Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

loco50

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    2024
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    7

Zawartość dodana przez loco50

  1. loco50

    Perfumy

    O widzisz. A mnie on wprost odrzuca. Dobrze, że ludzie tak się różnią. U mnie dziś John Varvatos Artisan Blu
  2. loco50

    Nóż

    Dwa nowe pudełeczka 😁
  3. loco50

    Perfumy

    Za słodki moim zdaniem, ale babie się podoba😁
  4. loco50

    Teorie spiskowe

    Jak się "opie.... ją" np. ortopedzi czy chirurdzy? Widzę, że kolejny ekspert od służby zdrowia się objawił.
  5. loco50

    Perfumy

    U mnie Dylan
  6. loco50

    Teorie spiskowe

    Szpindlakfan, nie grzesz. Nie widziałeś paniki w oczach duszącego się człowieka. Nie życzę Ci, żebyś złapał covida i udusił się, a tak to wygląda w ciężkich przypadkach.
  7. Jak przyjdzie pokażę. Obowiązkowo
  8. Dziękuję. Zegar w drodze😁
  9. loco50

    Teorie spiskowe

    No właśnie chciałem zapytać czy Zadra jest lekarzem chorób zakaźnych, wirusologiem czy też pracuje naukowo jako biolog molekularny, ale doczytałem wyżej i już wiem. Nie żebym się czepiał....
  10. loco50

    Teorie spiskowe

    Kurczę, Zadra na ministra zdrowia. Wszystko wie,nawet o nieznanych skutkach ubocznych szczepionek.
  11. loco50

    Nóż

    Niech dobrze rżnie😁
  12. Dziękuję bardzo, zwłaszcza Tobie Bugs
  13. Panowie z racji, że nie miałem okazji mieć kontaktu z ww sklepem chciałem prosić o opinię w sprawie zakupów on line. W necie były różne. Mam pytanie czy nie żadnych problemów z dostawą, zwrotem ewentualnie reklamacją? Dziękuję z góry za odpowiedź.
  14. Droga samuraja. Nie ma celu, jest sama droga 😁
  15. loco50

    Twój ogród

    Daje, daje. A zmęczenia ile. Ja już urobiony po pachy.
  16. loco50

    Jak wyglądamy?!

    Dziadek, trzeba umieć wyłapać ironię.
  17. loco50

    Teorie spiskowe

    Ja też widziałem, dlatego mówię to z dużą dozą pewności, że będzie powtórka. A mówię to do niedowiarków.
  18. loco50

    Nóż

    Porcelanowy dobrze kiedyś napisał - nóż ma się przede wszystkim podobać właścicielowi. To tak jak z babą 🤣🤣 A co do kupowania z myślą o odsprzedaży z zyskiem części jakiejś kolekcji - jeszcze nigdy niczego nie sprzedałem. A nie, sprzedałem fajny sztucer Tikka CTR, kupiony ch... wie po co😁. Ale sprzedałem że stratą po oddaniu chyba 5 strzałów.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.