Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

loco50

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    2026
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    7

Zawartość dodana przez loco50

  1. loco50

    Nóż

    Wystarczy pogłaskać, nasmarować i popukać od czasu do czasu.
  2. loco50

    Nóż

    Taniej i mniej stresowo wyjdzie broń 😁
  3. loco50

    Nóż

    No, stracony dla ludzkości 😁
  4. loco50

    Nóż

    Na goods szczurki jedynki w D2 w różnych okładzinach rzucili😁
  5. loco50

    Latarka

    A to zmienia postać rzeczy. Nie było pytania😁
  6. loco50

    Nóż

    Jestem. Trzymam się. Nie kupuję 😁 "Patrzam" tylko😁
  7. loco50

    Nóż

    Nie, nie. Bardzo mi się podoba ale nie. Zaciekawiła mnie wersja w tej stali. Gratulacje😁
  8. loco50

    Latarka

    Fajna. Ale nasuwają się dwa pytania: 1.po co? 2.jaka jest wydajność czyli czas świecenia takiego reflektora p/lotniczego?
  9. loco50

    Nóż

    Mówiłem 😁
  10. loco50

    Nóż

    Marcin, skąd go zawłaszczyłeś w tej stali? A, już znalazłem. U Sharggiego😁
  11. Nie widziałem, ale pomysł bardzo sympoatuczny😁
  12. Helmut ( w środku) z dziewczynami.
  13. loco50

    Nóż

    Bardziej mi leży w ręce, ten G10 pasuje.
  14. loco50

    Nóż

    Z bratem przyrodnim od ojca bez sir przed nazwiskiem 😁 I kuzynem z sąsiedniej wsi
  15. Ja też mam wielką nadzieję, że ruskie odpuszczą z braku kasy i swoi wywołają śmiertelną chorobę u tego bandyty z Leningradu. Niemniej jednak moich paru bardziej tzw zapobiegliwych kolegów zaczęło tworzyć plany ewentualnościowe dotyczące wyjazdu bardziej na zachód. Ja powiedziałem - c... j, zostaję. Tu się urodziłem, wychowałem i żyłem. Jak mam wyciągnąć kopyta to tu stojąc a nie żyć nie wiadomo gdzie na kolanach. A może też zabiorę ze sobą paru sowieckich "mirotworców" 😁
  16. loco50

    Nóż

    Moim skromnym zdaniem - nożyk idealny. Ani za mały ani za duży. G10 bardzo przyjemne ale i pewne w dotyku. Wspomaganie działa mniej dynamicznie niż u Kerszoła (tam strzela jak z procy),ale bardzo pewnie i szybko. Przy składaniu też mniejszy opór. Generalnie super nożyk. Jestem mega zadowolony. Aaaa, Mariusz trzeba było mówić, że w łapie. Ja prosty chłopak jestem🤣🤣
  17. loco50

    Nóż

    P. S. Dodatkowe fotki zrobię jutro. Mariusz, jak w uchwycie?
  18. loco50

    Nóż

    Powiem tak. W krótkich żołnierskich słowach- super. A więcej - w zestawieniu z tymi biżuteryjnymi obkarbonowanymi i obtytanowanymi latającymi na łożyskach błyskotkami chyba najlepsza Zetka jaką mam😁.
  19. loco50

    Nóż

    No i o, Burns? Spóźniłeś się. Zdjęcia scyzoryka były szybsze😁😁
  20. No ciekaw jestem ilu bohaterów, zwłaszcza tych z Sejmu, stanęłoby do walki w obronie Ojczyzny.
  21. loco50

    Nóż

    Stare pudelko🤣🤣🤣
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.