Paweł Bohacz 3117 #18051 Posted May 6, 2024 15 minut temu, Lotus2024 napisał(-a): to oczywiste ze nikt nigdy nie bił sie o modele typu explorery,,AirKing, Yachtmaster, Milgaussy czy datejusty i te zegarki ponad metkę nie wyskoczą . To ze setki fliperów złapało tyle samo jeleni powyżej metki nie oznacza że te zegarki były jakąś inwestycyjną gratką To była zwykła spekulacja Nie...? To "ekspert" przespal dwa lata. 1 www.instagram.com/pawelbohacz/ Share this post Link to post Share on other sites
przemekspce 8986 #18052 Posted May 8, 2024 Zwiedzamy. 16 Instagram: przemekspce Share this post Link to post Share on other sites
pepepatryk 13470 #18053 Posted May 11, 2024 PRO plażing 19 Share this post Link to post Share on other sites
Piotr Piątkowski 10189 #18054 Posted May 12, 2024 to oczywiste ze nikt nigdy nie bił sie o modele typu explorery,,AirKing, Yachtmaster, Milgaussy czy datejusty i te zegarki ponad metkę nie wyskoczą . To ze setki fliperów złapało tyle samo jeleni powyżej metki nie oznacza że te zegarki były jakąś inwestycyjną gratką To była zwykła spekulacja Może Explorer, AirKing, Yachtmaster i Milgauss nie są najbardziej cenionymi modelami, ale Datejust wciąż schodzi powyżej metki 0 Share this post Link to post Share on other sites
Lotus2024 19 #18055 Posted May 12, 2024 13 minut temu, a_team napisał(-a): Może Explorer, AirKing, Yachtmaster i Milgauss nie są najbardziej cenionymi modelami, ale Datejust wciąż schodzi powyżej metki w zasadzie pozostałe też są trzymane na lekkim plusie na wtórnym . Wiadomo flipperzy oraz rynek wtórny chce ugrać jak najwięcej i jak najdłużej. To jest rynek i każdy może sobie kupować i sprzedawać za ile chce . Natomiast nie ma co sobie dać robić wody z mózgu. Osobiście jest fanem i posiadaczem datejust. Zakup był robiony jeszcze za czasów „rabatowych”. Ale nie ma się co ściemniać , datejusty zawsze były i zawsze będą a popyt na nie był i będzie umiarkowany. Uważam że datejisty biją na głowę połowę modeli sportowych ale marketing robi swoje 0 Share this post Link to post Share on other sites
mrstatler 1959 #18056 Posted May 12, 2024 w zasadzie pozostałe też są trzymane na lekkim plusie na wtórnym . Wiadomo flipperzy oraz rynek wtórny chce ugrać jak najwięcej i jak najdłużej. Może wywoławczo, transakcyjnie już nie. Wysłane z mojego SM-S918B przy użyciu Tapatalka 0 Share this post Link to post Share on other sites
machlo 8890 #18057 Posted May 12, 2024 2 godziny temu, Lotus2024 napisał(-a): w zasadzie pozostałe też są trzymane na lekkim plusie na wtórnym . Wiadomo flipperzy oraz rynek wtórny chce ugrać jak najwięcej i jak najdłużej. To jest rynek i każdy może sobie kupować i sprzedawać za ile chce . Natomiast nie ma co sobie dać robić wody z mózgu. Osobiście jest fanem i posiadaczem datejust. Zakup był robiony jeszcze za czasów „rabatowych”. Ale nie ma się co ściemniać , datejusty zawsze były i zawsze będą a popyt na nie był i będzie umiarkowany. Uważam że datejisty biją na głowę połowę modeli sportowych ale marketing robi swoje Dużo gadasz, ale tym razem to mogę się z jednym zgodzić wyjątkowo. Datejust (zwłaszcza 36) to jeden z bardziej udanych modeli i bije inne, popularniejsze modele. 1 Share this post Link to post Share on other sites
przemekspce 8986 #18058 Posted May 13, 2024 Też plażing 😉 16 Instagram: przemekspce Share this post Link to post Share on other sites
mjsdz 0 #18059 Posted May 14, 2024 Czy ktoś z Was może orientował się już u Kruka czy i kiedy dostępne będą modele z W&W? Konkretnie to chodzi mi po głowie nowy BB GMT. 0 Share this post Link to post Share on other sites
