Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
TabaQ

Nasze nowe chińskie nabytki

Rekomendowane odpowiedzi

Całkiem fajna. Nie do końca mój typ ale na pewno ciekawa i na pewno nieinvictowa 😉

 

Moje plany od nich to batman i superman i może żółwik. 

 

P.s. ciekawostka właśnie przed chwila dostałem przesyłkę zakupioną na ali 4 listopada a miałem dziś pisać spór o zwrot.... bo mija 4 miesiące dziś. 

 

Edit:

Moja kolekcja to niekoniecznie  perełki kolekcjonerskie a bardziej coś co powoduje uśmiech na mojej subtelnej ale gebie 😉

 

Jednakże dziękuję za pomysł. Zawsze chętnie popatrzę na ciekawe zegarki i czasem korzystam z podpiwdzi. 

Edytowane przez Darek p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Paulus57 napisał(-a):

Jedna Invicta mi wpadła w oko, taka "nieinvictowa" Model 1953. Zobacz sobie wygląda jak zegarek z roku 1953 i ma klimat jak SM klasyk a cena niższa. Poszukałem trochę po necie i najtaniej jest za 145 euro. Do przemyślenia.

 

To 1953 można DOSTAC?! Przecież to zawsze jest wyprzedane w tej czarno-złotej wersji. I na ebay potrafi cena szaleć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Vonziej napisał(-a):

 

To 1953 można DOSTAC?! Przecież to zawsze jest wyprzedane w tej czarno-złotej wersji. I na ebay potrafi cena szaleć

Można, ale nie wszystkie kolory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu się doczekałem! 

 

cRQQJqG.jpg

 

Skracanie bransolety to niezła ekwilibrystyka, gdy już się ślepnie (jak ja), ale ważne, że ostatecznie leży dobrze. Liczę na wizualne fajerwerki jutro przy świetle dziennym, bo sztuczne raczej mu nie służy. ;)

 

I w życiu nie widziałem tak długiej listy zmian statusów paczki. 😯

 

https://parcelsapp.com/en/tracking/LT502403156NL

Edytowane przez brz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, brz napisał(-a):

W końcu się doczekałem! 

 

cRQQJqG.jpg

 

Skracanie bransolety to niezła ekwilibrystyka, gdy już się ślepnie jak ja, ale ważne, że ostatecznie leży dobrze. Liczę na wizualne fajerwerki jutro przy świetle dziennym, bo sztuczne raczej mu nie służy. ;)

 

I w życiu nie widziałem tak długiej listy zmian statusów paczki. 😯

 

https://parcelsapp.com/en/tracking/LT502403156NL

 

Tak, teraz cuda się z paczkami z ali dzieją.

Jedna mi zrobiła koło po Chinach. Wróciła do nadawcy i z tym samym nr została wysłana jeszcze raz. Potem po drodze zmienila numer i wreszcie dotarła.

Druga została wysłana. W drodze została anulowana.... i czekam co dalej. Poplątanie z pomieszaniem. 

Edytowane przez Darek p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vh31 robi robotę

Przez tą płynącą wskazówkę czuje się jakbym nosił automat.

80859eac580d0541366ae708c031bf74.jpg&key=25e2f5a5f5c28252a30a687ef7d149bc383eb43c417b0ec2a4f6ddd21e7ffadc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, michszy napisał(-a):

Vh31 robi robotę emoji6.png

Przez tą płynącą wskazówkę czuje się jakbym nosił automat.

 

Ładny...a można prosić o link ? Niech się nosi!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, michszy napisał(-a):

Vh31 robi robotę emoji6.png

Przez tą płynącą wskazówkę czuje się jakbym nosił automat.

80859eac580d0541366ae708c031bf74.jpg&key=25e2f5a5f5c28252a30a687ef7d149bc383eb43c417b0ec2a4f6ddd21e7ffadc
 

 

Gdyby tylko był z niebieską wskazówką ;)

 

 

IMG_20210130_170550.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I gdyby nie miał na tarczy napisu - malo czytelnego co prawda - informującego o kwarcu pod deklem. ;)

 

Vonziej, a propos zegarków na nylonie, dostałeś NATO wraz z tym driverem San Martin?

