Marcin chyba nie. W AD15 blokadę unosi się z przodu. A ty z przodu ta belka jest przykręcona do głowni. Chyba, że się mylę.
Popatrzyłem na yt. To frame.
Oczywiście. Nie krytykuję. Mi nie leży to, że tam w nim dużo dziurków i szparków.
Mam na oku jednego fajnego WE, ale waham się ze względu na właśnie dziurawą klingę 😁
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.