Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Butik

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    3097
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1

Zawartość dodana przez Butik

  1. Złota tam jest ułamek grama w sumie, więc kaman!!
  2. Myślę że za wcześniem tym bardziej, że aktualny produkt jest bardzo udany, uznany i dobrze sprzedawany. Prędzej spodziewałbym się odnowienia (a miał nadzieję na odchudzenie) Planet Ocean, bo jest dużo starsza i bardziej zacofana. Nowe dewilki są świetne, wreszcie w METAS, wreszcie z odsłoniętymi plecami, fajnie odświeżone tarcze i zmienione wskazówki. Co do cen to zdecydowanie zonk w porównaniu do Tresora. Nie zgodzę się z Tobą, uważam że "foldover" jest dużo wygodniejszy od "butterfly", zapinasz na raz, nie na dwa, poza tym tutaj duży upgrade to mikroregulacja (choć z oferowanym tu zakresem usunąłbym przedrostek "mikro"). Szkoda, ze antyrefleks jak w poprzednich modelach tylko wewnątrz, dla mnie to był jeden z głównych powodów pożegnania z DeVilką ;(. No i głupota z rozstawem w uchach - poprzednio przy kopercie 39,5mm było standardowe 20mm, więc do tego paskolubnego zegarka można było dobrać cokolwiek. Teraz średnica wzrosła do 40 lub 41 (jest wybór, to akurat dobrze), a lug width 19mm 😐 Ciekawe jest to, że linia De Ville Prestige jest tak mało popularna, że nawet tutaj wśród miłośników Omegi mało kto podjął temat. A szkoda - zegarki fajne i bardzo niedocenione.
  3. A ja dziś dajwer do garnituru, kto bogatemu zabroni… przynajmniej bez krawata, więc jakoś przejdzie (tylko klient awanturujący).
  4. Fajny, niestety Breitling 32, więc nie jest to TRUE GMT. Mam Avengera z tym mechanizmem, nie mam absolutnie nic przeciwko modyfikowanej ecie, nie mam też wiele przeciw "fake" GMT, ale taki ładniusi moim zdaniem już powinien mieć true. Bezel się kręci czy tylko taki quasi-nurek? [Edit: sprawdziłem w specyfikacji - uni directional rotating)
  5. To NATO nawet niebrzydkie ale kolejny raz przekonuję się, że nie umiem nosić NATO (albo nie lubię). Mam nadzieję, że jednak więcej tego typu prób nie podejmę...
  6. Setne podejście do NATO. Wygląda nawet nieźle, ale setny raz przekonuję się, że tego rodzaju paska nie da się nosić... (przepraszam - ja nie jestem w stanie nosić). Wraca zatem do sklepu...
  7. Za gruby. Po paru próbach z grubasami jednak nie pcham się więcej niż 13-14mm. Bransoleta nie wyklucza eksperymentów z paskami. Chyba już nie, bo się ostatnio nam drogi troche rozjechały Odchudzona PO to moje marzenie, wtedy nawet rozważyłbym zamianę SMP. Boje się jednak, że nawet jak odchudzą, to wyskoczą z taką ceną, że sprzedaż SMP nie starczy nawet na pu PO. Kronikarsko chciałbym też odnotować, że minute repeater wydzwania czas zmierzony chronografem, nie aktualną godzinę jak w standardowych repetierach. Masa też robi wrażenie, sporo powyżej 300g.
  8. Uparcie będę upraszał o zamianę kreski NAD "s" na kropkę ZA, czyli 450 tys. CHF... Temat dość obszernie dyskutowany w wątku Omegi, jak ktoś zainteresowany.
  9. Chrono minute repeater CHF 450.000 https://www.omegawatches.com/watches/speedmaster/two-counters/chrono-chime/product https://www.omegawatches.com/watch-omega-speedmaster-chrono-chime-co-axial-master-chronometer-chronograph-45-mm-52250455203001 Oraz Olympic chrono chime CHF 420.000 https://www.omegawatches.com/watch-omega-speedmaster-chrono-chime-co-axial-master-chronometer-chronograph-45-mm-52250455203001
  10. A tutaj coś innego za 15 zyla, brąz identyczny do tego z bezela i subtarczek
  11. Chyba minute repeatet się szykuje jest video na FB, niestety nie umiem udostępnić
  12. Maciek, na Ali mają nawet pasujące do Makemake, szukaj a znajdziesz, tam jest wszystko Bo ten pasior jest z Aliexpress, nie Allegro, poprawiam poprzedni post.
  13. Hihi Całe 15 zyla na Aliexpress. Wziąłem jeszcze jeden cały beżowy, ale nawet go nie pokazuję, bo robi się całoś bardzo mdła, więc pójdzie na opał. Czekam jeszcze na dwa inne, też w podobnej cenie, zobaczymy jak to będzie wyglądać.
  14. Zupełnie nowa wygoda noszenia. I na szczęcie nie NATO Kolory prawie idealnie dopasowane, minimalnie inny odcień brązu, ale to trzeba się dobrze przyjrzeć. Dla faceta, który rozróżnia kolorów sztuk 4 jest miodzio
  15. ale póki u mnie to butikowy, zresztà po mnie też nowy właściciel ma już zaszczyt posiadania zegarka butikowego 🤣
  16. ŁAMIĄCA WIADOMOŚĆ Na 60-lecie 007 Omega wypuściła specjalną wersję... bransolety żeglarskiej w dwóch zestawach kolorystycznych 😈 Wersja tytanowa w kolorystyce ostatniego bąda jedyne 2.320 złociszy, a "generyczna" szaro-czarna w stali - marne 1.860 peelenów. Lecieć do butiku póki są
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.