Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

loco50

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    2026
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    7

Zawartość dodana przez loco50

  1. loco50

    Perfumy

    Dziękuję uprzejmie😁
  2. loco50

    Perfumy

    Pany Znawcy😁. Dwa pytania : 1.Caron Aimez Moi Comme Je Suis? 2.Alle-sprzedawcy perumymegami i ImportPefum?
  3. loco50

    Złamane kości

    Jest istotne. Po ustąpieniu obrzęku szyna gipsowa powinna być zastąpiona pełnym gipsem lub dla wygody opatrunkiem syntetycznym ale pełnym, okrężnym. Złamanie dobre. Dobrze się zrasta. Pierwszy zrost bez przebudowy szpary złamania to ok. 6 tyg. Pełny zrost 12 tyg. 100% przebudowy złamania - rok.
  4. loco50

    Złamane kości

    Nie chyba a na pewno. A do tego dochodzi prawidłowe zaopatrzenie złamania.
  5. loco50

    Nóż

    Zimne stale
  6. loco50

    Nóż

    Pełen profesjonalizm 🤣🤣
  7. loco50

    Nóż

    No i kurcze kolejny sukces😁. Skrzyneczka na zetki
  8. Robi się panie kierowniku cały czas
  9. loco50

    Złamane kości

    Callahan szybko się zrosłeś bo byłeś dzieckiem.
  10. loco50

    Nóż

    Już zainwestowane w master blendera😁
  11. loco50

    Nóż

    I drugi. Też kawał nożyka. Ciekawa blokada. Bardzo dobre wykończenie. Ciężki. Świetnie leży w ręce. Muszę się nauczyć składać go jedną ręką bo mnie ugryzł w palec😁. Też dobry zakup chociaż miałem jeszcze większe obiekcje niż przy SOG.
  12. loco50

    Nóż

    I złodziej. Bo każdy pijak to złodziej😁
  13. loco50

    Nóż

    Wyszedłem na oszusta😁. Zdjęcia z Adamasem dziś zrobię.
  14. loco50

    Nóż

    Nie. Też już mam od dawna. 2
  15. loco50

    Nóż

    No dobra. Pierwszy. Wielki, brutalny, wredny sk.... l do rżnięcia, rąbania, burzenia ścian i otwierania czołgów 😁. Najfajniejszy "taktyczny" nożyk jaki do tej pory wpadł mi w ręce. Ale pal sześć taktyczność. Jest po prostu czad. W łapie leży super, rękojeść wyprofilowana idealnie, okładki mimo, że chropowate nie drażnią. Mechanika chodzi idealnie. Po naciśnięciu flippera wyskakuje jak z procy. Składa się grawitacyjnie praktycznie do końca. Jestem mega zadowolony, choć podchodziłem do niego trochę z dystansem. Kurczę, Burns! Ty nie grasz😁😁😁 Flasha już mam od średniowiecza😁
  16. loco50

    Nóż

    No niestety. Nie każdego stać na Krzyśka 😁 Konkurs - co w środku.?
  17. loco50

    Nóż

    Tak jak pisałem wcześniej trochę cordury i parę zamków. Nie ma co się brandzlować. Telefon i klucze wejdą. Do miejskich działań taktycznych każda będzie dobra😁
  18. loco50

    Nóż

    Nie tak grubo ale myślę, że ciekawe. I nikt ich tu nie pokazywał.
  19. loco50

    Nóż

    Jak przyjdą wrzucę foty. Może jutro?
  20. loco50

    Nóż

    Nie tylko Ty😁
  21. loco50

    Nóż

    Mam bandicota, mam jakąś od condora, od 5.11 a ostatnio wpadła chyba wisport. Tak jak pisałem - jeden wuj tylko metka inna. A wracając do tematu. Dwa od CQB wystartowały. Jeden zostanie na pewno 😁😁
  22. loco50

    Nóż

    Panowie, nerka to nerka. Jeden wuj z jakiej firmy. Trochę cordury i parę zamków. Co Wy diamenty i złote monety chcecie transportować?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.