Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

loco50

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    2026
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    7

Zawartość dodana przez loco50

  1. loco50

    Nóż

    640.Bo mam😁
  2. loco50

    Twój ogród

    Wiosna panie sierżancie
  3. loco50

    Nóż

    Aha, myślałem, że Civivi bo wzorek na okładkach podobny nam.
  4. loco50

    Nóż

    Cziwiwi? 😁
  5. Zacisk to stal. Poza tym jakie mogą być problemy w 9x19? Przecież to kapiszon jest 😁
  6. loco50

    Nóż

    I jeszcze Shaman moim zdaniem. A tak naprawdę do orania najlepszy jest RAT 1 w D2 🤣🤣🤣 Panowie dajcie na luz. To tylko narzędzia. A poza tym każda taka różnica zdań jest mało ważna wobec tego co się dzieje na wschodzie.
  7. loco50

    Nóż

    Bez wad😁 Louis czepiasz sie😁. To jest naprawdę jeden z lepszych noży użytkowych a nie tylko do "patrzania", klikania i brandzlowania się.
  8. loco50

    Nóż

    Adamas w manualu-czołg. Bardzo dobry, męski, porządny nóż 😁. Nie ma do czego się prz....
  9. loco50

    Nóż

    Nie, no jeszcze nie powiedziałem ostatniego słowa 😁.
  10. loco50

    Nóż

    Nie, no to drewienko daje taki oldskulowy sznyt.
  11. loco50

    Nóż

    Mój Osbourn też był otwarty. Odesłałem bo to mikrus.
  12. Napisałem to w tym sensie, że sowiet wydymał Jankesów z wpływu na dawne w miarę demokratyczne kraje Europy Środkowej i na 50 lat położył na nich swoją brudną łapę.
  13. Ależ to norma. Już Lenin zachodnich intelektualistów zachwyconych sowietami nazywał pożytecznymi idiotami. A Stalin koncertowo wydymał jankesow w Jałcie.
  14. loco50

    Nóż

    Karabinami mnie nie zaskoczą 😁
  15. loco50

    Nóż

    Burns, nie kuś😁
  16. loco50

    Nóż

    Ogród to nie nowe hobby. Poza tym nie widzę nic ciekawego do kupienia z seryjnych a customy mnie nie kręcą 😁
  17. loco50

    Nóż

    Ja już odpuszczam. Mam nowa zajawkę. Chyba😁
  18. loco50

    Nóż

    Mamy😁
  19. loco50

    Instalacja inteligentna

    Taki system dobry i w miarę tanio ma Rainbird. Możliwość sterowania przez aplikację. Oczywiście czujnik deszczu, możliwość programowania stref. Stosunkowo prosta obsługa.
  20. loco50

    Instalacja inteligentna

    Ja kiedyś też o tym myślałem, ale odpuściłem z kilku powodów. Im więcej elektroniki tym więcej możliwości awarii. Poza tym jakoś tak nie wierzę w bezpieczną sieć.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.