Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Butik

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    3097
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1

Zawartość dodana przez Butik

  1. chyna jednak słocz ciekawe ile u Ciebie pobędzie zanim stwierdzisz że to jednak badziewie powodzenia
  2. Koperta jest OK, szkło wypukłe też nieźle - miałem chwilę NTTD i to grało ze sobą na żywo. Mnie w szkle najbardziej doskwiera brak zewnętrznego AR. Rzeczywiście szkoda, że nie ma matowej ceramiki w lunecie, jak np w X-33. Co do mesha - oczywiście będą dwie przeciwne frakcje tych co lubią i tych po przeciwnej stronie - dogodzić wszystkim się nie da. Mam nadzieję, że do tej koperty będą ewentualnie pasować standardowe kajdany z SMP oraz standardowe gumy. Tak czy siak największy powód dyskusji na temat tego w sumie zwykłego zegarka to bondowy marketing i tutaj absolutny win dla Omegi. Mam mieszane odczucia, ale dopiero jak zobaczę na żywo i potrzymam w ręku będę wiedział czy podmieniam aktualny niebieski na nowy. Cena oczywiście beznadziejna, 2 dychy tutaj płaci się za połączenie z filmem, ale cóż zrobić.
  3. tak, wielokrotnie, PO biała z pomarqńczową lunetą, DSOTM, GSOTM, poprzednia (niebieska) CK2998 - to pare przykładów na szybko z głowy
  4. Wrzucałem 2h temu, ale to cu komentować, wszyscy zaniemówili Dla porządku wspomnę jeszcze o serii wybłyszczonych spidich: No i owczywiście dziesiątkach (chyba nawet 140) nowych dewilek, choć już parę słów o nich tutaj było: https://www.omegawatches.com/en-us/watches/de-ville/prestige/catalog?p=2
  5. No wszystkim nie dogodzisz. U mnie ta bransoleta leży w pudełku jeszcze w foliach, a noszę na meszu Co do ceny -> CHF 7.000 vs PLN 40.500 to frank po 5,79 wychodzi. Mają rozmach s****...
  6. Jest już tutaj, cena 40.500 https://www.omegawatches.com/watch-omega-seamaster-diver-300m-co-axial-master-chronometer-42-mm-21030422003002 Plusy wg mnie: - no date - luma na bezelu - 1mm chudszy (wg monochrome i wg moich oczekiwań) przez brak daty i domed crystal (przy czym wg specyfikacji Omegi grubość taka sama jak w standardzie, tj 14,3mm, może przez animację) - animacja na deklu Minusy wg mnie: - AR tylko od wewnątrz - chyba jednak wolę błyszczącą ceramiczną tarczę nową - wkładka bezela z amelinium - omegowe zapięcie na meshu (sam mesh jest super, tylko zapięcie do tyłka) - cena Zobaczymy jak będzie z dostępnością. Ze smaczków nieoczywistych: - sekundnik "lolipop" - na bezelu w miejscu dotychczasowego trójkąta na "zero" jest liczba "60" na sześćdziesięciolecie bonda
  7. Ja mam prawie taki sam i zdecydowanie nie zgadzam się z @sanik na llus brak daty, pewnie chudszy będzie, czekam na info o AR, animacji na plecach oraz… cenie
  8. No dobra, jak mam wybierać między dwustronnym AR i GMT to wybieram jednak antyrefleks. Zgadzam się z @tbn co do no-date, choć tarczę wolałbym lustrzaną, ale może bez fal, tylko z jakimś dyskretnym logo 007 albo coś w tym stylu. No cóż - trzeba będzie czekać, a potem zobaczymy. Jak będzie normalna produkcja to pewnie jak z NTTD - na początku kicha, potem w miarę normalność. Jak zrobią limitkę to raczej większość z nas poogląda ten zegarek na filmach i zdjęciach. No i ostatnia sprawa - materiał, może jednak Ti? @Plumber - skąd pewność , że stal? Aha, oficjalnie otwieram konkurs na najlepszy szacunek ceny. W nagrodę emotka z uśmiechem od organizatora 😈 Ja obstawiam dwie ceny: Wersja STALOWA: 1. Butik 45k Wersja TYTANOWA: 1. Butik 55k
