Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Klub Miłośników Zegarków TAG HEUER

Rekomendowane odpowiedzi

29 minut temu, fanfar19 napisał(-a):

@desmokoledze @evilymchyba chodziło o sklepy zegarków marki Swatch. Mają dedykowane sklepy. Choć to nie jest ekskluzywny produkt 😀

Miało być ekskluzywnie jednej marce … może być ekskluzywnie Timexowi jeśli kupisz tam tylko Timexa 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, fanfar19 napisał(-a):

@desmokoledze @evilymchyba chodziło o sklepy zegarków marki Swatch. Mają dedykowane sklepy. Choć to nie jest ekskluzywny produkt 😀

Zgadza się 🙂

Ekskluzywny czy nie. Swoje sklepy mają. 


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, desmo napisał(-a):

Miało być ekskluzywnie jednej marce … może być ekskluzywnie Timexowi jeśli kupisz tam tylko Timexa 😉

Już rozumiem nieporozumienie.  Ty w jakimś anglojęzycznym kraju siedzisz?
Ekskluzywny w sensie luksusowy, a nie ograniczony do czegoś np. jednej marki.

Swatch, marka należąca do SG ma swoje sklepy, w których sprzedawane są tylko zegarki marki Swatch. Ale nie są to zegarki luksusowe. To napisał kolega @evilym 


"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, fanfar19 napisał(-a):

Już rozumiem nieporozumienie.  Ty w jakimś anglojęzycznym kraju siedzisz?
Ekskluzywny w sensie luksusowy, a nie ograniczony do czegoś np. jednej marki.

Swatch, marka należąca do SG ma swoje sklepy, w których sprzedawane są tylko zegarki marki Swatch. Ale nie są to zegarki luksusowe. To napisał kolega @evilym 

Taaa, my mistake…zapomniałem że była taka marka …dziś jak słyszę Swatch to myślę SG …i oczami duszy zobaczyłem butiki wielobrandowe Hour Passion. Faktycznie marka Swatch też miała butiki monobrandowe. Ekskluzywny to  nieco makaronizm choć jedno ze znaczeń „ odgradzający się od ogółu” oddaje sens tego co chciałem napisać. 
Tak czy siak butików monobrandowych u nas jak na lekarstwo. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, desmo napisał(-a):


Tak czy siak butików monobrandowych u nas jak na lekarstwo. 

Bo to biedny kraj.

Kiedyś jeden z AD Tag Heuer’a powiedział mi, że jeden butik w Paryżu sprzedaje niewiele mniej niż cała Polska. W co jestem skłonny uwierzyć. 


"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Godzinki" donoszą o nowych Aquaracerach. Trzymam się mocno za portfel, ale ta szara tarcza... hmm.

 

DtsH9g4.jpg

 

40mm, stalowy bezel,

Kwarc za 1850 USD, auto za 2500 USD, czyli typowe ceny AR. Nie mam pojęcia jak przełożą się na polskie warunki.

 

https://www.hodinkee.com/articles/tag-heuer-returns-to-form-say-hello-to-the-new-40mm-aquaracer-outdoors-live-pics-pricing

 

 

 


It's not a hobby, it's a sickness.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, MichTheOne napisał(-a):

"Godzinki" donoszą o nowych Aquaracerach. Trzymam się mocno za portfel, ale ta szara tarcza... hmm.

 

DtsH9g4.jpg

 

40mm, stalowy bezel,

Kwarc za 1850 USD, auto za 2500 USD, czyli typowe ceny AR. Nie mam pojęcia jak przełożą się na polskie warunki.

 

https://www.hodinkee.com/articles/tag-heuer-returns-to-form-say-hello-to-the-new-40mm-aquaracer-outdoors-live-pics-pricing

 

 

 

Czyli u nas pewnie coś koło 15-16k, obym się mylił ;)


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu normalny rozmiar. Świetna informacja.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, MichTheOne napisał(-a):

"Godzinki" donoszą o nowych Aquaracerach. Trzymam się mocno za portfel, ale ta szara tarcza... hmm.

