Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Butik

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    3097
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1

Zawartość dodana przez Butik

  1. No słabo, tak mi napisali: Tak, limitka butikowa. Ten zegar w wersji nielimitowanej ma czarną tarczę i jest właśnie na tym beżowym pasku, który dokupuję. Co do allegro - kupiłem sobie taką odpustową gumę w kolorze wskazówki GMT, którą zamierzam używać w wodzie na wakacjach, do niej kupiłem na allegro czarne zapięcie, żeby jakoś to grało z czarną kopertą.
  2. Okazuje się, że jest mały zonk i duży niesmak. Mimo, że przy wyborze pasków zapięcie jest opcjonalne (można wziąć, można nie brać) oraz na packing liście i fakturze jest też osobną pozycją z osobną ceną, to nie mogę zwrócić samego paska, a zostawić sobie zapięcia (a tak chciałem). "Company policy" mówi, że sprzedają zapięcia tylko z paskami, samych zapięć nie. Jak chcę samo zapięcie, to muszę iść do Apartu i sobie zamówić. Paranoja jakaś. Oczywiście mógłbym iść na udry i się upierać - kupiłem 3 osobne pozycje, chcę jedną wymienić (beżowy pasek "S" jest za krótki, potrzebuję dłuższy), jedną zwrócić (pasek gumowy) i jedną zostawić (klamra), ale nie -> gumę musze zwrócić z klamrą. Olewam to, zwracam jak chcą, kupiłem już sobie fajną czarną klamrę do żółtego paska na alledrogo (ale niedrogo ) i niech się bujają.
  3. I szacunek wśród zegarkowców Wielu użytkowników tego forum (łącznie z piszącym te słowa) oprócz zegarków za miliony monet posiada w kolekcji właśnie takie CASIO lub jedną z jego odmian.
  4. Nosiłbym Wordltimera <3. Co z tego, skoro nawet jeśli sprzedałbym swoje, dołożył stówkę i chciał kupić, to i tak mi nie sprzedadzą 😕
  5. cześć Mars, pozdrowienia z Saturna, wrzucam dla porządku
  6. Te nurkowe z napisem są po pierwsze za grube i za sztywne, po drugie za bardzo wali napisem Breitling po oczach. To ma być zegarek stealth
  7. Ta czarna niestety nie do końca mi pasuje. Moim zdaniem odcień czerni albo powinien być zgrany idealnie, albo między kopertą a paskiem powinien być kontrast, czyli np do koperty nierdzewnej byłoby ok. Tak to jest niewiadomo jak... I chyba trochę za grzecznie. Wolę wesoły żółty i ten zegarek generalnie miał być na wesoło. Zatrzymam zatem świetne podwójne zapięcie klamrowe, leciutkie, zrobione z jakiegoś mocnego plastiku, który firma nazywa Breitlight, pasek wróci. Już się kontaktowałem z Breitkiem, beżowy pasek bez problemu wymienią, a czarny wezmą i oddadzą kasę. Na stronie breitling.com masz zakładkę "straps" i tam pełen wybór - pasków kupowanych samodzielnie, albo w pakietach. Muszę powiedzieć, że chyba jedna z niewielu "luksusowych" firm sprzedających brandowane paski za rozsądne ceny. Skróra beżowa kosztowała 750zł, guma 350 a zapięcie do gumy 400.
  8. Pierwszy raz zamówiłem paski bezpośrednio na stronie brajtka. Szukam wciąż jakiejś fajnej gumy na wakacje i do wody, zamówiłem też pasek od standardowej, nielimitowanej wersji tego zegarka. Co do tego drugiego, beżowego, jestem pewien, że jest fajnie i będzie grało. Co do czarnego muszę się zastanowić. Ładnie to wszystko przychodzi zapakowane. Niestety guma jest strasznie długa, mam ją zapiętą na pierwszą dziurkę od strony koperty, jeśli chodzi o beżowy zamówiłem wersję S jak zazwyczaj, ale w Brajtku jest za krótka i muszę wymienić...
  9. I tak przy cenie CHF132.900 nie na moją kieszeń, zachwycam się nim tylko z estetycznego punktu widzenia.
