Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Recommended Posts

15 minut temu, Lotus2024 napisał(-a):


to oczywiste ze nikt nigdy nie bił sie o modele typu explorery,,AirKing, Yachtmaster,  Milgaussy czy  datejusty i te zegarki ponad metkę nie wyskoczą . To ze setki fliperów złapało tyle samo jeleni powyżej metki nie oznacza że te zegarki były jakąś  inwestycyjną gratką 

To była zwykła spekulacja 

 

Nie...? To "ekspert" przespal dwa lata.
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

to oczywiste ze nikt nigdy nie bił sie o modele typu explorery,,AirKing, Yachtmaster,  Milgaussy czy  datejusty i te zegarki ponad metkę nie wyskoczą . To ze setki fliperów złapało tyle samo jeleni powyżej metki nie oznacza że te zegarki były jakąś  inwestycyjną gratką 
To była zwykła spekulacja 

Może Explorer, AirKing, Yachtmaster i Milgauss nie są najbardziej cenionymi modelami, ale Datejust wciąż schodzi powyżej metki

Share this post


Link to post
Share on other sites
13 minut temu, a_team napisał(-a):


Może Explorer, AirKing, Yachtmaster i Milgauss nie są najbardziej cenionymi modelami, ale Datejust wciąż schodzi powyżej metki emoji6.png


w zasadzie pozostałe też są trzymane na lekkim plusie na wtórnym . Wiadomo flipperzy oraz rynek wtórny chce ugrać jak najwięcej i jak najdłużej. 
To jest rynek i każdy  może sobie kupować i sprzedawać za ile chce . Natomiast nie ma co sobie dać robić wody z mózgu.

Osobiście jest fanem i posiadaczem datejust. Zakup był robiony jeszcze za czasów „rabatowych”. Ale nie ma się co ściemniać , datejusty zawsze były i zawsze będą a popyt na nie był i będzie umiarkowany. 

Uważam że datejisty biją na głowę połowę modeli sportowych ale marketing robi swoje 

Share this post


Link to post
Share on other sites





w zasadzie pozostałe też są trzymane na lekkim plusie na wtórnym . Wiadomo flipperzy oraz rynek wtórny chce ugrać jak najwięcej i jak najdłużej. 





Może wywoławczo, transakcyjnie już nie.

Wysłane z mojego SM-S918B przy użyciu Tapatalka

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, Lotus2024 napisał(-a):


w zasadzie pozostałe też są trzymane na lekkim plusie na wtórnym . Wiadomo flipperzy oraz rynek wtórny chce ugrać jak najwięcej i jak najdłużej. 
To jest rynek i każdy  może sobie kupować i sprzedawać za ile chce . Natomiast nie ma co sobie dać robić wody z mózgu.

Osobiście jest fanem i posiadaczem datejust. Zakup był robiony jeszcze za czasów „rabatowych”. Ale nie ma się co ściemniać , datejusty zawsze były i zawsze będą a popyt na nie był i będzie umiarkowany. 

Uważam że datejisty biją na głowę połowę modeli sportowych ale marketing robi swoje 

 

Dużo gadasz, ale tym razem to mogę się z jednym zgodzić wyjątkowo. ;) Datejust (zwłaszcza 36) to jeden z bardziej udanych modeli i bije inne, popularniejsze modele.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy ktoś z Was może orientował się już u Kruka czy i kiedy dostępne będą modele z W&W? Konkretnie to chodzi mi po głowie nowy BB GMT.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Panowie, mija 5 lat od daty produkcji mojego Pelagosa. Przez cały czas na równym chodzie -0,5 sekundy na dobę. Wypadałoby zrobić serwis. Jak to najbardziej bezproblemowo załatwić? Ile orientacyjnie taka przyjemność?


Dziś robię to czego Ty nie robisz.

Jutro będę w stanie robić to czego Ty nie potrafisz.

Share this post


Link to post
Share on other sites
34 minuty temu, BÓG napisał(-a):

Wypadałoby zrobić serwis.


Dlaczego? Jeśli jest na idealnym chodzie, to nic bym nie ruszał.

Share this post


Link to post
Share on other sites
12 minutes ago, just_nobody07 said:

U mnie też cyk na nadgarstek ;)

20240518_132105-01.jpeg


Bardzo fajny, nawet ta data nie gryzie za bardzo. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 minutę temu, Londek napisał(-a):


Bardzo fajny, nawet ta data nie gryzie za bardzo. 

Nawalili taką litanię tekstu, że ta data znika 🙈

A na serio, to świetny jest. Najlepszy z tych Tudorów, które miałem przyjemność mieć. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nowa limitka Tudora BB 58 dla Interu Mediolan w liczbie 1908 egz. Będzie dostępna w sprzedaży na terenie Włoch, cena 4350 eur.

 

 

IMG_5928.jpeg

IMG_5929.jpeg

IMG_5930.jpeg

Share this post


Link to post
Share on other sites
36 minut temu, eye_lip napisał(-a):

Gruby i wielki kloc:/

20240509_120357.jpg

Przeciez kazde chrono od tudora tak wyglada. A kolor go pogrubia czy co?☺️


O i T 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.