Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Klub Miłośników Zegarków Officine Panerai

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, szuwi napisał(-a):

Jak porównasz komfort noszenia 722 do 1392? 

To ten sam zegar, tylko 1392 jest sprzedawany na pasku, a 722 na bransolecie. Kupiłem 722 (po pierwszym, nieudanym podejściu do 1392 z wadą lumy), bo nie było już na rynku pierwotnym 1392, a na wtórnym ceny jak za nowe. Zaraz przełożyłem 722 z kajdana na pasek i mam teraz właściwie 1392 plus kajdana w pudełku😄 W ubiegłym roku już wprowadzili 2392 jako następcę 1392, więc teraz łatwiej kupić tę nową wersję z zieloną lumą i pełnym deklem. Oba mają 42mm... Komfort noszenia to bajka, idealnie pasuje mi ten rozmiar przy nadgarstku 19cm, pewnie nawet 44 w tej kopercie by było ok. A Radka  przymierzałem w kopercie 47mm i też było dobrze.


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, ledr napisał(-a):

To ten sam zegar, tylko 1392 jest sprzedawany na pasku, a 722 na bransolecie. Kupiłem 722 (po pierwszym, nieudanym podejściu do 1392 z wadą lumy), bo nie było już na rynku pierwotnym 1392, a na wtórnym ceny jak za nowe. Zaraz przełożyłem 722 z kajdana na pasek i mam teraz właściwie 1392 plus kajdana w pudełku😄 W ubiegłym roku już wprowadzili 2392 jako następcę 1392, więc teraz łatwiej kupić tę nową wersję z zieloną lumą i pełnym deklem. Oba mają 42mm... Komfort noszenia to bajka, idealnie pasuje mi ten rozmiar przy nadgarstku 19cm, pewnie nawet 44 w tej kopercie by było ok. A Radka  przymierzałem w kopercie 47mm i też było dobrze.

Ups - gapa ze mnie z tymi ref... 😞

Dzięki za info - 1392 i 2392 widziałem i mierzyłem na moim nędznym nadgarstku 16,8 no i wyglądają dużo lepiej, niż 000, które sprzedałem (bo było za duże), więc co jakiś czas myślę o 1392 lub 2392... 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, szuwi napisał(-a):

Ups - gapa ze mnie z tymi ref... 😞

Dzięki za info - 1392 i 2392 widziałem i mierzyłem na moim nędznym nadgarstku 16,8 no i wyglądają dużo lepiej, niż 000, które sprzedałem (bo było za duże), więc co jakiś czas myślę o 1392 lub 2392... 🙂

Jak będziesz w pobliżu Katowic, czy gdzieś na Górnym Śląsku, to odezwij się, mój 722/1392 ma (na razie) bezterminową umowę najmu w moim rotomacie, więc chętnie udostępnię do porównań i przymiarek.

IMG-20211218-124034-edit-461568718910817


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, szuwi napisał(-a):

Jak porównasz komfort noszenia 722 do 1392? 

 

To są te same zegarki, tylko różnią się bransoletą w zestawie w przypadku 772 :) 


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, pisar napisał(-a):

 

To są te same zegarki, tylko różnią się bransoletą w zestawie w przypadku 772 :) 

Juz wiem i już posypałem głowę popiołem... 😉

1 godzinę temu, ledr napisał(-a):

Jak będziesz w pobliżu Katowic, czy gdzieś na Górnym Śląsku, to odezwij się, mój 722/1392 ma (na razie) bezterminową umowę najmu w moim rotomacie, więc chętnie udostępnię do porównań i przymiarek.

IMG-20211218-124034-edit-461568718910817

Dziękuję za propozycję - bywam w tych rejonach, więc w razie "W" będę pisać. 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 15.11.2021 o 15:34, muchacho_ napisał(-a):

Panowie, potrzebuje pomocy.

 

12 lat w tym hobby siedzę, przez moje ręce przeszły setki zegarków, ale pech chciał, ze pierwszy szafir pękł mi w nowiutkim PAMie...

 

Czy można gdzieś to wymienić w Polsce czy niezbędna jest wysyłka do Niemiec? Jakiego rzędu to może być koszt? 

 

W ogole sprawa jest o tyle dziwna, że nie do konca wiem jak doszlo do tego zdarzenia. Pamietam, ze uderzyłem ręką w framugę drzwi, ale nie zauwazylem od razu uszkodzenia, dopiero po jakims czasie. Pękniecie tez jest dziwne bo po zewnetrznej stronie szklo jest nieruszone, wyglada jakby szklo peklo od wewnatrz. Koperta tez nie jest w zaden sposob uszkodzona, mechanicznie wszystko dziala jak nalezy (+1/s na dobe). 

IMG_4372.JPEG

IMG_4373.JPEG

 

Wrocił dzisiaj z serwisu. Mialem wiecej szczescia niz rozumu i szklo zostalo wymienione w ramach gwarancji! Musialem oplacic jedynie koszty wysylki poniesione przez Apart :D

 

 spacer.png

 


Instagram - Lug2Lug

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, muchacho_ napisał(-a):

 

Wrocił dzisiaj z serwisu. Mialem wiecej szczescia niz rozumu i szklo zostalo wymienione w ramach gwarancji! Musialem oplacic jedynie koszty wysylki poniesione przez Apart :D

Ładnie zakończona historia 👍

50 minut temu, qbapiasek napisał(-a):

Dołączam do podgrupy ;) z takim trochę „bękartem”, ale kupił mnie cienkością, rozmiarem i kolorami ;) 

 

Na razie wraca do pudełka i czeka na 35 urodziny w styczniu :) 

 

Mini butelczyna od Apartu, miły gest ;) 