  9. Dlageto staram się mieć każdy zegarek zupełnie inny od poprzedniego. Wtedy tylematy są trochę inne, raczej łatwiejsze. Jak masz dwa czarne chrono to masz problem.
  10. Aaa, ok tak to rozumiem, też stosuję Miałem nadzieję, że może jednak Zealande poszło po rozum do głowy i do Omeg wprowadziło pasek pod omegowe zapięcie. Widać niestety nie Swoją drogą - czy to jakieś dobry jakościowo motyl czy pierwszy z brzegu z Ali Express?
  11. Nie mogę znaleźć opcji z motylkiem na Zealande - komplet od nich zamówiłeś, czy motylek osobno? Możesz pokazać samo zapięcie z paskiem zamknięte i otwarte?
  12. I z GMT, wtedy to i ja się będę martwił. Tymczasem '57 niebieska i zielona obok siebie. Meh... Mdło
  13. Prawdopodobnie. Powiem szczerze, że to chyba jedyny z moich "byłych zegarków", do którego wracam z rozrzewnieniem i sentymentem. Sprzedałem kiedyś za marny grosz nie wiem czemu, teraz żal wielki
  14. Oj mocno przespałeś, bo moi "fani" już dawno zaczęli się o mnie martwić jak zacząłem redukcję (nie tłuszczową) i poszło głównie po Omedze (tzn akurat wtedy nie miało szans iść po czymkolwiek innym, skoro miałem tylko tę markę). W życiu się pozmieniało, 5 dych na karku, trzeba było coś zmienić, moja miłość do O nie była jakoś dobrze odwzajemniana + spojrzałem trochę poza świat jednej marki i tak jakoś wyszło. Fani moich wyborów zegarkowych i paskowych 😈 nie zawodzą i wiedzą wszystko Był jeszcze Breitek, który aktualnie jest na bazarku, ale najprawdopodobniej będzie jeszcze inny Breitek, podobny do tego którego głupia i impulsowa sprzedaż do dziś śni mi się koszmarnie po nocach... Ale to jeszcze musze chwilę przetrawić czy chcę i potrzebuję. Aktualnie mam po jednej sztuce Omega / Zenith / JLC z szansą na Brajtka, ponadto najprostszą kostkę G-shock i podziadkowy Atlantic. I wystarczy.
  15. Ta jedna. Miałem jeszcze przez chwilę quasi-omegę w postaci Słocza ze znaczkiem O ale jednak zabawek już nie zbieram i nie pykło Aj dąt fink soł, ale mogę się mylić... Chyba że przyjmują tak jak ode mnie ze 2 lata temu, żebym się odczepił i nie prosił więcej, ale i tak nie dostarczą bo nie mam historii
  16. Oczywiście że jest, już dawno wrzucałem tutaj na forum, ale proszę bardzo raz jeszcze To jest ta sama co na złotym, tylko teraz dostępna jako akcesorium do dowolnego munłocza w kopercie 3861. Być może będzie też działać z 1861/1863. Mam nawet 16mm deployant oryginalny na zbyciu jakbyś potrzebował, bo ja już nie, a za nowy zapłacisz milion monet
  17. Personalizacja personalizacją, ale w tym przypadku ja bym to trochę nazwał kopiowaniem szkieletowanego Zenitha Defy. Skoro tym ostatnim zarzucano kopiowabie Daytony ostatnim El Primero Sport, ja tutaj widzę mocną inspirację Zenithem właśnie. Oczywiście nie można nic zarzucić Roleksowi, bo to nie ich robota.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.