Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Robnyc

Jakie hobby poza zegarkami..., inne nasze pasje

Rekomendowane odpowiedzi

E tam , ale dzięki. Niestety to nie pora na takie prace zimno jak cholera jak tylko przestanę się ruszać. Działki się zachciało.


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Majsterkuję amatorsko w wolnych chwilach. Mój obecny pochłaniacz czasu poniżej, trochę pogoda nie dopisuje więc część prac poczeka do wiosny.

 

Witam,

moje uznanie. Z ciekawości > czy ten dach jest aż taki ciężki, że musiałeś zbudować tyle podpór ? :) - tylko utrudniają przejście ...

Pzdr.


 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacek K może ciężki nie jest jak bym miał podpory 10x10 zrobiłbym na 3, jednak miałem 5x10 więc takie w środek poszły i na rogach podwójnie niech złe śpi. Jutro pójdzie barierka to i nabierze wyglądu.

Edytowane przez Mistrz17

"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden z najlepszych obiektywow wszechczasow.

Takze zaczalem od kilku lat ratowac aparaty analogowe (?).

Kupowalem juz aparaty za kilka €, ktore kosztowaly kiedys setki a czasami, tysiace DM.

Moj ostatni nabytek Fed, idealna podrobka Leica, na chodzie, byl to jak sie nie myle , drugi model, dalem 6,50 €.

Kiedys kosztowal kilka pensji.

Sa firmy , ktore  dobre stare obiektywy adaptuja do aparatow digitalnych, jednak dobre szkla beda zawsze dobre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza zamiłowaniem do zegarków moim hobby jest fotografia.

Oprócz klasycznej szczególne miejsce zajmuje fotografia samolotów na wysokościach przelotowych a także tranzyty tychże przez tarczę Słońca czy Księżyca. Kilka przykładów poniżej

 

Klasyczne przelotówki:

29paz16Kolob-LenovETD130IAD-AUHB789A6-BL 01lis11UL984QFA32LHR-SIN-SYDA388VH-OQDG1 09wrz16Meban-BigluAZA784FCO-NRTB772EI-DB

16sty16Lenov-KolobRJA263AMM-ORDB788JY-BA 29mar16Larma-LenovUAE160OSL-DXBB77WA6-EB 24maj16Xenak-BigluAUA51VIE-NRTB772OE-LPD

Zdjęcia z fajnym światłem:

21mar14N133-LDZ-SupakWZZ606NYO-SKPA320HA 20mar14L984VIR301DEL-LHRA333G-VKSSG1740m 07mar11UL984CLX797GYD-LUXB744LX-SCVG1557

23wrz12L984DLH739HKG-FRAB744D-ABVXG1803m 19paz14Meban-BigluCSN452VIE-PVGB77FB-208 30wrz12L984DLH739HKG-FRAB744D-ABVRG1809_

Tranzyty:

08maj14L984AUI128CDG-KBPB738UR-PSAG1647m 26lip15Kenin-CHO-KolobLLC3154LCA-RKEB733 07kwi14L984DLH773BKK-FRAA346D-AIHFG1750m

Tranzyty Międzynarodowej Stacji Kosmicznej przez Słońce i Księżyc:

30cze15_ISS_Sun_3m.png 29wrz15_ISS_MoonG0342m.png 24cze16_ISS_Sun_G1200m.png

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oooo, podoba mi się... :o


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wywar, oj nie... :) Grubszy kaliber jest potrzebny.

 

synta_10m.jpg

 

Teleskop 1200mm / 10" (Newton na dobsonie), barlow 2x TeleVue Powermate, body cyfrowej lustrzanki. Manualne śledzenie i ostrzenie.

Edytowane przez m_zagorski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teleskop 1200mm / 10" (Newton na dobsonie), barlow 2x TeleVue Powermate, body cyfrowej lustrzanki. Manualne śledzenie i ostrzenie.

O w mordę:) ale paparazzi z Ciebie

Jakąś stronę czy fanpage ze zdjęciami posiadasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza zamiłowaniem do zegarków moim hobby jest fotografia.

Dzięki za ujawnienie swojego hobby :) Podpisuję się pod powyższym pytaniem, tj. masz swoją stronę? Z chęcią bym ją odwiedził.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wywar

Masz jakies zdjecia Marsa i Wenus?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo :) Nie od razu tak to wyglądało.. Po prawie 10 latach z tym hobby tylko pogoda stanowi niewiadomą ;) dzisiaj była fantastyczna.

 

15sty17Lenov-KolobTHY79IST-SFOB77WTC-JJH 15sty17Larma-LenovTHY80SFO-ISTB77WTC-JJV 15sty17Lenov-KolobTHY33IST-IAHB77WTC-JJU 15sty17Lenov-KolobTHY17IST-YYZB77WTC-JJK


 

Edytowane przez m_zagorski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez używania górnolotnych słów niejednokrotnie zadzierałem głowę by zobaczyć co tam leci. Podświadomie marząc o tym by móc zobaczyć to z bliska :) Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki efekt, to chyba z profesjonalnym sprzętem.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetne, wszedłem na stronę, jest co oglądać.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wywar

Jest fajny nikon coolpix p900 w sprzedazy chyba jeszcze, z jakoscia daleko do zdjec tych powyzej ale ma 2000mm, to juz sie mozna pobawic jak ktos chce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mega zdjęcia ^_^ zawsze mnie ciekawi jak coś leci nad głową, gwiazdy i ogólnie to co gdzieś tam wysoko, jak dla mnie bomba  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a skoro jesteśmy przy spoglądaniu w gwiazdy - jakaś teoria spiskowa? Ktoś się bardziej interesuje tą tematyką?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jarozlaw

Space debris, wiesz ile tam lata śmieci? :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mi się tak wydaje ale zawsze to sposób żeby narobić szumu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Poza zegarkami moją największą pasją jest muzyka - szczególnie klasyka i jazz. Interesuje mnie też wysoka jakość jej odtwarzania dlatego nie bagatelizuję tego, na co audiofile zwracają uwagę. Jestem fanem niemieckiego i amerykańskiego audio. Doceniam również produkcję skandynawską. Moje ulubione firmy to McIntosh (stąd mój forumowy nick), Purist Audio Design, Audio Physic, Electrocompaniet. Sam także czasem lubię zagrać - mam za sobą szkołę muzyczną (fortepian, klarnet). Natomiast zawodowo zajmuję się informatyką choć to również moja pasja. Lubię czytać książki i lubię sport. Z dyscyplin sportowych szczególnie futbol amerykański, piłka nożna, tenis ziemny. Od ponad roku mam jeszcze jedno zainteresowanie do którego doprowadziły mnie podrażnienia podczas golenia. Szukając rozwiązania problemu zainteresowałem się tematem tradycyjnego golenia. I tak od jednorazówek poprzez golarkę elektryczną oraz maszynkę na żyletki skończyłem na brzytwie  :). A to mój sprzęt do drapania twarzy.

 

wacker1.jpg

 

Niestety to wciąga. Myślę już o zakupie kolejnych brzytew  :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.