Witaj w klubie 😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, muchacho_ napisał(-a):

Wrocił dzisiaj z serwisu. Mialem wiecej szczescia niz rozumu i szklo zostalo wymienione w ramach gwarancji! Musialem oplacic jedynie koszty wysylki poniesione przez Apart :D

Super, ze Ci sie tak milo przed swietami przyfarcilo 😊

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, qbapiasek napisał(-a):

Dołączam do podgrupy ;) z takim trochę „bękartem”, ale kupił mnie cienkością, rozmiarem i kolorami ;) 

Na razie wraca do pudełka i czeka na 35 urodziny w styczniu :) 

Mini butelczyna od Apartu, miły gest ;)

Piekny wiek i piekny prezent urodzinowy - gratuluje cierpliwosci doczekania 😜

Coz - moze nie "bękart", ale z pierwotnego Pama, to chyba tylko koronke mu zostawili 😂, ale to mowi Pamowy purysta, wiec noś, ciesz sie i niczym nie przejmuj a nastepny Pam zagosci niebawem, bo to taka choroba pamowa - ale zdrowa 😊

A u mnie dzisz koszernie, ale swiatecznie 😊

 

0-2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, qbapiasek napisał(-a):

Dołączam do podgrupy ;) z takim trochę „bękartem”, ale kupił mnie cienkością, rozmiarem i kolorami ;) 

 

Na razie wraca do pudełka i czeka na 35 urodziny w styczniu :) 

 

Mini butelczyna od Apartu, miły gest ;) 

 

19D00A1B-CC29-4BF9-8168-1C31BA02D459.jpeg

 

 

 

Gratulacje wspaniałego prezentu!

A za szampana od sprzedawcy szacunek. W kruku przy odbiorze rolka nawet szklanki wody nikt nie proponuje..

Szczęśliwego Nowego Roku!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, wieloryb napisał(-a):

Gratulacje wspaniałego prezentu!

A za szampana od sprzedawcy szacunek. W kruku przy odbiorze rolka nawet szklanki wody nikt nie proponuje..

Szczęśliwego Nowego Roku!

Co racja, to racja, ale Apart wyprzedaje, wiec mu zalezy 😉

A jak kiedys Krukowi z Rolkiem zalezalo, to i kawka, i rabaty i punkty byly... - nie do pobicia Panie małą butelczyną ☺️ Ech.... co to byly za czasy... 😔

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, artme napisał(-a):

Piekny wiek i piekny prezent urodzinowy - gratuluje cierpliwosci doczekania 😜

Coz - moze nie "bękart", ale z pierwotnego Pama, to chyba tylko koronke mu zostawili 😂, ale to mowi Pamowy purysta, wiec noś, ciesz sie i niczym nie przejmuj a nastepny Pam zagosci niebawem, bo to taka choroba pamowa - ale zdrowa 😊

A u mnie dzisz koszernie, ale swiatecznie 😊

 

 

To prawda, chociaż poza osłoną koronki to ja tam czuje pamowe DNA, a że chowa się pod mankiet to tylko lepiej ;) ale to dalej 42mm więc nie taki mały...

Kolejny pam to chyba najwcześniej na 40te urodziny...

 

Obsługa miła to prawda, a cena, cóż była bezkonkurencyjna. Sam chciałem coś z prawilnych modeli z białą tarczą, ale jak mam kupować kilkunastoletnie zegarki często z niepewnego źródła i jeszcze mieć z tylu głowy ciągłą niepewność czy to na 100% oryginał...to wolałem wydać mniej na nowy 😎 ostatnia sztuka w Polsce była i akurat w aparcie w Wawie...pojechałem obejrzeć...a po 10 minutach już finalizowalem ;)

Edytowane przez qbapiasek

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, wieloryb napisał(-a):

Gratulacje wspaniałego prezentu!

A za szampana od sprzedawcy szacunek. W kruku przy odbiorze rolka nawet szklanki wody nikt nie proponuje..

Szczęśliwego Nowego Roku!

Zdarza się kaweczka i woda😎

Zależy od salonu. Mi dane było być w tych co proponują super esperesso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, muchacho_ napisał(-a):

 

Wrocił dzisiaj z serwisu. Mialem wiecej szczescia niz rozumu i szklo zostalo wymienione w ramach gwarancji! Musialem oplacic jedynie koszty wysylki poniesione przez Apart :D

 

 

 

.............super!

16 godzin temu, qbapiasek napisał(-a):

Dołączam do podgrupy ;) z takim trochę „bękartem”, ale kupił mnie cienkością, rozmiarem i kolorami ;) 

 

Na razie wraca do pudełka i czeka na 35 urodziny w styczniu :) 

 

Mini butelczyna od Apartu, miły gest ;) 

 

 

 

 

 

Gratuluję Albina!

.......... często męczona 210

IMG_1480.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, muchacho_ napisał(-a):

Wrocił dzisiaj z serwisu. Mialem wiecej szczescia niz rozumu i szklo zostalo wymienione w ramach gwarancji! Musialem oplacic jedynie koszty wysylki poniesione przez Apart :D

 

 spacer.png

 

Super, że się udało.  

 

17 godzin temu, qbapiasek napisał(-a):

... Na razie wraca do pudełka i czeka na 35 urodziny w styczniu :) 

Przecież wiadomo, że  ie dotrzyma. :D

 

Gratuluję. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, muchacho_ napisał(-a):

KLgsRwO.jpg

 

Poproszę o ref.

 

 

+ PROSZĘ WSZYSTKICH, PODPISUJCIE NUMERAMI FOTKI. 


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

112 👊

 

IMG_1388.jpg


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.