Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
eye_lip

Moje 10 lat na forum

Rekomendowane odpowiedzi

Chronoswiss, Zenith i Tissot. Mam sporo vintage Seiko, ale jakoś ostatnio nie mam weny aby je nosić.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super opisałeś tą drogę- bardzo fajnie się czytało, jak również zdjęcia oglądało i od razu przyszła refleksja- co ja właściwie przez ostatnie 10 lat robiłem :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

Dziekuje za podsumowanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Życze jeszcze kilkunastu dekad na forum!

Mam nadzieję do zobaczenia:-)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękne podsumowanie Filip. Świetnie się rozwinąłeś a my byliśmy tego świadkami. Masz dobry gust w dziedzinach którymi się pasjonujesz, widać że jesteś perfekcjonistą a takich ludzi jak Ty nasz kraj potrzebuje jak kania dżdżu, My Polacy niestety nie słynęliśmy i nie słyniemy ani z dobrego gustu ani z przywiązywania uwagi do szczegółów, tym bardziej wielki szacun dla takich jak Ty którzy swoimi pasjami jeszcze potrafią się dzielić i zarażać innych.

Sam się zabierałem na wyrazy szacunku, ale nie ująłbym tego lepiej. Zgadzam się z przedmówcą ;)

 

Pozostaje mi tylko życzyć by pasja nadal się rozwijała i dojrzewała, świat mikromechaniki zegarmistrzowskiej nie zapominał o naszych ulubionych ultrathin'ach, a przede wszystkim, byś zawsze znajdował w zegarkach i skórach - przyjemność, wytchnienie od codzienności i same pozytywne emocje. 

 

 

Chronoswiss, Zenith i Tissot. Mam sporo vintage Seiko, ale jakoś ostatnio nie mam weny aby je nosić.

 

Zacnie! Szkoda, że nie pozostawiłeś tego pięknego Aquatimer'a w kolekcji ;)

Edytowane przez Jakub Mróz

IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:)  Filipek , fajnie że spełniałeś się w pasjach , przez ostatnie 10 lat , masa wspomnień pewnie ...

       Pamiętaj o nowych horyzontach ...  :huh:

 

ps. ja wczoraj obchodziłem 10lecie współpracy z moim lekarzem - kardiologiem  B)  Gratulowaliśmy sobie

oboje ... dalszej ... żywi ... ;)


Schaumburg Aquamatic II chrono , Citizen EcoZilla , Glycine Lcc 3k Le , Citizen Skyhawk , Temption CGK 204   ( sprzedam ew. zamiana ) , Oris ProDiver date ( zam. na chrono ) . Pam sub 243 , Fortis square chrono , Citizen Aqualand Depthmeter , OMEGA plo - prof 

i inne ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie Filipie. Wyrazy najszczerszego podziwu od forumowego smarkacza  :)  ;)


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość xylog

Gratuluję zacnego jubileuszu. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje Filipie, życzę kolejnych jubileuszy i pięknego rozwijania pasji.

 

PS. Widzę, że mój Nomosik Ludwiś, też się załapał. B)


"Poprawna polszczyzna źródłem sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje Filipie :)

Na Forum jestem "młody", mam dopiero roczek ;) a za dziesięć lat chciałbym mieć przynajmniej w połowie tak bogatą historię zegarkową jak Ty.

Pozdrawiam serdecznie :) 


Nie wierzcie zegarom - czas wymyślił je dla zabawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filip bardzo fajnie to opisałeś,życzę kolejnych dziesięciu lat na forum-pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można śmiało powiedzieć - super ciekawe i rozwojowe 10 lat, Filip życzę udanego następnego 10-lecia !!!


Kupię wszystko, rozsądek zachowując, co ma związek z marką ENICAR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje z okazji pierwszego dziesięciolecia, Filipie i do następnych, okrągłych rocznic :)


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filipie, świetnie opisana historia Twoich pasji. Gratuluję i życzę dalszego rozwoju! A lista zegarków, które miałeś, jest rzeczywiście imponująca. Gdybym miał "wybierać", to zostawiłbym sobie na pewno któregoś z okrągłych Zenithów Elite, oba Longinesy, Nomosa Ludwiga i Eternę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim. Zenith jest, na pewno jakis Nomos zagości, nawet nie wiedziałem, że mój Nomos był od jaszczura ;) Eterna była Piotra Staruszka. Pewnie jakiś Longines będzie, bo bardzo lubię markę. Myślę, że dojdzie jakiś Chronoswiss w dłuższym okresie.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję, dekada to już kawał czasu. Świetnie się czytało.


nie spiesz się ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filip fajnie,że tak miło zleciał Ci czas:-)

Moja żona ma w zegarku pasek od Ciebie i jest bardzo zadowolona.

Gratulacje i następnych dekad życzę.


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i minęło jak jeden dzień, ale za to zacny i pełny pięknej historii.... a jutro kolejny dzień i nowe wyzwania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję i życzę Ci kolejnych wspaniałych 10 lat na forum ! Realizacji marzeń i sukcesów w Twoich przedsięwzięciach

 

 

Przy okazji sam zauważyłem ,że w styczniu też mi minęło 10 lat na forum , za co Wam wszystkim dziękuję

Edytowane przez dariusz chlastawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super się czytało. Fajnie mieć w życiu pasję a jak można z niej żyć to już bajka. Gratuluję Filip i życzę dalszego rozwoju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość norbie

Filipie życzę Ci wielu dekad aktywności na forum.

Znasz się na zegarkach, a Twoje wybory czasomierzy potrafią zainspirować. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.