Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
TabaQ

Nasze nowe chińskie nabytki

Rekomendowane odpowiedzi

Zapewne wyjdzie taniej taniej wrzucić do tego twora tarczę i dekielek od SKX'a :lol: Sharkey Heimdallr kosztuje 151$, tarcza od 007 to około 15/20$, natomiast nie wiem czy można dostać dekielek od SKX'a, ale podejrzewam, że również byłyby to okolice kilkunastu USD.


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne wyjdzie taniej taniej wrzucić do tego twora tarczę i dekielek od SKX'a :lol: Sharkey Heimdallr kosztuje 151$, tarcza od 007 to około 15/20$, natomiast nie wiem czy można dostać dekielek od SKX'a, ale podejrzewam, że również byłyby to okolice kilkunastu USD.

 

 

i jeszcze kanji wheel to ma  :D

 

lol i jeszcze powiedz, ze koperta lepiej wykonana niż skx?? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze kanji wheel to ma  :D

lol i jeszcze powiedz, ze koperta lepiej wykonana niż skx?? :lol:

 

Ma kanji  :D

 

Jeśli chodzi o wykonanie koperty... nie chciałbym być posądzony o herezję ale... szczotkowanie jest lepiej wykończone niż w SKX'ach, jest jakby "ostrzejsze" i bardziej wyraźne. Poza tym koperta jest identyczna :ph34r: Najgorszy element to wkładka bezela - zwykły zamiennik oryginalnej (przynajmniej pipek mocno świeci) aczkolwiek zawsze można ją wymienić na coś ciekawszego. Sam bezel nie ma luzu, ale nie chodzi zdecydowanie, czyli jak w SKX'ie  :P 

 

Ogólnie rzecz biorąc, jest to idealna baza pod modowanie :)


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na forum nie nowy, ale u mnie w kolekcji świeżynka :)

 

a3367961351f3f3cfcb696ba09b39703.jpg

6bfc1edf491fe53b4082e900e32fe1b4.jpg

34232f40268f89b70770dcbd4fd23f66.jpg27e685d44794b983ef147753576bdb0d.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed weekendem przyszedł do mnie pilot z czystą tarczą. Niby nic, ale taki chciałem :-)

 med_gallery_97447_3453_2509096.jpg


Tanie zegarki są dobre, bo są dobre i tanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dotarł do mnie mój pierwszy automat: pilot Parnisa :)

 

Gratulacje. Fajny wybor.Ja kiedys kupilem dwa Vostoki i jeden vostok (komandirskie) staje po nakreceniu a byl uzywany tyle co nic, przez dwa lata kilka razy, od prawie roku mam Parnisa ktorego zakladam codziennie do pracy I nic zlego nie moge o nim powiedziec. zwalnia 5-6s na dobre a w nocy nadrabia +4 na koronce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parnis ma dużo 40mm diverow, wpisz w google albo aliexpress "Parnis 40mm" to ci powyskakują. Tylko nie licz na to że będziesz mógł z nim pływać.

Edytowane przez Schioedtei

2gwatchblog.com         facebook: 2gwatchblog.com             instagram: 2gwatchblog

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oprócz Parnis PA6007, który jest oznaczony jako 200m i na basenie daje radę, reszta jest chyba jako 3Atm lub co najwyżej 5Atm. Dla pewności lepiej chyba wybrać Wostoka.

 

Parnis ma dużo 40mm diverow, wpisz w google albo aliexpress "Parnis 40mm" to ci powyskakują. Tylko nie licz na to że będziesz mógł z nim pływać.


Tanie zegarki są dobre, bo są dobre i tanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie - świeży nabytek. Gladster Tracer - 42mm, szafir i do tego werk Miyota. Świetny zegarek.

 

2018 10 19 11.13.52

 

2018 10 19 11.19.28

 


Tanie zegarki są dobre, bo są dobre i tanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym kupić jakiegoś divera 36-40mm. Czy coś takiego jest w ogóle możliwe? Wzór, ideał to Tudor Submariner 75090...

 

Noob watch ewentualnie, ale to już ewidentna "replika" za przeproszeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka sama replika jak tudor, tisell, orient, invicta, steinhart I z dwie kopy innych inspiracji tym rolexem. Zaden z nich nie udaje rolexa, kazdy ma wlasne logo

Edytowane przez worientom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, tudor to akurat marka należąca do roleksa... Orient ma własne projekty i żaden nie jest kopią submarinera. A z tamtych wymienionych chyba invicta najgorsza jakościowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W życiu takiego orienta nie widziałem, do tego bez znaku firmowego, tylko z samą nazwą.

to mało widziałeś, bo i choćby Casio też miało Submarinera z mercedesem ;) i wszscy japończycy  mieli zegarki a'la datejust z karbowanym bezelem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CORGEUT. Szafir, w srodku miyota. Bardzo dobrze wykonany zegarek. Jedynie sekundnik nie chodzi płynnie jeśli zegarek nie jest w pozycji poziomej. To typowe dla Miyoty 81xx. post-97207-1540282197,2665_thumb.jpgpost-97207-1540282210,2704_thumb.jpgpost-97207-1540282219,5534_thumb.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.