Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Recommended Posts

Panowie dzień niebieskiego ? W tych kolorach mam tylko Orienta Mako XL.

To on nie był czarny? To zdjęcie z grzybów z nożykiem ? Swoją drogą fajny sikor

Dzięki. Niebieski ale zdarza się, że wychodzi trochę czarny tak jak na tej fotce. Chodzę w nim na zmianę z BB41.

Edited by Jan

Dobry materiał. Nie wiedziałem tego, że Rolex/Tudor założył osobną firmę do produkcji mechanizmów. Fajne podsumowanie najnowszych dokonań marki.

W dniu 24.10.2020 o 19:43, tropik79 napisał:

W Kruku Złote Tarasy Warszawa, GMT na bransolecie oraz na pasku do wzięcia od ręki. Podobna została jedna sztuka na stali. 

Na BB58 pani obsługująca powiedziała, że nie ma zapisów bo lista jest na 3 lata oczekiwania (tylko przekazuje jej słowa). 

I tyle są warte opowieści o roku czekania na Tudory. Ten butik nie jest jedyny który tydzień temu kusił do zakupu GMT.

Primo: wygląda na to że flipperzy nie czują już pieniądza z GMT.

Secondo: jest słabe to co sprzedawcy opowiadają o kolejkach których nie ma, tu już nie ma co zwalać na grę producenta...

Żeby zegarek był ikoną wszech czasów , nie musi być idealny. Wystarczy, że przez lata jest choć trochę lepszy od konkurencji. Legendarny ekspert Lotus o Rolex Submariner, Lipiec 2020

43 minuty temu, Maserati napisał:

Secondo: jest słabe to co sprzedawcy opowiadają o kolejkach których nie ma, tu już nie ma co zwalać na grę producenta...

I to jest marketing - aczkolwiek chyba niezbyt udany skoro można kupić via internet lub znajomi bez większych ceregieli za granicą. Na miejscu handlarzy Rolexami już bym zaczął się zastanawiać.

1 godzinę temu, Maserati napisał:

I tyle są warte opowieści o roku czekania na Tudory. Ten butik nie jest jedyny który tydzień temu kusił do zakupu GMT.

Primo: wygląda na to że flipperzy nie czują już pieniądza z GMT.

I tak i nie. Pójdziesz do p3k to powiedzą, że to niemożliwe że gmt leży w gablocie, bo oni maja kolejkę osób chętnych na te modele ;) 

3 minuty temu, Michal93 napisał:

I tak i nie. Pójdziesz do p3k to powiedzą, że to niemożliwe że gmt leży w gablocie, bo oni maja kolejkę osób chętnych na te modele ;) 

P3K w zeszłym tygodniu miał od ręki GMT na bransolecie.

A to że nie ma w gablocie to dlatego, że w sejfach kitraszą. 

Żeby zegarek był ikoną wszech czasów , nie musi być idealny. Wystarczy, że przez lata jest choć trochę lepszy od konkurencji. Legendarny ekspert Lotus o Rolex Submariner, Lipiec 2020

Teraz, Michal93 napisał:

Widzisz sam, że to nie taki prosty temat ;) 

dobrze ze już go mam, jedno zmartwienie mniej :D

GMT: Fajny punkt każdej kolekcji👍, wszystkie komplementy są w pełni zasłużone.

Lubię tego drania...
O, a ja się na niego czaje, jak wrażenia z użytkowania, i co tam w nim za serduszko siedzi??

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

PAM 005

Zegarek nosi się świetnie, rozmiar w sam raz - mnie się podoba bardzo.
W środku cyka in-house MT5813, oparty na B01 Breitlinga.

I'm not myself, but not dead and not for sale...

data zakupu tajna? 🙂 wystaw w odpowiednim dziale to pewnie szybko pójdzie.

Zakupiłem BB36 na bransolecie. Pytanie, czy włoskowate ryski na lunecie jakoś usuwacie czy lepiej po prostu z nimi żyć? 

Druga sprawa. Oryginalny pasek skórzany z zapięciem Tudora da się dostać w ludzkich pieniądzach? Czy raczej kwota rzędu 300-400 euro? 

@kraken111 one i tak zaraz wrócą (ryski) więc lepiej olać. Super że szybko udało się go kupić👍

Edited by HaveFun

8 minut temu, kraken111 napisał:

Zakupiłem BB36 na bransolecie. Pytanie, czy włoskowate ryski na lunecie jakoś usuwacie czy lepiej po prostu z nimi żyć? 

Druga sprawa. Oryginalny pasek skórzany z zapięciem Tudora da się dostać w ludzkich pieniądzach? Czy raczej kwota rzędu 300-400 euro? 

Ori pasek to nie jest tania sprawa, niestety - ok. 1700-1800 PLN plus zapięcie (minus rabaty - dotyczy paska do BB 41).

I'm not myself, but not dead and not for sale...

Ja ostatnio zamówiłem do BB41 - koszt na tą chwilę 1750 zł ale można 50% punktami z karty Kruk.

Edited by Rethel
literówka

4 minuty temu, Rethel napisał:

Ja ostatnio zamówiłem do BB41 - koszt na tą chwilę 1750 zł ale można 50% punktami z karty Kruk.

Na paski można 50% a nie 30%?

Tak 50% na akcesoria. 30% to na same zegarki. Potwierdzone w salonie.

6 minut temu, Rethel napisał:

No gdybym tylko miał takie punkty, to cena jeszcze do przełknięcia. Niestety nie mam, a bez, prawie 2k zł to po za moimi możliwościami. No nic, może używany kiedyś się uda. 

3 minuty temu, Grygos napisał:

To ja się przywitam  TUTAJ. 

Świetny jest :)

Gratuluję nowego nabytku!