Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rproch

NIE PRZEPŁACAJCIE NA ALLEGRO

Rekomendowane odpowiedzi

Wiecie co? To zaczyna mnie trochę przerastać...

http://allegro.pl/kirowski-lata-50-60-te-au20-fenomenalny-i3941495182.html

Dwie i pół paczki?

Poza tym mam wrażenie, że ludzie zaczynają odnawiać tarcze rusów w celach handlowych.

Odcień złota też mi coś nie pasuje, ale pewnie to kwestia światła i się czepiam.

Mogę się mylić, naturalnie, ale obejrzałbym go podejrzliwie z lupką.

 

pozdrawiam

Narfas

 

Edit: nosz kurna, ja nie wierzę w to co się dzieje...

http://allegro.pl/show_item.php?item=3941763941

Piękny egzemplarz, przyznam, sam licytowałem dość wysoko jak na siebie, ale ponad 150 za Mołnię z lat '50?

Ceny rosną bo takich zegarków jest coraz mniej - 15lat temu w Legnicy zegarków komandirskie było na kilogramy jak rosjanie opuszczali koszary to jeszcze więcej sie pojawiło - były to zakupy po kilkadziesiąt sztuk za cene 5-6 flaszek i to zegarki w stanie igiełka

Dzisiaj upolowanie jednego ładnego albo w stanie NOS graniczy z cudem a jak juz się trafi to cena z kosmosu

To samo z mołniami tymi cienkimi - uważam że za zegarek majacy 50-60 lat zachowany w idealnym stanie w dodatku ładny i w miare poszukiwany to 150 pare zł nie jest wygórowana ceną - to porzadny zegarek starej produkcji posłuzy jeszcze z 50-100lat (na pewno nie przesadzam)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skorpion170 znany jest ze swoich zaskakujących cen  :ph34r: , u niego to wszystko wysoooooooooooooooko szybuje, co nie zawsze idzie w parze z rzetelnością opisów  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narfas

 

Edit: nosz kurna, ja nie wierzę w to co się dzieje...

http://allegro.pl/show_item.php?item=3941763941

Piękny egzemplarz, przyznam, sam licytowałem dość wysoko jak na siebie, ale ponad 150 za Mołnię z lat '50?

Przyznaje się. Te 150 to było moje ale i tak nie wygrałem. No i wyjaśniam że może to i dużo ale w takim stanie to szukam Mołni od dawna i nie bardzo się trafiają, wię c można nawet trochę przepłacić. A poza tym wierzę że za pół roku nawet poszłaby jeszcze drożej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś chciał przymierzyć i zobaczyć w realu to one są w "Ocdc"  w Złotych Tarasach w W-wie.

A w dziale polskim - duży wątek na ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radzę uważać na kolesia w przyszłości, gdyby ktoś zdecydował się na udział w jego aukcjach. Śledziłem aukcje odkąd się pojawiła na A, od początku nie było zdjęć i ni z gruchy ni z pietruchy koleś wycofuje aukcję na 3 min przed końcem pisząc w powodzie odwołania ofert, że brak zdjęć? Nie opłacało mu się, de luxa sprzedać za 3 zł L:) Takich przekrętów to jeszcze nie widziałem :D

Chciałem sprawdzić co zrobi i wysłałem do niego wiadomość z prośbą o zdjęcia zegarka , oczywiście zero odzewu .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem sprawdzić co zrobi i wysłałem do niego wiadomość z prośbą o zdjęcia zegarka , oczywiście zero odzewu .

No a wygrywałem tą aukcję ... Sie troszkę zdenerwowałem. Ale brałem pod uwage taką możliwość.

Edytowane przez TabaQ

"**wno chłopu nie zegarek..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a wygrywałem tą aukcję ... Sie troszkę zdenerwowałem. Ale brałem pod uwage taką możliwość.

No i masz - aukcja odwołana. Powód - "brak zdjęć w opisie"


Nawet popsuty zegarek dwa razy na dobę pokazuje właściwą godzinę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam się mocno zastanawiałem nad tą Rossiją ale nawet cena wyjściowa wydawała mi się spora - 150zł

A poszło aż na 192zł

http://allegro.pl/rossija-pozlacana-najrzadsza-tarcza-i3946433394.html

 

attachicon.gif3946433394.jpg

Taaa... Sto parędziesiąt miałem sam klepnąć ale mnie tak zaskoczyli tempem i stawką że zgłupiałem. :o

Normalnie chyba mnie nie stać na radzieckie zegarki. Chyba na śwajcary przejdę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I robi to człowiek, który założył ten wątek :blink:

Ale coż zrobić kiedy jego Rossije stęskniły się za bardzo rzadko widywaną siostrzyczką...

Gwoli informacji zeznaję, że siostrzyczki ze zdjęć poniżej kupiłem w 2009 roku za 50 i 70 zł.

post-4379-0-81520400-1392149489_thumb.jpg

post-4379-0-16152800-1392149509_thumb.jpg

Edytowane przez rproch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I robi to człowiek, który założył ten wątek :blink:

Ale coż zrobić kiedy jego Rossije stęskniły się za bardzo rzadko widywaną siostrzyczką...

Gwoli informacji zeznaję, że siostrzyczki ze zdjęć poniżej kupiłem w 2009 roku za 50 i 70 zł.

Piękna para  :)  Niestety ceny to z gatunku " wspomnień czar"

Ale ta z aukcji pokazanej przez Grzegorza  to świetna IMO. Tyle że cena sprowadza człowieka na ziemię.

 

255zł . Jak myślicie - warte tej ceny?

Bo ja jednak tyle bym nie dał - może do 170zł góra.

http://allegro.pl/unikatowy-lucz-de-luxe-milosc-cudowny-i3946651441.html#tabsAnchor

Nie wart <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

Ja identycznego sprzedaję za 70zł i chętnych nie ma :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarki z kolekcji w "dobrej cenie", nadaje się również do tematu "JAK PRZECHOWUJECIE ZEGARKI ?"

 

http://allegro.pl/zegarki-zlocone-bylego-ussr-odzysk-zlota-41szt-i3967993592.html


Kupię wszystko, rozsądek zachowując, co ma związek z marką ENICAR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.