 

 

 

40mm, stalowy bezel,

Kwarc za 1850 USD, auto za 2500 USD, czyli typowe ceny AR. Nie mam pojęcia jak przełożą się na polskie warunki.

 

https://www.hodinkee.com/articles/tag-heuer-returns-to-form-say-hello-to-the-new-40mm-aquaracer-outdoors-live-pics-pricing

 

 

 

 

 

Czy Wy też macie wrażenie, że Aquaterra przespała się z Nautilusem? 😜 Jakby tak jeszcze trochę doszlifować ten bezel z kantów na obło... 😉 

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam takich skojarzeń. Koperta typowo AR. Tak samo jak żaluzje na tarczy, indeksy czy wskazówki. To wszystko już było, jak dla mnie zegar ma klimat typowego AR.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda jak rasowy Tag Heuer, przypomina mi Aquaterrę, i tylko ją. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niebieskiego trzeba będzie kupić jak się na chrono pojawi w trochę lepszej cenie od retailu


dfde4997fb305189327a89722e8679db.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, michszy napisał(-a):

Ja nie mam takich skojarzeń. Koperta typowo AR. Tak samo jak żaluzje na tarczy, indeksy czy wskazówki. To wszystko już było, jak dla mnie zegar ma klimat typowego AR.

Zgadzam się. Też wydaje mi się fajnym i ciekawym projektem. Chyba fajniejsze niż poprzednie nowości z ceramicznym bezelem. 


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem zdecydowanie na tak :) Powrót do najładniejszej, moim zdaniem oczywiście, wersji AR. 

 

spacer.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, rmickey napisał(-a):

Jestem zdecydowanie na tak :) Powrót do najładniejszej, moim zdaniem oczywiście, wersji AR. 

 

spacer.png

Ja powiem nawet więcej, szukam ostatnio takiej wersji ;)


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, tommly napisał(-a):

Ja powiem nawet więcej, szukam ostatnio takiej wersji ;)

 

To jest nas dwóch 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, tommly napisał(-a):

Ja powiem nawet więcej, szukam ostatnio takiej wersji ;)

 

5 minut temu, rmickey napisał(-a):

 

To jest nas dwóch 😁

 

 

To poznęcam się nad wami trochę, koledzy ;)

 

5uGgMA7.jpg

 

s2hNCIN.jpg

 

hEhQRy9.jpg

Edytowane przez MichTheOne

It's not a hobby, it's a sickness.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, MichTheOne napisał(-a):

 

 

 

To poznęcam się nad wami trochę, koledzy ;)

 

5uGgMA7.jpg

 

s2hNCIN.jpg

 

hEhQRy9.jpg

A sio 😜


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe te nowe Aquaracery. Do rozważenia, choć pewnie u nas trzeba się spodziewać cen na poziomie 11-12 k PLN...  I rozmiar koperty bardziej ok 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyglądają jak mikrobrandy.. I do tego to logo "foliowane" 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, eye_lip napisał(-a):

Wyglądają jak mikrobrandy


w dzisiejszych czasach dla TH to może być nawet komplement. I piszę to bez zgryźliwości.

 

Ja uważam, że te nowe projekty sąudane. Z daleka widać że to Aquaracer. Jednocześnie wpisują się w bieżącą modę ustawiania się jako piąta woda po kisielu pod Nautilusy czy Royal Oaki. Czy to źle? Sprzedadzą się, nie mam watpiwości.


It's not a hobby, it's a sickness.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś pojawiły się nowe Aquaracer-y na oficjalnej stronie Taga, automat 2500€ a Quartz 1850€.
Idą w dobrym kierunku, jednak ja tez skłaniam się w kierunku WAY2012.BA0927.


"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Teufel26 napisał(-a):

WAY2012.BA0927

 

Dzisiaj w ztacjonarnym Jubitomie w warszawskiej Arkadii na metce odrobinę ponad 10 tysięcy złotych.

 

Używany za 50-60% tej kwoty jeszcze niedawno dawało się znaleźć. Nie wiem jak teraz to wygląda, czy ceny używek podążają za wzrostami cen nowych egzemplarzy w sklepach.


It's not a hobby, it's a sickness.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.