Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki Panowie :)


Sprawdź moją aktualną ofertę na: www.chroneo.pl 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On niebieski to jest chyba tylko na bezelu :)

Poza tym zwykły czarny...dla mnie bordo zdecydowanie ciekawszy.

Ale niech się długo nosi Karolku ;)

 

wymęczone z fona....

 

Owszem, pisałem o super niebieskości bezela właśnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ulotny - chyba poznaję ten zegarek ;) niech się nosi :)

 

Nie zaprzeczam, nie potwierdzam :)

 

Dzięki :)


Sprawdź moją aktualną ofertę na: www.chroneo.pl 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zobaczcie to cudo , jeszcze nigdy nie widdzialem ladniejszego egzemplarza 

 

unnamed-1_zpsff6nxrcz.jpg

 

unnamed_zps5thrmhic.jpg

 

unnamed-2_zpsfrqq0rfc.jpg

 

unnamed-5_zps7f1txnwa.jpg

 

unnamed-4_zpswiovhk8q.jpg

 

unnamed-3_zpsdyf9c1ke.jpg


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, a tak z ciekawości, cenę znasz ?


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariusz ,cene znam ( $18k) ale jest jak dla mnie zbyt wysoka.

Poczekam, może właściciel stwierdzi że potrzebuje kasy na teraz I będzie mnie na ten zegarek stać ( bardzo mało prawdopodobne że tak się stanie)

Edytowane przez irekm

Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny ten Tudor ale wiadomo co Vintage to Vintage! Według mnie każdy Vintage jest ładniejszy od nowszych! I nie tylko mowa o Tudor ale tak samo jest z Rolexem, Omega itp. Nie ma sie co dziwić, ze wszyscy teraz robią wznowienia starych modeli tyle ze nie zawsze ładnie to wychodzi!


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

$18k to "niewiele". Parę tygodni temu widziałem ofertę za, o ile dobrze pamiętam, €24k. $18k przy tym to prawdziwa "okazja"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny ten Tudor ale wiadomo co Vintage to Vintage! Według mnie każdy Vintage jest ładniejszy od nowszych! I nie tylko mowa o Tudor ale tak samo jest z Rolexem, Omega itp. Nie ma sie co dziwić, ze wszyscy teraz robią wznowienia starych modeli tyle ze nie zawsze ładnie to wychodzi!

 

Taki "trend" mozna tez gdzie indziej zauwazyc. Jakos coraz czesciej sie wraca do "starej klasyki" co mnie bardzo cieszy! A Tudor przepiekny, lecz cena rzeczywiscie... no ale vintage... :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to może przy 1800$ bym się zastanowił, ale 18000$ nie ma o czym mówić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W cenie nowego brałbym pod uwagę. Zegarek bardzo mi się podoba.


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to może przy 1800$ bym się zastanowił, ale 18000$ nie ma o czym mówić :)

Krystian, zupełnie na odwrót niż ja, przy cenie $1800.00 bardzo bym się zastanawiał, właściwie to jestem pewien ze bym odpuścił bo bym pomyślał że jest kradziony lub coś innego jest z nim nie tak

 

Zresztą wystarczy zobaczyć ceny starych tudor submariners żeby zobaczyć jak się ceny kształtują :)

Edytowane przez irekm

Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny dyktowane przez świrów, którzy mają nadmiar gotówki niebardzo na mnie działają. Ten zegarek dla mnie osobiście nie jest wart więcej jak 1800$ bo z całym szacunkiem, co to jest ten Tudor?

Przypomnę, że to tak na prawdę marka podrzędna Rolexa, bez jakiejś większej historii, a że jest moda i banda bogatych świrów przebija się w ofertach to już inna historia.

Rynek rządzi się swoimi prawami i jak widać czasami podrzędny zegarek podrzędnej marki może osiągać astronomiczne ceny.

Edytowane przez Krystian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krystian, właśnie dlatego że jest to podrzedna marka Rolexa to ktoś wola za ten zegarek $18k a nie $50k+ gdyby była to Daytona :)


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z tym zdaniem zgadzam się w 1000%

Rynek rządzi się swoimi prawami i jak widać czasami podrzędny zegarek podrzędnej marki może osiągać astronomiczne ceny.

 

 

Ja rozumiem, że dla niektórych marek zegarków występuje chyba paradoks Veblena, a wzrost ceny nie zawsze prowadzi do spadku popytu. Rozumiem, że są czynniki poza cenowe, które kształtują popyt... choćby moda i skuteczne działania marketingu, który odpowiednio ubierze w "misję i wizję" każdy produkt i zrobi z niego cudo z odpowiednią ceną ( Apart ?). Ja wiem, że o gustach nie dyskutuje się, ale jestem w stanie rozumieć płacenie kupy $$$ za jakieś wyroby manufaktur, ręczna robota, własne mechanizmy itd. itp... ale i tak w moim odczuciu te ceny i tak są z d... ;) wzięte, bo właściciel danych marek będzie sobie odpowiednio pozycjonował daną markę, przykładowo https://www.richemont.com/our-businesses.html 
A ten TUDOR nie podoba mi się, widziałem ładniejsze ;)
 

Edytowane przez hezio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście mocno sponsorowana recenzja. Ale szanuję, że ktoś z hodinkee dopisała w komentarzach o korozji koronki.


wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tą korozją to bym nie panikował.


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.