Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Sięgać można zawsze, byle nie zostać w dziurawych skarpetach he he ;)

W butach nie widać. Byle do lata się odkuc

 

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka


 

Wrote @ ZX Spectrum. 16kb RAM, Z80A 3,54 MHzm, res. 256 × 192 - 15 colours. Powered by Sinclair BASIC.  

 

Stored @ geniue MK232P KASPRZAK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Wszystkie planowane wersje Divera. Koperty i bransolety ( prócz zapięć ) sa już gotowe. W produkcji są tarcze i dekle oraz wskazówki. Bezele - czarne ok , z brązowym są jazdy.

 

Przemyśl to bo niektóre to lekka cepeliada


Time matters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemyśl to bo niektóre to lekka cepeliada

Jak napiszesz, że brązowy i zielony to cepeliada to osobiście ci nalot na chatę zafunduję. Wszędzie tylko szary, czarny i granat. Wreszcie ktoś ma odwagę w jakieś zywsze kolory zainwestować. Pierwszy za nimi portfelem zagłosuje.

 

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka


 

Wrote @ ZX Spectrum. 16kb RAM, Z80A 3,54 MHzm, res. 256 × 192 - 15 colours. Powered by Sinclair BASIC.  

 

Stored @ geniue MK232P KASPRZAK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile osób tyle gustów. Jak dla mnie lepsze były te wersje, które brały udział w ankiecie.

Edytowane przez TRobert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba poczekać i zobaczyć jak to będzie wyglądało w rzeczywistości

Edytowane przez Szyszkops

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile osób tyle gustów. Jak dla mnie lepsze były te wersje, które brały udział w ankiecie.

No i dwie zwycieskie wersje z ankiet pozostawilem a dwie najslabsze wymienilem na nowe. Robilem naprawde wiele podejsc do kolorow, kombinacji i wydaje mi sie ze wsrod tych 4 wersji kazdy znajdzie cos dla siebie. Dwie wersje sa stonowane , dwie odważne ale moim zdaniem nie krzykliwe. Jesli nie kombinowac kolorystycznie z diverem to z jakim typem zegarka kombinowac? Niebieskiego odrzucilem bo to zbyt oczywista opcja i oklepana chodz nie wykluczam ze w przyszlosci nie powstanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pełna zgoda co do tego, że diver jest jak najbardziej odpowiedni do kombinacji z kolorami. Z tym, że jak dla mnie wersja 4a była ciekawsza od obecnej wersji D. Ale oczywiście to tylko moje zdanie :) Żółty zyskał najmniej głosów i wiadomo było, że zostanie zmieniony, i jest to całkowicie inny projekt więc ok. A obecna wersja D to tylko przeróbka 4a właśnie moim zdaniem zbyt cukierkowa.

Edytowane przez TRobert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest szansa na zdjęcie / render divera na pasku ?

Rozumiem, że będą tylko na bransoletach, ale może dla takich jak ja co tylko paski noszą...  :rolleyes:

Edytowane przez pg1972

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mocowanie teleskopu pozwoli na dowolny montaż standardowych paskow. Wrzucalem zdjecia na pasku do tematu Klingert"a W inicjatywach zegarkowych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mocowanie teleskopu pozwoli na dowolny montaż standardowych paskow. Wrzucalem zdjecia na pasku do tematu Klingert"a W inicjatywach zegarkowych

 

Tamten temat przegapiłem... 

Dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak napiszesz, że brązowy i zielony to cepeliada to osobiście ci nalot na chatę zafunduję. Wszędzie tylko szary, czarny i granat. Wreszcie ktoś ma odwagę w jakieś zywsze kolory zainwestować. Pierwszy za nimi portfelem zagłosuje.

 

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka

Ok. Cepeliada to zbyt mocne słowo.

Masz rację że trzeba kombinować i łamać konwencje, ale te połączenia kolorystyczne po prostu nie da dla mnie. Proszę odwołać nalot na chatę


Time matters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o wersje D to inspiracją były dla mnie barwy AMG Petronas. Uważam te barwy za świeże, nowoczesne.

 

mercedes-003.jpg

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcinie,

 

czy bransoleta od divera będzie pasowała do innych zegarków VC?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o wersje D to inspiracją były dla mnie barwy AMG Petronas. Uważam te barwy za świeże, nowoczesne.

