Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

loco50

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    2026
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    7

Zawartość dodana przez loco50

  1. loco50

    Nóż

    Nie, cóś od WE.
  2. loco50

    Nóż

    A mnie się kliknął tak bez 100% przekonania pewien chińczyk wokół którego od dawna krążę.
  3. loco50

    Nóż

    https://www.goods.pl/product/description/4692/Noz-Ontario-RAT-2-Linerlock-Black-D2-ON8828.html
  4. loco50

    Nóż

    Rat 2 😁
  5. loco50

    Nóż

    Kupić.
  6. loco50

    Nóż

    Mój RAT 1, Spyderco Tenek i CRKT Hammond Cruiser orają 😁
  7. loco50

    Nóż

    No nie pomyślałem. Taki ze mnie tępy ch... 🤣 🤣
  8. loco50

    Nóż

    A może wyrzucić i jednego porządnego kupić jak n.p. z postu wyżej😁
  9. loco50

    Nóż

    Miałem przez chwilę Vipera Orso w węglu i odesłałem bo były niedoróbki wokół pivota. Jakoś tak Włochom nie dowierzam.
  10. loco50

    Nóż

    Mimo, że nie jestem takim ortodoksyjnym fanem tytanu jak Burns😁 to się tu zgodzę, że ti😁
  11. loco50

    Złamane kości

    Panowie, dajcie spokój 😁
  12. Nie, Zenek napaniał. Cały czas w domu tylko na dole. Ale ma już profi budę, ocieplaną i na wiosnę jak już będzie ciepło będzie pilnował obejścia😁
  13. loco50

    Nóż

    A fakt. Kolega kiedyś mi podesłał link, ale zapomniałem. Starość go mac😁
  14. loco50

    Nóż

    A od Holendrów to skąd?
  15. loco50

    Nóż

    Nie to samo. Bo głownia w siódemkach prawie dorosła (89) 😁
  16. loco50

    Nóż

    Arrakis-sen szalonego najfmejkera 😁
  17. loco50

    Nóż

    Marcin chyba nie. W AD15 blokadę unosi się z przodu. A ty z przodu ta belka jest przykręcona do głowni. Chyba, że się mylę. Popatrzyłem na yt. To frame.
  18. loco50

    Nóż

    Ten to spoko. Nawet byłem bliski łyknięcia przy ostatnim zakupie. Chodzi o Arsenal.
  19. loco50

    Nóż

    Oczywiście. Nie krytykuję. Mi nie leży to, że tam w nim dużo dziurków i szparków. Mam na oku jednego fajnego WE, ale waham się ze względu na właśnie dziurawą klingę 😁
  20. loco50

    Nóż

    Nie. Na visus mi nie podchodzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.