Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

loco50

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    2024
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    7

Zawartość dodana przez loco50

  1. loco50

    Nóż

    Porcelanowy dobrze kiedyś napisał - nóż ma się przede wszystkim podobać właścicielowi. To tak jak z babą 🤣🤣 A co do kupowania z myślą o odsprzedaży z zyskiem części jakiejś kolekcji - jeszcze nigdy niczego nie sprzedałem. A nie, sprzedałem fajny sztucer Tikka CTR, kupiony ch... wie po co😁. Ale sprzedałem że stratą po oddaniu chyba 5 strzałów.
  2. loco50

    Teorie spiskowe

    Panowie, nie bijcie piany. Poczekajmy do jesieni...
  3. loco50

    Teorie spiskowe

    A może czasami warto wyjść że swojej bańki i spojrzeć szerzej i dalej niż koniec własnego nosa. Być może jest się mega super ultra odpornym i nie zachoruje się na covida, ale może sprzedamy tego dziada komuś kto umrze, może nawet nie jednej osobie(bo to że ludzie umierają na covida to chyba jest poza dyskusją?). Ja jestem libertarianinem(wiem, wiem w socjalistycznych tworach jakim są współczesne państwa to utopia) i jak słyszę hasło solidaryzm społeczny to mi się wszystkie moje noże, chyba z 50😁 otwierają, ale w sytuacji uratowania życia komuś warto te swoje wolnościowe przekonania i zasady troszkę nagiąć. A poza tym kwestia własnej wygody i komfortu-Malta juz nie będzie wpuszczać niezaszczepionych.
  4. loco50

    Jak wyglądamy?!

    Carrotko, Augustów City? Bo ja lubię się uśmiechać. Ja taki wesołek ogólnie jestem.
  5. loco50

    Jak wyglądamy?!

    Staram się. Ja w ogóle wrażliwy jestem. Serio.
  6. loco50

    Nóż

    U mnie za edka od wielu lat robi Ka-barDozier Folder. Fakt, że mały, drzewa nie porąbiesz, ale w kieszeni i w łapie dobrze leży. Do miejskich działań taktycznych low profile😁 starcza w zupełności. Jak nie zależy na metce z modną(drogą) nazwą firmy to można to.:
  7. loco50

    Nóż

    Jak Ci się podoba bierz.
  8. loco50

    Nóż

    Od czasu do czasu zaprzęgami konie i jadę do najbliższego miasta, cywilizację zobaczyć, lampy elektryczne na ulicach🤣 Porcelanowy, gumy tak mają😁. Może trzeba będzie sięgnąć po jakieś technologie kosmiczne. A ten zapieprz, znając siebie, minie za jakiś czas😁 Jeszcze w planach tylko dwa, które "sie mnie podobajo". Jeden SOG i jeden lew.
  9. loco50

    Nóż

    Nie czekam na kuriera. Odbieram w paczkomacie😁. Reszta się zgadza. Długi jednak lepszy🤣🤣
  10. loco50

    Nóż

    Najgorzej, że ta trzecia nowa już w 1/3 zapełniona 😁
  11. loco50

    Nóż

    O właśnie. A ja nie mogłem się powstrzymać. To, k... a, choroba jakaś jest 😁
  12. loco50

    Nóż

    Tenek jest ok. Blaszka trochę słaba, ale kamieni łupać nie będziesz. Ja elegencko palca ukroiłem 😁
  13. loco50

    Perfumy

    No tak. Ciągle nowe wyzwania i przygody😁
  14. loco50

    Nóż

    No ZT to nie są. I tak naprawdę 18 sztuk to na papierze wejdzie. W środkowe przegródki wchodzą mniejsze. Duże nie wlezą😁 A torby tylko 3. No i niestety wiocha, bo napchałem tam dziadostwa np. Spyderco, Benchmade itp chłam😁. Tylko jeden ZT jest.
  15. loco50

    Twój ogród

    Wiąz górski Casmperdowni
  16. loco50

    Nóż

    Na krzesło wleze 😁
  17. loco50

    Perfumy

    No właśnie. Warto było? Ale każdy ma swojego hopla. Ja w giwerach mam niezły samochód 😁
  18. loco50

    Nóż

    Mariuszu, scyzoryki co jakiś czas wrzucam. Ale może jutro jakieś zbiorcze zrobię.
  19. loco50

    Perfumy

    Łukaszu aż takim smakoszem nie jestem😁. Za trudne informacje mi tu podajesz🤣🤣
  20. loco50

    Twój ogród

    U mnie surmie też jakieś leniwe.
  21. loco50

    Nóż

    Się zapełniają 😁
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.