Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Czy arctowski gmt ma szansę na realizację?

Nie pytam kiedy, ale jeśli są plany to z chęcią poznam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie taki ale mam nadzieję na zdobycie jeszcze innych Chrono Heritage.

9183ac6d745e41f3e17414368d375c29.jpg

Edytowane przez jazzualdo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuję do recenzji zdjęcia skrzynek pełnych zegarków Vratislavii - wiem, że je macie, pokażcie :) i od razu proszę o zgodę na użycie ich w recenzji.

 

Nadal potrzeba?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niee, recenzja jest już na głównej ;)

 

Świetnie dobrałeś bransoletę, całość wygląda jak od zestwu :)

Może wrzuć tutaj linka gdzie można ją znaleść.

 

Recenzja też ciekawa, lubię jak piszący umieszczają nie tylko zachwyty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bransoleta jest z Aliexpres

88,18 zł 15%OFF | Wysokiej jakości pasek do zegarka pasek ze stali nierdzewnej do 1853 T109 zegarki damskie męskie 15mm 19mm 21mm bransoletka

https://s.click.aliexpress.com/e/DY3IzQo

 

Ja płaciłem ok 50zl bo to było jakieś święto z kuponami na Ali.


2gwatchblog.com         facebook: 2gwatchblog.com             instagram: 2gwatchblog

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Dobrze wyczaiłeś ;)

Edytowane przez sanik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też dziękuję za support.Podoba mi się że na forum jest życzliwość, nie ma polskiego piekiełka, zawiści "ja mam a reszta niech się oblizuje..." Pasjonaci to jednak inny typ osobowości.Mamy swoje zainteresowania i potrafimy się nimi podzielić. A przecież jak mówi król Julian "Przyjaciel to wróg który się jeszcze nie ujawnił" Jakoś dziś tak mnie wzięło na nostalgię mimo że nie piątek wieczór. Dzięki jeszcze raz za link,Brgds

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze odnośnie "Królewskiej Europy" - czy jest, choćby najmniejsza, szansa na bransoletę ? Ja wiem, że sprawa jest mało opłacalna, ale do tego zegarka aż się prosi..... Ja mógłbym "wyłożyć" sporo dodatkowych złotówek na takową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bransolety zaproponuje do diverów. do tego projektu nie planuję, jest to nieopłacalne. Dostałem nauczkę już przy zamówieniu bransolet chrono.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem dobrym pomysłem byłoby wskazanie, która branzoleta jest rekomendowana do danego modelu i tyle. Tak jak w niebieskim Avangarde w ostatnim teście branza weszła w zegarek idealnie. Dla mnie wystarczająca informacja jest taka gdzie i jaki model wchodzi dobrze w projekt. BTW. Problem mnie nie dotyczy. Nie lubię kajdanow

 

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka


 

Wrote @ ZX Spectrum. 16kb RAM, Z80A 3,54 MHzm, res. 256 × 192 - 15 colours. Powered by Sinclair BASIC.  

 

Stored @ geniue MK232P KASPRZAK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smutno mi...... W takim razie trzeba rozejrzeć się za jakimś fajnym paskiem, vintage, cordovan. Chyba jednak aligatory i krokodyle średnio pasują do tych zegarków - tzn. Panafrica, Royal i pochodne ?! Rozumiem, że decyzja w kwestii paska podjęta i niezmienna ?! 

Opolczyk - Tutaj ma sens (moim zdaniem) bransoleta wyłącznie z end-linkami, a to już jest "grubsza" sprawa, jeśli chodzi o zamówienia u chińskich braci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pożyczyłam Vis-a od męża. Do skóry świetnie pasuje ;)

 

@QuadrifoglioVerde może jakiś projekt dedykowany stricte dla Pań? Mechaniczny oczywiście. Wiem wiem, Pań na forum nie dużo, a i zegarkami mechanicznymi też się gremialnie nie interesują, ale wiele forumowiczów jest żonatych ;)

 

post-108708-0-54297300-1559309624_thumb.jpg

post-108708-0-03093000-1559309661_thumb.jpg


Małżeństwo i zegarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

@QuadrifoglioVerde może jakiś projekt dedykowany stricte dla Pań? Mechaniczny oczywiście. Wiem wiem, Pań na forum nie dużo, a i zegarkami mechanicznymi też się gremialnie nie interesują, ale wiele forumowiczów jest żonatych ;)

W imieniu żony, pomysł popieram :)

Najlepiej jednak w wersji kwarcowej.

 

Pożyczyłam Vis-a od męża. Do skóry świetnie pasuje ;)

Całkiem fajnie leży. Nie oddawaj mu :)

Pewnie i tak ma z dziesięć innych ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś z szanownych kolegów/koleżanek posiada Vratislavię Conceptum chrono versja 1 (biało-niebieska  - kanapka) proszę o priv, jestem zainteresowany nabyciem takowej ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś z szanownych kolegów/koleżanek posiada Vratislavię Conceptum chrono versja 1 (biało-niebieska  - kanapka) proszę o priv, jestem zainteresowany nabyciem takowej ;-)

 Akurat w tej wersji to nie była kanapka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedna jest na bazarku - zajrzyj tam

Podobno już nieaktualne...chociaż dokonałem rezerwacji, ale jak widać, ktoś dokonał "lepszej" rezerwacji..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko do Marcina:

Avantgarde Sport miały być od 20 maja rozumiem że mały poślizg???

Edytowane przez Jardo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Prosiłbym o mały update zaawansowanie projektu Architekta... Ojciec architekt ma 60urodziny na początku lipca. Jest szansa że zegarki wyjadą z wrocławskiej pracowni w lipcu?

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można szukać Vratislavi Conceptum pierwszych wersji? 
Na popularnych portalach ogłoszeniowych/aukcyjnych ich nie ma...alledrogo...olejx...ebaju...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.