Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Rekomendowane odpowiedzi

A po co na siłę.

 

Są giugiaro, są ploprofy jest i P01. Amatorzy się pewnie i tak znajdą no i w sumie spoko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i tak, ale większość pasjonatów chyba liczyła na suba.

 

Skx kupi sam nie wiem kto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic się nie sprzeda. Nowy mad max to jakaś niesprzedawalna nisza. Pozostałe nowości to kolorowe wersje książąt wystaw butikowych . Choć sam chrono jest nawet ok tylko w stali to jest zegarek dla kowali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakieś info, czy nowy bronzo to ta sama klockoperta co poprzednik?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

43mm na stronie z tego co pamiętam, grubość nie wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-69219-0-83294400-1553116666_thumb.jpeg

 

Basel, bezel czy co tam teraz jest ;) nowe cuda na kiju do pięt tym nie dorastają :D chyba ze to taka przystawka Tudora do dania głównego i oby tak było


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z przymiarki pamiętam, że nie było żadnej współpracy z nadgarstkiem. A przecież 18cm to taki standard u faceta ;)  

 

post-89160-0-22863300-1553117162_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czemu nie dają inhausa do BB36, 41.

Za dwa lata pewnie BB36, 41 dostanie inhouse, bo za rok stalowe wersje dostaną jubilee. Kropelkowe, sztuczne dozowanie nowości, niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z przymiarki pamiętam, że nie było żadnej współpracy z nadgarstkiem. A przecież 18cm to taki standard u faceta ;)

Jakby zrobili 41mm to sam bym poważnie się zastanowil

 

Wysłane z Blackberry przy użyciu Tapatalka


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na insta już wczoraj ludzie wrzucali fotki, że katalogi tudora podostawali na modele z 2019, było wielkie tudorowe odliczanie, gdzie zapowiadali 4 nowe modele (pokazane wczoraj) - wszystko wskazuje na to, że to już koniec - musieliby na prawdę zrobić mega niespodziankę i wyciągnąć królika z kapelusza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mi się wydaję, że to koniec na ten rok. Czas stanąć w kolejce po 58.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mi się wydaję, że to koniec na ten rok. Czas stanąć w kolejce po 58.

 

 

problem w tym, że jak kolejka wyniesie 6 miesięcy to znowu pozostanie kolejne 6 do basel, gdzie pewnie nowe kolorki i inne ploty:D

 

Tak czy siak bb58 wart grzechu :wub:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dam znać, na ile szacują obecną kolejkę :)

 

Sama bransoleta około 3k?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomijając fakt, że P01 to straszny pasztet, zastanawia mnie dlaczego w zegarku nurkowym jest bezel z podziałką godzinową i w takim razie jaki sens ma jego blokowanie w taki sposób...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się podoba.

 

Jako typowy robol fajnie będzie wyglądał porysowany.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten P01 wyglada jak połączenie czegoś z niczym, gorzej niż frankensztain jakiś

Takie cudeńko :)

post-69219-0-84490000-1553169273_thumb.jpeg


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Repsak na nastepne spotkanie wezme mojego bronze to pomierzysz. Na dluzsza mete nie jest wcale zle, to nigdy nie bedzie garniturowiec, a jak nosisz pamy to wielkosc zegarka jest pewnie porownywalna do takiego 312 lacznie z gruboscia. Ja mam pasek od Filipa, wiec zegarek tez sie inaczej uklada niz na standardowym, a do NATO to juz nie porownuje. Dla mnie ten zegarek jest za duzy do noszenia na NATO, szczegolnie na tym tudorowym ktore jest pojedynczym kawalkiem materialu. Gubi dla mnie wtedy proporcje.

 

Jak patrzylem to w nowym bronzie nic sie nie zmienio poza kolorem tarczy i bezela, wiec na ten moment sa 3 wersje dotychczasowa brazowa, niebieska dla bucherera, no i najnowsza szara.


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie w BB dla mnie najgorszy jest profil, ta "ściana" z boku czyni zegarek przepotężnym. Wydaje mi się, że nigdy nie przymierzałem zegara, który byłby tak masywny, nawet mając większą od BB średnicę. Pozostaje się cieszyć, że raz sytuacja losowa sprawiła, że nie mogłem kupić BBN przez internet, bez przymierzania go, bo po przymierzeniu wszelki czar prysł.

 

Ciężko mi sobie wyobrazić jak by wyglądał Bronze na takim jak mój 17,5cm nadgarstek. 
Ostatnio miałem okazję przymierzyć też Two Tone, który męczył mnie od premiery i myślałem, że może da się przymknąć oko na to, że to takie kowadło, no niestety nie da się :(

 

Pozostaje 58 na szczęście, w najlepszej dla mnie wersji kolorystycznej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli GMT pozostaje na pudle na kolejny rokpost-57210-1553173758,1462_thumb.jpegpost-57210-1553173762,1932_thumb.jpeg

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten nowy bb prototype bardzo mi się podoba. To trochę taki typ zegarka jak Panerai egiziano. Napewno nie da się go niezauważyć na nadgarstku. Widzę że mało ludzi jest nim zachwyconych, to może będzie na niego duży upust w salonie.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten nowy bb prototype bardzo mi się podoba. To trochę taki typ zegarka jak Panerai egiziano. Napewno nie da się go niezauważyć na nadgarstku. Widzę że mało ludzi jest nim zachwyconych, to może będzie na niego duży upust w salonie.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Na oko, pomijając wątki historyczne - Egiziano to Deepsea a ten Tudor to Anonimo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.