Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

rk7000

Licytacja dla Filipka

Rekomendowane odpowiedzi

Minęła godzina 17:30, więc pora zakończyć licytację przedmiotu jakim był album/katalog Carl F. Bucherer 2014/2015 ufundowany przez anonimową osobę.

 

Licytację wygrała, oferując najwyższą kwotę 70 zł, fankaDaktarina:-)

 

Marlenie GRATULUJĘ!!!!

 

Ofiarodawcy serdecznie DZIĘKUJĘ!!!!

 

Za chwilę kolejna licytacja. ZAPRASZAM w imieniu Artura, Romka i swoim:-))


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś w licytacji dla Filipka mamy coś wyjątkowego, a są to bilety do teatru:-))

Warszawski Teatr Kamienica http://teatrkamienica.pl/, założony przez Emiliana Kamińskiego, ufundował voucher dla dwóch osób. Oferta obejmuje udział dwojga osób w jednym ze spektakli organizowanych przez Teatr Kamienica  Voucher będzie ważny przez 6 miesięcy czyli do 26 kwietnia 2015 roku.
 
Teatr Kamienica oferuje także spektakle dla dzieci, nawet tych bardzo małych, bo od 3-7 lat:-))
 Tutaj można zobaczyć szeroką ofertę http://teatrkamienica.pl/spektakle
 
Voucher obejmuje również spektakle poza siedzibą i tutaj można śledzić repertuar: http://teatrkamienica.pl/spektakle/aktualne/spektakle-poza-siedziba  Jak widać osoby z takich miast jak Szczecin, Gdynia, Poznań, Łódź, Cieszyn, Bielsko-Biała, Lublin, Wrocław, Jelenia Góra czy Tychy nie muszą wyjeżdżać ze swojego miasta, by móc zobaczyć przedstawienie:-))

 

Licytacja trwa do 26 października 2014 do godziny 17:30.

 

Zaczynamy od 1 zł.


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaDaktarina

Zamknęłam poprzednią to rozpocznę kolejną :) 100 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich.

Wiem że czekacie tak samo jak my na wiadomości  o postępach w rehabilitacji Filipka. Mam dobre ale ogólne informacje - wiem że remont mieszkania pani Gawłow zbliża się do końca i wiem że w niedługim czasie Nightdream będzie na miejscu i na pewno  poda więcej dobrych  i bardziej szczegółowych informacji.

Artur - czekamy na dobre wieści od Ciebie  :) 

 

Przypominam że licytacja voucheru do Teatru Kamienica trwa do niedzieli do godziny 17.30 

Obecnie najwyższą kwotę zaoferował kolega Stawko - 230 zł

Zapraszamy do licytacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjaciele :)

Chciałbym Was wszystkich poinformować, że w dniu wczorajszym, w godzinach popołudniowych zakończył się remont mieszkania Filipa i jego rodziny. W planach pierwotnie było zrobienie CO i łazienki...jeśli starczy pieniędzy. Dzięki pomocy kilku osób, które pomogły mi dofinansować ten remont, udało się wykonać "trochę więcej" ;) Mianowicie - wymieniona została w sporej części instalacja elektryczna łącznie z szafką i zabezpieczeniami, wykonana została nowa podłoga w kuchni i w pokoju, z pomieszczenia, które wcześniej służyło za łazienkę (bez wody w zasadzie), udało się zrobić pokój dla starszego, 12 letniego, brata Filipka. Poza tym, wykonana została łazienka z pomieszczenia, które kiedyś służyło za skrytkę, wyposażona w kabinę i toaletę, zamontowane we wszystkich pomieszczeniach grzejniki oraz w kuchni wydzielono "kąt", w którym stanął piec CO i powieszony został bojler z wężownicą. Wykonany został także nowy pion kanalizacyjny. Całość prac kosztować będzie Panią Anetę nieco ponad 17 tys złotych. Reszta kosztów pokryta została przez osoby postronne, chociaż ja to się czuję prawie jak członek rodziny ;)

Poniżej kilka zdjęć tego, co udało się wykonać:

Z malutkiego pomieszczenia, które kiedyś było skrytką, wykonana została łazienka. Dzięki "wycięciu" kawałka ściany i zamontowaniu drzwi w jednej, a zamurowaniu w drugiej ścianie, uzyskaliśmy miejsce do posadowienia brodzika z kabiną. Został obniżony sufit i wykonany podwieszany z oświetleniem led.

post-60883-0-85768600-1414166370_thumb.jpeg

Poniższe pomieszczenie stało się pokojem dla 12 letniego brata Filipka, który nie musi już dzielić pokoju z 17 letnią siostrą. W tym pomieszczeniu wcześniej była pseudo łazienka, bez ogrzewania i bieżącej wody. Całość została oczywiście pomalowana i położyliśmy panele.

post-60883-0-60417300-1414166680_thumb.jpeg

W kuchni wymurowana została ściana oddzielająca część piecową od stołu. Pozwoliło to na w miarę przynajmniej wydzielenie "kotłowni". Posadowiony został piec na paliwo stałe, powieszony bojler z wężownicą. Na wszytskich ścianach w mieszkaniu powieszone zostały grzejniki panelowe. Kuchnia została pomalowana a na podłodze położone panele. 

post-60883-0-74277800-1414166841_thumb.jpeg

post-60883-0-02854500-1414166859_thumb.jpeg

 

Co do samego Filipka. W ubiegłą niedzielę wrócił z tygodniowego turnusu rehabilitacyjnego. Niestety w tej chwili jest chory, gorączkuje i ma kłopoty  ze zbiciem temperatury. Podczas mojej wizyty Pani Aneta czekała na przyjazd lekarza, więc nie chcąc przeszkadzać po kilku chwilach zawinąłem się i wróciłem do pracy. Udało mi się jednak dowiedzieć, że Filip bez trudu nawiązuje kontakt z otoczeniem, w sensie, że rozumie, co się do niego mówi i próbuje odpowiadać :) Duża zasługa w tym wszystkim logopedy i nas wszystkich, bo pieniążki, które zbieramy pozwoliły na bardziej intensywne ćwiczenia logopedyczne. Mam nadzieję, że niedługo nasz podopieczny wróci do zdrowia i kiedy go odwiedzę, pięknie zapozuje do zdjęć i podziękuje Wam za okazane do tej pory serce :)


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Artur czytam Twój post i łezka w oku mi się kręci - świetna robota.

 

Panie, Panowie to co widzicie na zdjęciach to między innymi dzięki Wam powstało.

Nie wiem jak Wy  ale ja czuję się głęboko wzruszony.

Oby tylko Filip wyzdrowiał szybko.

 

W imieniu Artur, Przemka i swoim DZIĘKUJĘ SERDECZNIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się widzi takie efekty to naprawdę łezka się w oku kręci. To wszystko dzięki Wam Szanowni Darczyńcy i Szanowni Licytujący :)

 

Mamy do zlicytowania w przyszłości kilka fajnych rzeczy :)

 

A w tej chwili licytujemy voucher dla dwojga osób do Teatru Kamienica. Voucher jest ważny przez 6 miesięcy do 26 kwietnia 2015. Oferta jest bardzo elastyczna, gdyż voucher obejmuje również spektakle poza warszawską siedzibą teatru np. Szczecin, Gdynia, Poznań, Łódź, Cieszyn, Bielsko-Biała, Lublin, Wrocław, Jelenia Góra czy Tychy :)  W ofercie są spektakle również dla dzieci, nawet tych bardzo małych 3-7 lat :)

 

Najwyższą kwotę za voucher do tej pory zaoferował kolega Stawko i jest to 230 zł! Kto da więcej :)

 

Licytacja vouchera trwa do jutra do godz. 17:30.


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na zegarku godzina 17.30 a to oznacza że licytacja voucheru do Teatru Kamienica dobiegła końca.

Zwycięzcą  jest kolega Stawko który zaoferował najwyższą kwotę 230zł.

Gratulujemy serdecznie.

Przemek (ladek22) który w sobie tylko znany sposób pozyskał ten voucher na licytację, skontaktuje się ze zwycięzcą w celu ustalenia sposobu przekazania voucheru.

 

A za chwilę zapraszamy wszystkich na kolejną licytację, tym razem coś ciekawego zaproponuje koleżanka donika27

Zapraszamy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Zapraszam na licytację szwajcarskiego zegarka damskiego Elgin.

