Ale nie AUS 8,tylko D2
Jak drożej to można to
https://cqb.pl/green-p-12091.html
Lub to
https://noze-swiata.pl/skladane/4865-noz-kershaw-link-1776olsw-20cv-sklep-krakow.html
Ale geralnie do tyrania to szczurek. Będzie Pan zadowolony😁
Hmm, jakby Ci to powiedzieć? To był trening pracy na broni, skladu, szybkości oddania strzałów do dwóch celów. Takie abecadło, taka rozgrzewka. Później strzelaliśmy na dłuższe dystanse, w ruchu, z przeladowaniem, zza przesłon, ze zmianą broni.
Ruger dedykowanych nie ma. A w Polsce dlatego nie ma u sprzedawców bo w Europie nigdzie nie ma. Tu pasuje np od Siga MCX, ale w sklepach nie ma. Nawet u Brownellsa. Kolega ma zasięgnąć info u Szustera.
Złamałem się😁. Miało być co innego.
Kawał porządnego sk... a😁. Świetnie wyważony, doskonale leży w ręce.Jedyny mały minusik to trochę odstający klips, który nieznacznie uwiera mnie w kłębik palca piątego przy mocnym chwycie. Da się to przeżyć. Trafiony zakup, świetny nóż.
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.