  10. Ale czy na pewno? Czy nie jest tak, że Rubber-B robiąc paski (swoją drogą na pewno wysokiej jakości) nie korzysta trochę z faktu, że robi je do Rolexów, Omeg itd, więc wie, że klientela i tak zapłaci, więc trochę dokłada do marży? Potem jadąc już na marce podobne ceny daje na paski do M-S? Oczywiście potencjalna dyskusja marketingowo-bisnesowa na długi wieczór
  11. Rubber-B ma chyba pasek gumowy dedykowany, ale zakup paska zwiększa wartość zegarka dwukrotnie Dla mnie ten oryginalny pasek jest strasznie słaby, sztywny i dziwny, dlatego szybko na Ali zamówiłem sobie jakiś tani materiałowy.
  12. No i stało się, MSPANC w realu Będzie jak znalazł na smutne wieczory - spojrzę na ten uśmiech mojej ulubionej planety i na pewno będzie lepiej Tak na poważnie - wygląda trochę jak z tektury powiem szczerze, mam nadzieję że przy noszeniu ok 1-2 w miesiącu wieczorem przetrwa chwilę... Co jest niesamowite w nim to na pewno masa - baaardzo ale to bardzo leciusieńki. Pasek na pewno do wymiany bo za głośno krzyczy, że jest czymś czym nie jest... Jakbyście mieli jakiś dobry pomysł, namiar, coś w podobnym kolorze brązowawym, najlepiej z materiału i też velcro, tylko mniej sztywny i bez napisów Poza tym to po prostu mocno przepłacony SWATCH (cena już 1.380zł), ale że za steka w restauracji też czasem się przepłaca pozwoliłem sobie jednak zażartować z własnej karty kredytowej. No i warto było schłodzić emocje po premierze.
  13. W Arkadii większość dostępna od ręki. Miałem tego nie brać ale Saturn uśmiecha się do mnie od premiery, więc po przynierzeniu i wyjściu ze sklepu po chwili wróciłem Jakby co Młody chętnie przejmie.
  14. Nie do końca. Aktywność moja spadła generalnie i teraz jest rozłożona mniej więcej na 4 wątki W Omedze też bywam.
  15. O mniam 😍 https://www.watches-news.com/calibre-135-observatoire-limited-edition/?fbclid=IwAR1TIGSQmxEHDTU7cc-mQCqF1SKOkwKsu1TdDInCle6FCJE4doFsNfaJQmE
  16. Up. Fajny komplet, cenowo dogadamy się.
  17. Jak dobrze być wieśniakiem z takim bezguściem. Brawo my
  18. Tylko się z tym paskiem nie ujawniaj, bo na tym forum on uchodzi za wieśniackie bezguście Rzeczywiście fajny jest wg mnie (i Ciebie jak widać), mam nadzieję, że wkrótce będziesz miał na czym nosić.
  19. Podpytałem wczoraj w Zenicie o bransoletę do mojego 1969 i jest nawet zrobiona pod ten model i generalnie wszystkie Chronomastery 1969. Cena ambitna (€980), ale jakby ktoś chciał to ref. 27.02.2040.4052, można zamówić w Aparcie albo bezpośrednio w Le Locle. Ja póki co zostanę przy paskach
  20. nie, jak kupujesz nowy to masz ze zwykłą sprzączą, ten pasek i zapięcie opcjonalnie do osobnego zakupu (albo negocjacji ze sprzedawcà ;))
  21. Jak Filip napisał - to już wypust sprzed jakiegoś czasu. Miałem okazję parę tygodni temu w sklepie mierzyć wersję z czarno-czekoladową tarczą i cofniętymi indeksami, co było o tyle dobre, że byłem właścicielem poprzedniej automatycznej wersji o praktycznie identycznym wyglądzie. Nowa zmniejszona i pocieniona koperta (dzięki m.in. pozbyciu się wahnika i zmiany mechanizmu na manual) robi ogromną różnicę w stosunku do poprzednika. Lekkie zmniejszenie średnicy też gra tutaj ogromną rolę. Niestety Omega odjechała cenowo w takie rewiry, że teraz raczej przerzucam się głównie na teoretyzowanie na temat tej marki. Tak to wyglądało wczesniej: A tak teraz:
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.