Zegarek wyprodukowany prawdopodobnie w latach 70-tych ubiegłego wieku, wyposażony jest w mechanizm automatyczny kaliber 334 na 17 kamieniach z podwójną datą.

Szerokość zegarka to 32 mm

Wysokość L2L 38mm

Zegarek jest oczywiście na chodzie, oba datowniki działają.

Zegarek jest na bransolecie.

W komplecie jest też oryginalne pudełko.

Na szkiełku jest delikatne zabrudzenie które można chyba spolerować.

Całość mam nadzieję widoczna jest na zdjęciach.

Licytacja trwa do niedzieli 02.11.2014 do godziny 17.30

Cena wywoławcza 1 zł.

Zapraszam.

post-55157-0-67506300-1414341510_thumb.jpg

post-55157-0-23804700-1414341519_thumb.jpg

post-55157-0-90577200-1414341532_thumb.jpg

post-55157-0-27272000-1414341536_thumb.jpg

post-55157-0-13326500-1414341545_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

100 zł


Kupię wszystko, rozsądek zachowując, co ma związek z marką ENICAR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

150 zł


atlantic seahunter, certina ds spel, aerowatch les grandes classiques, steinhart marine black anchor, atlantic milano,  mondaine sport I date, cyma conquistador auto day date, hy moser, auguste reymond tytan, alpina startimer pilot, davosa argonautic ceramic lumis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasu jeszcze troszkę pozostało do końca licytacji, ja żeby zachęcić niezdecydowanych dodam tylko że ten piękny Elgin może trafić zarówno do kolekcji jak też być doskonałym prezentem który ozdobi damską dłoń  :) 

Ta dedykowana bransoleta to Speidel - całość tworzy piękny zestaw.

Zapraszam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W imieniu kolegi Pikom który nie może jeszcze pisać w tym dziale licytuje

300 zł :)

 

Miło mi odbierać takie pw.

Witamy Cię Pikom na Forum:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą rozmawiałem z jego mamą. Filipek jest w szpitalu z zapaleniem płuc, ale jego stan juz sie znacząco poprawia więc prawdopodobnie w połowie przyszłego tygodnia powinien wrócić do domu :)


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypominam że jeszcze przez kilka godzin licytujemy pieknego damskiego Elgina vintage.

Licytacja kończy się o 17.30  na ta chwilę najwyższą kwotę zaoferował kolega Pikom 300zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minęła godzina 17:30, więc pora zakończyć licytację zegarka damskiego ELGIN ufundowanego przez koleżankę donika27.

 

Licytację wygrał, oferując najwyższą kwotę 300 zł, kolega Pikom

 

Zwycięzcy GRATULUJĘ!!!!

 

Koleżance donika27 serdecznie DZIĘKUJĘ!!!!

 

Za chwilę kolejna licytacja. ZAPRASZAM w imieniu Artura, Romka i swoim :)


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-44476-0-83370200-1414345160_thumb.j

 

Dziś do zlicytowania na rzecz Filipka mamy dwa przepiękne albumy Jaeger-LeCoultre.

 

Pierwszy katalog TWO jest z roku 2009 (jeszcze we folii), a został ofiarowany, specjalnie na licytację dla Filipka, przez Eugeniusza Szweda.

 

Drugi katalog to THREE i jest z roku 2010. Darczyńcą jest anonimowa osoba.

 

Katalogi są ogromnych rozmiarów ok. 40 x 30 cm. Zawartość zapiera dech w piersiach, bo zdjęcia są obłędne!!

 

Oba katalogi licytujemy razem jako komplet!

 

Zaczynamy od 1 zł.

 

Licytacja zakończy się 5 listopada o 17:30.

 

ZAPRASZAM!!!!

 

post-44476-0-70722000-1414934876_thumb.j

 

post-44476-0-75170600-1414934996_thumb.j

 

post-44476-0-01307500-1414935022_thumb.j

 

post-44476-0-18213400-1414935321_thumb.j

 

post-44476-0-71199700-1414934898_thumb.j


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

50


"Poprawna polszczyzna źródłem sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

80 PLN


Kupię wszystko, rozsądek zachowując, co ma związek z marką ENICAR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.