Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

loco50

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    2026
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    7

Zawartość dodana przez loco50

  1. Pewnie to samo co u froga.Pewnie trzeba odkręcić nakrętkę,która jest podtrzymywana przez tą klamrę i pod nią(nakrętką) jest zasadnicza koronka.Tak mi się przynajmniej wydaje.
  2. A na niczym.Kupuję co mi się spodoba.Jak się znudzi to może kiedyś sprzedam.
  3. Pomogło cmokanie,oglądanie i kręcenie.Pociskałem mocniej,ale tak naprawdę mocniej i zadziałało.Bardzo ciężko chodzą przyciski chronografu.Poza tym są niewygodne bo start i stop to połówka przycisku, a reset to druga połówka.Trzeba mieć cienkie palce albo wciskać szponem a to z kolei szkoda bo można zedrzeć kolory z przycisków.
  4. Wszystko gra.Wpuść chama do biura to atrament wypije.Przyciski od chronografu trzeba ze złością naduszać .
  5. To uchwyty nakrętek.Koronki i przyciski są pod nimi.
  6. Dokonałem zakupu na znanym portalu aukcyjnym.Jeszcze muszę go obejrzeć dokładnie, pokręcić, pocmokać
  7. Najnowsza nowość u mnie.Przed chwilą odebrany Niestety choroba postępuje.A jeszcze idzie glicynka
  8. W tym Max Billu strasznie szkło się rysuje.Jest w tej chwili na alledrogo w dobrej cenie czarny, ale szkło jakby ktoś po żwirze latał.
  9. Dziękuję.Też ją obserwowałeś na znanym portalu aukcyjnym?:-)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.