się dolnej. Komory więc podrzut też jest zdecydowanie mniejszy. 357 Mag to żadna artyleria, więc tu też nie ma zbytniej walki z podrzutem. Jeśli chodzi o kolejny plus tego dziwadła to to, że to nie jest prawdziwy kurkowiec. Tu jest bijnik.,inaczej, przyjemniej pracuje spust niż w klasykach. Minus-trzeba pilnować chwytu, żeby nie osmalić sobie kciuka, co z resztą pokazywał Miculek. Natomiast jeśli chodzi o funkcjonalność i praktyczność rewolwerów w ogóle to jest ona zerowa. Mały magazynek, szybkie przeladowanie nawet z szybkoladowaczem nie jest wcale szybkie, wystający kurek haczący przy dobywaniu z ukrycia. One są fajne tak jak napisał mkl1 to miecia albo do oglądania w TV jak to robi Brudny Harry. Jedyny w miarę praktyczny rewolwer to Kimber K6S, z krótka lufą i schowanym kurkiem, który dobrze sprawdzi się w samoobronie w zwarciu-szybkie dobycie, dwa strzały z bliska i spi... y. Ja broń traktuję dwojako-jako narzędzie i jako eksponat kolekcjonerski. I ten rhino kupiłem tylko bo: A. Jest tak brzydki, że aż fajny B. Inny niż wszystkie rewolwery C. Nikt takiej paskudy nie ma😁 I w mojej kolekcji jest kilka takich rzadkich często dziwadeł.
  7. loco50

    Nóż

    Louis, głowa im się rozboli leżąc tak do góry nogami.
  8. loco50

    Buty

    Kornel, udzielam pochwały 😁. Ja poluję jeszcze na Maindle GSG 9.
  9. Walka o miejsce przy oparciu
  10. Będzie, będzie 😁😁😁 Że trzy razy albo cztery razy już widziałem. Jeden z lepszych strzelankowych filmików.
  11. Oglądałem i zostaję przy swoim😁
  12. Nawet nie milicji. Oni to mają w d... Dodatkowa robota. PZSS jest tu największym beneficjentem i szkodnikiem jednocześnie. Kasa musi być za nic od tzw sportowców.
  13. Dwie sprytne dziewiątki w formule PC
  14. loco50

    Nóż

    Presidio jest Presidio
  15. loco50

    Nóż

    Porcelanowy, zaj.... Skąd?
  16. loco50

    Nóż

    PM3 kupiłem bo ladniutki😁. A na co dzień RAT. Czuć w łapie.
  17. loco50

    Nóż

    Za lekki i ch... 🤣 Ja jestem krzepki chłop i takiego ołówka w ogóle w ręce nie czuć.
  18. loco50

    Nóż

    Kawał zawijasa od Sinkiewicza. Mógłby by być trochę cięższy.
  19. loco50

    Nóż

    Szczurek z bratem bliźniakiem w innych gaciach.
  20. Nigdy nie rozumiałem fenomenu filmów o amerykańskich superbohaterach, tych Batmanach, Spidermanach, Supermanach i innych manach w leginsach czy rajstopach😁. Kompletna odmóżdżająca bzdura. A tak na marginesie-kto te stroje wymyślał? Fan baletu czy fan chłopców z baletu?
  21. Ja też nie. Nie umiem, ale szczerze podziwiam. Opad, wiatr, wilgotność, Coriolis, do tego cyzelowanie ammo. Czapki z głów.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.