Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Butik

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    3097
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1

Zawartość dodana przez Butik

  1. Ja znowu jestem fanem tego zapięcia omegi i uważam, że zapina i nosi się najwygodniej na świecie. Pod warunkiem że końcówka od spodu chowa się całkowicie pod zapięciem. Tak jak np tutaj (pasek od @eye_lip).
  2. Niebieściutko się zrobiło z tym paskiem. Trzeba przyznać że jakość gumy jest wyśmienita i jest bardzo wygodny. Przy moich 18cm wokół i ok 55 wszerz jestem na 5 dziurce (od koperty zostały 2) i jest z lekkim luzem - zdjęcie nr 1. Prawdopodobnie jeśli podetnę końcówkę paska, to będzie jeszcze luźniej i wtedy będzie trzeba przerzucić się na przedostatnią dziurkę - sprawdziłem bez skracania i zapina się z lekkim obciskiem nadgarstka (jak na zdjęciu nr 2, tutaj już przesunąłem o 1 dziurkę ciaśniej od zdjęcia nr 1). Podpowiedzcie mi proszę czym i jak najlepiej podciąć pasek, żeby go nie poszarpać. Aha - mam nadzieję, że to moje szczegółowe wyzewnętrznianie się o głupim pasku nie przeszkadza, natomiast pomoże tym, którzy taki pasek chcą dla siebie qpić.
  3. Pasek w wersji "S" na moim 18cm nadgarstku. Jest OK, choć miałem nadzieję, że część od spodu będzie jeszcze krótsza i cała schowa się pod zapięciem. Natomiast wersja M/L zawija się jeszcze do góry z boku nadgarstka i robi się grubo i beznadziejnie. Poniżej jeszcze szczegółowa specyfikacja obu dostępnych długości. Tutaj numery referencyjne są dla wersji niebieskiej, ale długości będą takie sama dla dowolnego koloru paska.
  4. Pod praskim astronomem ze sprzętem trochę mniej skomplikowanym
  5. Są zapięcia S, osobiście jutro w Kruku na lotnisku odbieram swoją zamówioną eskę do niebieskiego SMP pod deployant. Mam nadgarstek 18cm, to jak założę - cyknę fotkę i pokażę.
  6. Ze strapcode mam mesza i kilka innych pasków. Co z mojego doświadczenia mogę powiedzieć to że gówna nie sprzedają.
  7. Robiłem ostatnio ponowne podejście do bransolety i niestety rezultat był negatywny - za gruba, za ciężka, za szeroka, za duże zapięcie. Niezę praktycznie tylko na nieoryginalnym meszu, czekam jeszcze na gumę pod zapięcie zatrzaskowe / motylkowe.
  8. Prawdopodobnie wszystko "rezerwacja" czyli zegarki już kupione przez kogoś.
  9. Jak można tego długo nie nosić? Cudo! ❤️
  10. Myślę, że wyrażę wolę wielu prosząc @szymon__k o wyjawienie szczegółów na forum publicznym.
  11. Przy okazji oglądania nowego X-33 zauważyłem (może trochę późno) dobry krok do przodu na stronie Omegi. W specyfikacji każdego zegarka pojawiają się teraz dokładne informacje nie tylko o jego średnicy, ale także grubości i masie. Dobry ruch.
  12. Oczywiście czas marsjański to mało istotny ficzer dla zwykłych użytkowników, ale jak mów Robert-Jan - esa dla której ten zegarek przygotowywano tego potrzebowałą, więc jest, nie czepiałbym się jakoś strasznie. Co do 3atm, jak pisał @tommly - zegarek do lotów w kosmos nie nurkowania, więc teoretycznie odporność na wysokie ciśnienia nie jest konieczna. Teraz moje "ale": - Mimo wszystko Omega powinna wziąć pod uwagę szarego Kowalskiego, który chciałbym taki zegar kupić. Moim zdaniem dla większości Kowalskich taki kolorowy i drogi kwarc jest raczej zegarkiem weekendowym, wakacyjnym, więc choćby te 100m, żeby można było popływać w morzu, przydałoby się - Downgrade z ceramicznej wkładki lunety do ameliniowej, nie rozumiem tego tryndu (wcześniej w Seamaster 300) - Największa jednak stracona szansa moim zdaniem to brak możliwości łączenia przez Bluetooth z telefonem. Miałem ten zegarek dość długo, jest świetny ale dość skomplikowany do ustawiania. Dostęp do większości funkcji z poziomu telefonu mocno ułatwiłby ogarnięcie jego funkcji i mocno ten zegarek uwspółcześnił. Szczerze powiem, że bardzo, ale to bardzo mocno mnie to zawiodło... 34.100 złociszy za takiego kwarcyka to niestety totalny odpał. Szkoda, bo był potencjał zrobić coś świetnego, poprzedniej wersji niewiele do tego poziomu brakowało.
  13. Daj znać, też jestem ciekaw (i raczej bie tylko ja). Tymczasem u mnie podejście do ori bransy raczej nieudane, za masywna, za ciężka, za szeroka. Wróciłem do chyba najwygodniejszego metalowego paska pod słońcem. Wygląda też dobrze prawie ze wszystkim.
  14. i w zdjęciach umisz a materiał do focenia piękny
  15. każdy kiedyś zaliczył jakiegoś głupiego dzwona
  16. Grube wejście. Gratulacje, super sikor, wygląda świetnie. Nie podoba mi się, więc nie. O drobnych tutaj nie wspominam
  17. Tylko zapięcia standardowe beznadziejne, przede wszystkim dwukrotnie wygięty pin, którym trzeba ekwilibrystycznie manewrować przy otwieraniu i zamykaniu. Wolę wersję z klamrą zatrzaskową - dużo większe bezpieczeństwo i wygoda otwierania / zamykania (dla deskdiverôw oczywiście).
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.