(...)

Jak się mają plany Worldtimera, kiedy możemy zobaczyć pierwsze szkice?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcinie,

 

czy bransoleta od divera będzie pasowała do innych zegarków VC?

 

Nie robiłem przymiarek ale wątpię ponieważ jeśli chcemy porządnie spasowaną bransoletę to maskownica która wchodzi między uszy musi być zaprojektowana jako odlew aby tam idealnie siedziała. Każdy model ma inaczej usytuowane otwory na teleskopy i kształt uszu.

Jak się mają plany Worldtimera, kiedy możemy zobaczyć pierwsze szkice?

 

Myślę, że projekt trzeba przesunąć na 2021r. Plany na 2020r są już bogate i zapełnione a ja mam jeszcze dziesiątki niesprzedanych zegarków z poprzednich serii. Realizacja Worldtimera w 2020r byłaby mozliwa tylko w przypadku gdyby sprzedaż wzrosła o 30-40%.

 

A tak w ogóle to wreszcie ruszył sklep z szybkimi płatnościami: www.timeandpassion.pl , pierwsze zamówienia już spłynęły ale jeszcze wymaga paru korekt ale to już na żywym działającym organizmie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka mała sugestia:

 

koperta RE + bransoleta jubilee + tarcza antracytowa z fakturą znaną z PA/RE = MIÓD MALINA

Dekiel pełny, bez daty.

 

Byłoby pięknie :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle to wreszcie ruszył sklep z szybkimi płatnościami: www.timeandpassion.pl , pierwsze zamówienia już spłynęły ale jeszcze wymaga paru korekt ale to już na żywym działającym organizmie.

A dlaczemu ceny wyższe ? Czy przesyłka jest w cenie, bo nie umiem znaleźć info...

 

 

Taka mała sugestia:

 

koperta RE + bransoleta jubilee + tarcza antracytowa z fakturą znaną z PA/RE = MIÓD MALINA

Dekiel pełny, bez daty.

 

Byłoby pięknie :rolleyes:

Właśnie, że z datą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dlaczemu ceny wyższe ? Czy przesyłka jest w cenie, bo nie umiem znaleźć info...

 

 

 

Właśnie, że z datą

 

Prowizja firmy Przelewy24 to ok 1,5%. Dodatkow jak ktoś zwróci zegarek to prowizja nie jest zwracana :-]  więc jestem do tyłu na prowizji oraz na koszcie wysyłki i pakowania, cóż komfort zakupowy kosztuje. Trzeba to przenieść na klientów.

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prowizja firmy Przelewy24 to ok 1,5%. Dodatkow jak ktoś zwróci zegarek to prowizja nie jest zwracana :-] cóż komfort zakupowy kosztuje. Trzeba to przenieść na klientów.

Spoko, rozumiem

 

A koszt przesyłki w cenie, czy ekstra? Czy na stronie sklepu będzie na bieżąco aktualizowana informacja o liczbie pozostałych egzemplarzy?

 

Pierwotny kanał sprzedaży zostaje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak pierwotny kanał zostaje. Chodź nie wiem czy na zawsze.

Koszty wysyłki na razie w cenie podobnie jak paczkomat. Jak klikniesz zamowienie to Ci przed zapłatą wszystko się pokaże.

Jest stan magazynowy ustawiony ale nie jest widoczny dla klientów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak pierwotny kanał zostaje. Chodź nie wiem czy na zawsze.

Koszty wysyłki na razie w cenie podobnie jak paczkomat. Jak klikniesz zamowienie to Ci przed zapłatą wszystko się pokaże.

Jest stan magazynowy ustawiony ale nie jest widoczny dla klientów.

Dzięki tak mi się kołacze, że było mówione, że najniższe numery limitacji idą na koniec - tak, wiem, że to generalnie losowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

 

Czarnego Divera Klingerta z przyjemnością zakupię  .

 

Kiedy planowana jest rozpoczęcie sprzedaży .

 

Pozdrawiam ,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyglada na to że będzie druga Vratka w domu. Kiedy można będzie wpłacać przedpłatę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie przedpłat

 

Zegarek ma się pojawić w okolicach marca... może na idy już będzie ?

Edytowane przez Szyszkops

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.