Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Recommended Posts

10 godzin temu, pisar napisał:

Gratulacje i bardzo się cieszę, że moja informacja zakończyła się finalizacją zakupu :) 

Dzięki i jeszcze raz dziękuję za info 👍

2 godziny temu, Michal93 napisał:

I ja wtedy siedziałem 3 stoliki dalej :) W takim wypadku gratuluję, nie chciałem zagadywać nie mając pewności :)

ja miałem czarny i niebieski obok i zdecydowanie niebieski zjadł czarnego, także jak to zwykle bywa, różne gusta :) 

Dzięki! Który miałeś numerek, bo ja siedemdziesiąty czwarty, tylko w kiblu byłem😀

Dzięki! Który miałeś numerek, bo ja siedemdziesiąty czwarty, tylko w kiblu byłem

Piękny wynik dla modyfikacji Ety 2824-2 ! Mój z MT5602 chodzi  + 1,6 s na dobę. Dla mnie super jeszcze tak dokładnego zegarka mechanicznego nie miałem.

Edited by Rethel

Spokój cisza...sielanka nie mamy trolli jak w wątku Rolexa ;)

Tak BTW ostatnio wpadł mi do głowy pewien pomysł: co powiecie na połączenie BB41 czarny bezel ze skórzanym paskiem od BB41 czerwony. Tak kombinacja wstępnie chyba powinna zagrać?

Dedykowany do tego modelu czarny pasek jakoś mi nie gra...

15 godzin temu, Szyszkops napisał:

O jaka wielka w Tudorach cichosza...

Oj nie cisza tylko spamować kilku tematów nie chciałem :P Na upartego to robisz 1 zdjęcie i dawaj: co masz na reku, klub tudor, najpiekniejsze diverki, najpiekniejsze no date, milosnicy diverow i pewnie jeszcze kilka tematow by sie znalazlo :)

ale żeby nie było, wklejam zdjęcie z sobotniego co masz na reku:

IMG_20201017_122643_edited.jpeg

Oj nie cisza tylko spamować kilku tematów nie chciałem  Na upartego to robisz 1 zdjęcie i dawaj: co masz na reku, klub tudor, najpiekniejsze diverki, najpiekniejsze no date, milosnicy diverow i pewnie jeszcze kilka tematow by sie znalazlo

ale żeby nie było, wklejam zdjęcie z sobotniego co masz na reku:

W tle to kominek, czy koniec świata ?

7 minut temu, Szyszkops napisał:

W tle to kominek, czy koniec świata emoji6.png?

thisisfinedog.jpg

Fajne te rendery, tylko po co ktoś do grafiki szybę domalował?

Leszek

Time is on my side, yes it is. (Rolling Stones)

Gdyby ktoś chciał  nowego Tudora GMT na bransolecie to zapraszam na priv.

"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Ja oceniam bardzo wysoko - miękkie, wytrzymałe. Fajnie się „starzeją”. No i genialne - imo - zapięcie motylkowe. Piszę o skórach.

I'm not myself, but not dead and not for sale...

@lukeborDzięki. Mam pomysł na połączenie mojego BB41 czarny bezel ze skórzanym paskiem od BB41 czerwony. Zastanawiam się czy warto.

Również potwierdzam ,że paski do diverów 41mm są najwyższej jakości , świetnie się prezentują a zapięcie jest rewelacyjne. Generalnie super produkt sam w sobie.

Dużym minusem jest to, że są płaskie. W związku z tym pasek Tudora nie pasuje do koperty Tudora 🙂.  Moja rekomendacja jest na nie, niezależnie od koloru...

Żeby zegarek był ikoną wszech czasów , nie musi być idealny. Wystarczy, że przez lata jest choć trochę lepszy od konkurencji. Legendarny ekspert Lotus o Rolex Submariner, Lipiec 2020

31 minut temu, Maserati napisał:

Również potwierdzam ,że paski do diverów 41mm są najwyższej jakości , świetnie się prezentują a zapięcie jest rewelacyjne. Generalnie super produkt sam w sobie.

Dużym minusem jest to, że są płaskie. W związku z tym pasek Tudora nie pasuje do koperty Tudora 🙂.  Moja rekomendacja jest na nie, niezależnie od koloru...

I pewnie ziemia też jest płaska?

@lukebor Potwierdzam słowa Łukasz, są super, a zwłaszcza ten postarzany np. z burgunda ;)

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown