Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

loco50

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    2026
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    7

Zawartość dodana przez loco50

  1. loco50

    Instalacja inteligentna

    Ja kiedyś też o tym myślałem, ale odpuściłem z kilku powodów. Im więcej elektroniki tym więcej możliwości awarii. Poza tym jakoś tak nie wierzę w bezpieczną sieć.
  2. Kolba montowana na szynę picatinny. I stąd był problem, żeby takową znaleźć.
  3. loco50

    Latarka

    Dziękuję
  4. loco50

    Latarka

    A gdzie te armyteki się nabywa. Ja co prawda jestem fanem ologhta, ale po ostatnich przebojach z włącznikiem w jednej z nich(chociaż trzeba przyznać, że Militaria sprawę załatwiła perfekt) chciałem pomacać czegoś innego.
  5. Na weekend ładuję akumulatory 😁
  6. Z hameryki Brownells kolbę ściągnął. Fajna. Po weekendzie będzie strzelane.
  7. loco50

    Nóż

    Oba fajne. Mariusz, mówiłem 😉
  8. loco50

    Nóż

    Ano dlatego, że rękojeść jest dość krótka i chłop z wielką łapą miałby problem. Ale chwyt z palcem do przodu od pivota jest pewny. To co mi się podoba w tym nożu to to, że w odróżnieniu od tych zetek i innych we z wyjebolitu jest ciężki. Trzymasz w łapie porządne narzędzie a nie pilnik do paznokci z damskiej torebki😁 Ano dlatego, że rękojeść jest dość krótka i chłop z wielką łapą miałby problem. Ale chwyt z palcem do przodu od pivota jest pewny. To co mi się podoba w tym nożu to to, że w odróżnieniu od tych zetek i innych we z wyjebolitu jest ciężki. Trzymasz w łapie porządne narzędzie a nie pilnik do paznokci z damskiej torebki😁
  9. loco50

    Nóż

    Zdjęcia nie oddają jego fakt, że kontrowersyjnej😁, urody. Na żywo zaj...
  10. loco50

    Nóż

    Zostaje. Jest super wykonany, karbon gładki, mechanika jak zwykle w WE perfekcyjna. W ręce leży super. Powiem tak, może kontrowersyjnie-jeden z ciekawszych noży w mojej kolekcji. Poza tym po iluś tam nudnych i podobnych nożyków trzeba mieć też coś wyróżniającego się z tłumu😁
  11. loco50

    Nóż

    Wal.Mysle,ze Ci się nie podoba. Ja też miałem pewne opory i długo się wahałem. Ale na żywo jest super.
  12. loco50

    Nóż

    No dobra. Ognia!
  13. loco50

    Nóż

    O kurcze. Trzeba będzie się strzelać. A nazwisko to długie jak ch... u murzyna😁😁😁
  14. loco50

    Nóż

    Nie, chociaż korci😀
  15. loco50

    Nóż

    Też się dołączam z pudełkiem. 😁 Pokaż kotku co masz w środku. Burnsa nie pytam bo on Pegasusa używa😁 Też się dołączam z pudełkiem. 😁 Pokaż kotku co masz w środku. Burnsa nie pytam bo on Pegasusa używa😁
  16. loco50

    Nóż

    Przyszło cóś, tylko muszę wy-sharg-ać z paczkomatu.
  17. Jak zwał tak zwał, ale rzecznik 😁
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.