Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

83czarny

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    359
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez 83czarny

  1. Na wrażenia z użytkowania trochę za wcześnie. Sam kontakt z człowiekiem bezproblemowy, przyszło bardzo porządnie zapakowane w twarde kartony, folia bąbelkowa, strecz. No nie ma się do czego przyczepić. Ja co prawda szukałem pudełka z dodatkową szufladką na paski i inne duperele. Chińszczyzna mi się nie podobała, a to co wpadało w oko, zdecydowanie przekraczało możliwości. Ostatecznie padło na to pudełko, koszt 400zł i 15zł przesyłka. Dobre pytanie... jest chęć na nowy zegarek... tylko jaki...?!:)
  2. Trochę odkopię temat, bo też jakiś czas temu szukałem pudła dla siebie. Polskie i chińskie portale na A przejrzane, nic ciekawego nie rzuciło się w oczy. Za to na jednej z grup zegarkowych na FB natknąłem się na człowieka, który robi takie oto rzeczy. Dziś dotarło i kolekcja cieszy oko. Żona tylko podejrzliwie pyta po co mi te 4 wolne miejsca...
  3. Pany, Jakie są faktyczne koszty wysyłki z Ashford? Shipping pod zegarkiem mnie interesującym wskazuje 59USD czyli jak do krajów z poza listy, w sekcji ogólnej shipping podaje 30USD. Pytam wyłącznie o wysyłkę. Vat sobie kalkuluję.
  4. I z tego co czytałem i testowałem to właśnie połączenie PayPal z kartą revolut daje najbezpieczniejsze i najtańsze rozwiązanie.
  5. Ktoś polował na dzisiejszy wypust Mako? Parę godzin minęło, jedynie dwa wyprzedane. Wypust chyba zdecydowanie większy niż wcześniejsze.
  6. Zielony. Wersja niebieska z czerwoną sekundą kusi. Ta dla mnie nijaka. A zielony rzadszy, zwraca uwagę
  7. Czarnych nie uznaję, a doświadczenia z dopasowaniem paska do koloru tarczy pokazują, że po chwili robi się zbyt monotonnie:)
  8. Bardzo fotogeniczy to Epos gdy złapie trochę słońca.
  9. Pany, szybkie pytanko. Swordfish bransoleta. Piny są zdaje się wkręcane? Jaki tam rozmiar wkrętaka jest? 1mm?
  10. Posiada ktoś z Was tą Cytrynę w tytanie? Może sie podzielić wrażeniami?
  11. Do codziennego tyrania gdy w końcu opuści się home office.
  12. Praca zdalna zdecydowanie spowodowała, że trochę poszedł w zapomnienie. Dziś wrócił na łapę. Z wrażenia już piątek wskazuje:)
  13. Orange dla mnie najlepszy, jak widać nie tylko dla mnie. Nie kliknąłem, to jednak spory zegarek
  14. Widziałem tego na OLX, Na allegro jest też jeden w kolorze Dessert Sand i o nim myślę. Pomyślałem, że pewnie ktoś z forum, tym bardziej, że ma kilka zegarków w ofercie. Z forum bezpieczniej, a tak mam trochę obawy. A najzabawniejsze w tym wszystkim to, że przy pracy zdalnej tak bardzo nie potrzebuję kolejnego zegarka:)
  15. Panownie, nie znudził się komuś Blacktip?
  16. Jaki jest ten pasek Eulit w dotyku? Wydaje się być miękki, wręcz ciepły. Mam ze dwa, ale nie mogę o nich powiedzieć żeby były miękkie jak wełna. Czuć plastik
  17. Pokażesz ja na kilku zdjęciach nadgarstkowych?
  18. Panowie, orientujecie się czy Geckota/Watchgecko mają jakieś większe akcje wyprzedażowe? Ewentualnie kiedy? Wpadła w oko C-01 gen.2, budżet ograniczony a rynek wtórny wyjątkowo skąpy.
  19. Chodzi mi po głowie ten zegar, tak jak i Vratislavia s.14 i Geckota c-1, każdy znam jedynie ze zdjęć i filmów. Jako użytkownik - widziałbyś DH na pasku nato/perlonie jako zegarek do kompletnie luźnego stroju? Mam wątpiwości czy nie jest zbyt elegancki Ten od Geckoty https://www.watchgecko.com/geckota-c-01-gen-2-racing-chronograph-watch wpasowałby mi się idealnie pod koszulkę polo i krókie portki na lato.
  20. Pokaż jeszcze kilka zdjęć. To wersja z białą czy srebrną tarczą?
  21. No i widzisz, wrodzona cebula już mi się każe mocno zastanowić. Nie czytając Twojego posta byłem gotowy kalkulować koszt wysyłki+opłaty... a skoro jak widać można za 60USD mniej, to już mam rozterkę:) A ten Atlanticus to w sumie fajna alternatywa dla Dan Henry 70 z pierwszej wersji - ciężki do zdobycia.
  22. Wczoraj pisałem do nich o pomarańczowego Divera. Odpisali, że dostępnośc w ciągu kilku dni:) Jak widać, zadziałali szybciej. A i cena robi się przyjemniesza, choć przesyłka dodatkowo 32USD i zapewne VAT+reszta opłat. Planuje ktoś jakiś zakup wkrótce?
  23. Żeby już nie zaśmiecać tematu Hamiltona, dzięki wszystkim za podpowiedzi. Stosowny wątek nt. zegarków Dan Henry odnaleziony, zgłębiam temat.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.