Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Twoja kolekcja!

Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, rafi napisał(-a):

 


Wszystkie fajne, choć Tissot trochę duży. Gratuluję kolekcji

 

Dziękuję! Tissot jest zdecydowanie na granicy (L2L 52mm), ale lubię go z wielu powodów i na pewno nigdzie się nie wybiera. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, evilym napisał(-a):

Po dwóch latach - zmiana. Tag Heuer i Oris sprzedane. W to miejsce wpadł Longines. Na chwilą obecnej większych ruchów nie planuje (no może zamiana Cluba na bardziej eleganckiego Nomosa 🤔 ).

 

Zdecydowanie brakuje mi chrono (funkcji stopera w G-Shocku nie liczę). Ale budżet zegarkowy na ten rok to całe 0zł. Może coś się ruszy w przyszłym 😉

DSC_4495.thumb.JPG.edbcd31321f0e5789013dc503d05f47c.JPG

 

DSC_4515.thumb.JPG.25b3dd53996e94e8a3e05e746f413784.JPG

 

DSC_4501.thumb.JPG.be36e6210d984a3764070bc367ad3589.JPG

 

DSC_4506.thumb.JPG.92284b284375e9ad5d6060525f352dc2.JPG

 

DSC_4510.thumb.JPG.59f4296c2eee24e6421e6024fe45edd0.JPG

 

 

 

Bardzo fajnie to wygląda. Szkoda trochę tego Aquisa, ale zulu daje radę. Jak z dokładnością chodu Longina?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zamieniaj tego Cluba - jesli na co dzien nie chodzisz w garniturach a co jakis czas black / white tie to szczerze bardziej elegancki potrzebny ci jak umarlemu kadzidlo :D

Masz dwa jak dla mnie podobne sportowe zegarki z obrotowym bezelem (tak wiem wiem nurek i GMT - ale jednak) i Club fajnie to rownowazy swoja uniwersalnoscia.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Barop napisał(-a):

Bardzo fajnie to wygląda. Szkoda trochę tego Aquisa, ale zulu daje radę. Jak z dokładnością chodu Longina?

Bardzo szkoda Aquisa. Ale przegrał z SPB143. Dwóch nurków nie chciałem. Szczerze to dokładności jeszcze nie sprawdzałem. Wydaje mi się, że jest ok sekundę na minusie. Teraz ustawiłem o 12 i będę mógł sprawdzać codziennie 🙂

1 godzinę temu, cordi7 napisał(-a):

Nie zamieniaj tego Cluba - jesli na co dzien nie chodzisz w garniturach a co jakis czas black / white tie to szczerze bardziej elegancki potrzebny ci jak umarlemu kadzidlo :D

Masz dwa jak dla mnie podobne sportowe zegarki z obrotowym bezelem (tak wiem wiem nurek i GMT - ale jednak) i Club fajnie to rownowazy swoja uniwersalnoscia.

 

Garniturowca nie chce. Bardziej myślę o takim... hmm... elegancie.

Club (o dziwo) jest faktycznie uniwersalny. Mając niewiele zegarków fajnie, aby każdy był inny a jednak, aby każdy był w miarę uniwersalny.

Nie wiem czy Orion lub Ludwik nie byłyby ciekawsze... Ale na pewno mniej uniwersalne. Mam dużo czasu na przemyślenia 😉

 

A dla mnie Zulu to pilot GMT. I jedyne co go łączy z nurkiem to zakręcana koronka 😁


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, evilym napisał(-a):

Po dwóch latach - zmiana. Tag Heuer i Oris sprzedane. W to miejsce wpadł Longines. Na chwilą obecnej większych ruchów nie planuje (no może zamiana Cluba na bardziej eleganckiego Nomosa 🤔 ).

 

Zdecydowanie brakuje mi chrono (funkcji stopera w G-Shocku nie liczę). Ale budżet zegarkowy na ten rok to całe 0zł. Może coś się ruszy w przyszłym 😉

DSC_4495.thumb.JPG.edbcd31321f0e5789013dc503d05f47c.JPG

 

DSC_4515.thumb.JPG.25b3dd53996e94e8a3e05e746f413784.JPG

 

DSC_4501.thumb.JPG.be36e6210d984a3764070bc367ad3589.JPG

 

DSC_4506.thumb.JPG.92284b284375e9ad5d6060525f352dc2.JPG

 

DSC_4510.thumb.JPG.59f4296c2eee24e6421e6024fe45edd0.JPG

 

 

 

Fajnie kilka sztuk ale godnych do tego mniejszy problem z porannym wyborem zegarka :) 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, kornel91 napisał(-a):

Fajnie kilka sztuk ale godnych do tego mniejszy problem z porannym wyborem zegarka :) 

O dziwo to jedna z idei, przyświecającej mniejszej a (w moim mniemaniu) konkretniejszej kolekcji. Każdy ma odpowiedni czas nadgarstkowy 😀


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po dwóch latach - zmiana. Tag Heuer i Oris sprzedane. W to miejsce wpadł Longines. Na chwilą obecnej większych ruchów nie planuje (no może zamiana Cluba na bardziej eleganckiego Nomosa  ).
 
Zdecydowanie brakuje mi chrono (funkcji stopera w G-Shocku nie liczę). Ale budżet zegarkowy na ten rok to całe 0zł. Może coś się ruszy w przyszłym 



Less is more. Wszystkie fajne i wszystkie mógłbym nosić. W sumie jeden nawet (jeszcze) noszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, Wisnia_Daniel napisał(-a):

Aktualizacja 
 

IMG_1854.jpeg

jeden Ci zaraz wyskoczy przez okno!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, satanic napisał(-a):

Na chwilę obecną tak.

 

 

20240115_112150.jpg

Jaki jest koszt kostki tej Ala Monaco?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Barop napisał(-a):

Jaki jest koszt kostki tej Ala Monaco?

Około 380 zł zależy jak znajdziesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kilka sztuk vintage, reszta pochowana po szufladach....te współczesne, które posiadam może innym razem. 
20240120_195404.thumb.jpg.a2510932299c8dff0a02d53d40522bf8.jpg

Coraz mniej na forum kolekcjonerów. Fajnie, że się jeszcze jacyś ostali.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, rafi napisał(-a):


Coraz mniej na forum kolekcjonerów. Fajnie, że się jeszcze jacyś ostali.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Dzięki 😊

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.