Edytowane przez brz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gdyby tylko był z niebieską wskazówką
 
szczerze.. mi ta srebrna wskazówka chyba do całokształtu pasuje bardziej niż barwiona termicznie na niebiesko i tak sobie myślę, że nawet dobrze się stało, że jak kupowałem, to niebieska nie była dostępna
I gdyby nie miał na tarczy napisu - malo czytelnego co prawda - informującego o kwarcu pod deklem.
 
 
no automatic to by tutaj nie pasował  ja tam się cieszę, to taki automat, którego nie trzeba co tydzień korygować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pełna racja. Natomiast przebieranie go za automat (to mi nie przeszkadza, wręcz przeciwnie - bez problemu nosiłbym drania, bo jest bardzo urodziwy) i jednoczesne przypominanie o bateryjce jest dla mnie delikatnym kuriozum. :) A może się przechwalają? Patrzcie, mówią, to taki sprytny kwarc i co nam zrobicie? ;)

Edytowane przez brz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, High-Castle napisał(-a):

Ładny...a można prosić o link ? Niech się nosi!

 

https://pl.aliexpress.com/item/4001053347330.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.2c1b5c0fgV5CPK

25 minut temu, brz napisał(-a):

Pełna racja. Natomiast przebieranie go za automat (to mi nie przeszkadza, wręcz przeciwnie - bez problemu nosiłbym drania, bo jest bardzo urodziwy) i jednoczesne przypominanie o bateryjce jest dla mnie delikatnym kuriozum. :) A może się przechwalają? Patrzcie, mówią, to taki sprytny kwarc i co nam zrobicie? ;)

 

Mogliby dać High Beat i po temacie 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie mogliby, bo - o ile dobrze widzę - tyka 3 razy na sekundę. Taki z niego high beat jak i ze mnie. ;)

 

Jakąś nazwę modelu by wrzucili i byłoby git. Byle nie taką z Google translatora. Albo coś o szafirze.

Edytowane przez brz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co nie zmienia faktu... :)

 

Ale fajny tak czy owak. Na szczęście mojego debetu już niedostępny z tym sekundnikiem w kolorze. 

Edytowane przez brz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie w kwietniu jak coś z barwionym sekundnikiem . Gadałem ze sprzedawcą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imieniny mam wtedy. Niedobrze.🤣 

 

Ciekawe, czy cena mocno w górę poleci.

Edytowane przez brz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 2.03.2021 o 13:43, Kwiatek napisał(-a):

Przepraszam z góry jeśli już było, ale nie jestem w stanie przejść przez ten wątek tyle tu postów.

 

Czy może ktoś z Was miał do czynienia dokładnie z tym modelem Steeldive?

 

Brak opisu.

@Kwiatek znalazłeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, może ktoś się orientuje. Czy jest jakiś homar Suba Rolkowego bez lupy i w ogóle bez daty? Tak za 300 - 400 zł

Szukałem nieco, ale bez rezultatu:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 4.03.2021 o 11:26, Darek p napisał(-a):

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dotarł do mnie z Holandii, zegarek o bardzo międzynarodowym pochodzeniu. Bo choć korzenie ma szwajcarskie a kojarzy się z USA, to urodził się mimo wszystko, prawdopodobnie za Wielkim Murem. Muszę przyznać, że wykonanie bardzo solidne i jego stosunek jakości do ceny oceniałbym podobnie jak San Martina. Oba porównywane nawiązują do Submarinera Rolexa. Plusy ostatniego zakupu: lepsze wykończenie koperty i bransolety (brak ostrych krawędzi), co niestety jest lekką przypadłością SM, niższa cena o około 15%. Plusy SM, to szafir i bezel ceramiczny ładniej wykonana koronka (w obu są zdobienia). Mechanizm taki sam NH 35. 

 

Teraz zagadka co kupiłem? :) 

Kto zgadnie, będzie wiedział gdzie umieściłem zdjęcia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, Paulus57 napisał(-a):

Dotarł do mnie z Holandii, zegarek o bardzo międzynarodowym pochodzeniu. Bo choć korzenie ma szwajcarskie a kojarzy się z USA, to urodził się mimo wszystko, prawdopodobnie za Wielkim Murem. Muszę przyznać, że wykonanie bardzo solidne i jego stosunek jakości do ceny oceniałbym podobnie jak San Martina. Oba porównywane nawiązują do Submarinera Rolexa. Plusy ostatniego zakupu: lepsze wykończenie koperty i bransolety (brak ostrych krawędzi), co niestety jest lekką przypadłością SM, niższa cena o około 15%. Plusy SM, to szafir i bezel ceramiczny ładniej wykonana koronka (w obu są zdobienia). Mechanizm taki sam NH 35. 

 

Teraz zagadka co kupiłem? :) 

Kto zgadnie, będzie wiedział gdzie umieściłem zdjęcia. 

 

Klasyka, choć nie w moim typie. Niech się nosi.

P.s. Swoją drogą, jak już pisałem, też lubię ich zegarki. Nawet mimo, nieprzychylnych opinii na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie ta Invicta nie przemawia. Coś tam nie gra w proporcjach na tarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.