Teufel26 25217 #18060 Posted May 14, 2024 Od kilku dni wyglądałem tego zaproszenia 🤩 Razem z kolarska ekipa Tudora - Coffeeride Tour😎 Juz jakis czas temu, w sklepie jubilerskim, w ktorym kupuje, dostalem propozycje wziecia udziału w tym wydarzeniu. Oczywiście zona również bierze udział 😄 14 "Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein Share this post Link to post Share on other sites
meinard 5012 #18061 Posted May 15, 2024 Zawsze zazdrościłem posiadaczom PAMów - nigdy nie mogłem się przekonać do ich rozmiaru, natomiast bardzo doceniałem paskolubny design tych zegarków i ich toolowy-fieldwatchowy sznyt. Na szczęście od kiedy mam Rangera już nie muszę zazdrościć. Jakiś to jest paskowy potwór, to niewyobrażalne, aż się chce eksperymentować. 23 Share this post Link to post Share on other sites
Jan 19703 #18062 Posted May 17, 2024 12 📸@horo_logic_life Share this post Link to post Share on other sites
Londek 50962 #18063 Posted May 17, 2024 Jest kot… bardzo go lubię, pierwsze spotkanie z tą różą to było dosłownie oczarowanie z zakochaniem w jednym ❤️ Jak by ktoś coś, to mój czarny BB 41mm szuka nowego domu, cały set na gwarancji, bez bransolety… cena robi robotę😉 a z chęcią zamieniłabym się na coś… np Ranger z Różą 👀 12 Share this post Link to post Share on other sites
BÓG 6 #18064 Posted May 17, 2024 Panowie, mija 5 lat od daty produkcji mojego Pelagosa. Przez cały czas na równym chodzie -0,5 sekundy na dobę. Wypadałoby zrobić serwis. Jak to najbardziej bezproblemowo załatwić? Ile orientacyjnie taka przyjemność? 0 Dziś robię to czego Ty nie robisz.Jutro będę w stanie robić to czego Ty nie potrafisz. Share this post Link to post Share on other sites
PKS 685 #18065 Posted May 17, 2024 34 minuty temu, BÓG napisał(-a): Wypadałoby zrobić serwis. Dlaczego? Jeśli jest na idealnym chodzie, to nic bym nie ruszał. 2 Share this post Link to post Share on other sites
Teufel26 25217 #18066 Posted May 18, 2024 Miłego weekendu 😉 15 "Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein Share this post Link to post Share on other sites
ledr 5555 #18067 Posted May 18, 2024 Przypomina mi się taki znany cytat z Foresta Gumpa o życiu, które jest jak pudełko czekoladek i nigdy nie wiadomo, co ci się trafi... 15 Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner! Share this post Link to post Share on other sites
Londek 50962 #18068 Posted May 18, 2024 I cyk na nadgarstek 😊 10 Share this post Link to post Share on other sites
just_nobody07 6296 #18069 Posted May 18, 2024 U mnie też cyk na nadgarstek 18 Share this post Link to post Share on other sites
Londek 50962 #18070 Posted May 18, 2024 12 minutes ago, just_nobody07 said: U mnie też cyk na nadgarstek Bardzo fajny, nawet ta data nie gryzie za bardzo. 1 Share this post Link to post Share on other sites
just_nobody07 6296 #18071 Posted May 18, 2024 1 minutę temu, Londek napisał(-a): Bardzo fajny, nawet ta data nie gryzie za bardzo. Nawalili taką litanię tekstu, że ta data znika 🙈 A na serio, to świetny jest. Najlepszy z tych Tudorów, które miałem przyjemność mieć. 0 Share this post Link to post Share on other sites
ASTRAL 6362 #18072 Posted May 18, 2024 Nowa limitka Tudora BB 58 dla Interu Mediolan w liczbie 1908 egz. Będzie dostępna w sprzedaży na terenie Włoch, cena 4350 eur. 4 Share this post Link to post Share on other sites
eye_lip 27743 #18073 Posted May 18, 2024 Gruby i wielki kloc:/ 13 Instagram.com/horlobby.watches Share this post Link to post Share on other sites
just_nobody07 6296 #18074 Posted May 18, 2024 33 minuty temu, eye_lip napisał(-a): Gruby i wielki kloc:/ Fakt. Nie rozumiem jak kobiety mają taką kobyłę nosić? 🤔 2 Share this post Link to post Share on other sites
swierszczu 2841 #18075 Posted May 18, 2024 36 minut temu, eye_lip napisał(-a): Gruby i wielki kloc:/ Przeciez kazde chrono od tudora tak wyglada. A kolor go pogrubia czy co?☺️ 0 O i T Share this post Link to post Share on other sites