Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ledr

Christopher Ward - butikowy dżentelmen z aspiracjami

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Łukasz_M napisał(-a):

 

Z tym zwrotem to chyba nie jest tak rózowo w ChW. Wymagają zegarka w zasadzie nienoszonego ;)

Dlatego uważnie go obejrzałem przed skracaniem bransolety. Na razie nic nie wskazuje, żebym szybko zmienił zdanie, tylko droczę się z kolegami, którzy polują na "hafprajzy"😉


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 hour ago, ledr said:

 

Wrócimy do tematu, jak się będą kończy dwa miesiące miodowe (60 dni na zwrot)😉 Na razie słabo koledzy motywujecie😅

Czyli dobrze motywujemy. Nic tylko nosić i się cieszyć! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, ledr napisał(-a):

pierwszy zielony Sealander na forum

gratuluję, świetny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
On 9/29/2021 at 8:44 PM, evilym said:

Wysunięte na maksa wygląda tak. 

To działa na zasadzie tych ząbków. W jedną strone się da wsunąć a w drugą się blokują. Ale mi się nie zdażyło, aby sama zmieniła wielkość. 

"ce sześćdziesiątka" wróciła z serwisu więc mogę porównać. To jest ten sam mechanizm tylko "osłona" jest starszego typu. O ile w C60 Mk2 to nie przeszkadza, bo to kawał zegara, rozumiem że w C65 może wyglądać nieproporcjonalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gratuluję, świetny
Po pierwsze gratulacje

No i zagwozdka, na liście zakupowej do tej pory był biały.
Może wypuszczą w gunmetalu?
Zacytuję Scarlett Ohara "pomyślę o tym jutro"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Miszkolc napisał(-a):

Po pierwsze gratulacjeemoji106.png

No i zagwozdka, na liście zakupowej do tej pory był biały.
Może wypuszczą w gunmetalu?
Zacytuję Scarlett Ohara "pomyślę o tym jutro" emoji6.png

 

Ja najpierw myślałem o niebieskim. Potem też przeszło mi na biały, bo niebieskich tarcz już kilka mam. A odkąd pojawiła się zielona tarcza, to zajęła pierwsze miejsce na liście. Natomiast gunmetal, to też nie jest zły pomysł. 👍

Idąc tym tropem, to może jeszcze jakiś brąziak? C65 retro diver w brązie był i nawet doczekał się kopii na Aliexpress. Chyba pierwszy model CW skopiowany przez Chińczyków. 😉

Wersja GMT Sealandera też bardzo fajnie wygląda i podoba mi się, tylko że jest sporo droższa. No i po co mi GMT? Jeden GMT już mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, lukighost napisał(-a):

gratuluję, świetny

Dzięki, nacieszam się cały czas, jeszcze go porządnie obfotografuję, ale pewnie dopiero przez weekend.

43 minuty temu, Miszkolc napisał(-a):

Po pierwsze gratulacjeemoji106.png

No i zagwozdka, na liście zakupowej do tej pory był biały.
Może wypuszczą w gunmetalu?
Zacytuję Scarlett Ohara "pomyślę o tym jutro" emoji6.png

Biały mi też przypadł do gustu, jest coś urokliwego w tej prostocie. Ale mam już kilka innych białych, więc padło na kolor, którego od dawna nie miałem. Poprzedni zielony to był... Trident C60 gmt😄 Ale z czarnym bezelem.

EDIT: Wróć! Pamięć zawodzi - to był czarny z zielonym bezelem, taki jak poniżej😄

CW-GMT.jpg

Edytowane przez ledr

Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja obstawiam, ze następny wypust to bedzie coś jak Abyss.
Po nowym roku zamówię do przymiarki (cały czas jednak obawiam się, że zginie na nadgarstku) ale jak siądzie, to zostanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ledr gratuluję, wygląda świetnie. Ciągle się zastanawiam nad kolorem, ale raczej stanie na klasyku, czyli czarnym, bo takiej tarczy nie mam w kolekcji Tym bardziej, że rozmiarowo jest skrojony pod mój nadgarstek i ma być moim EDC, "pożywiom - uwidim"

Edytowane przez radekzaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, radekzaj napisał(-a):

@ledr gratuluję, wygląda świetnie. Ciągle się zastanawiam nad kolorem, ale raczej stanie na klasyku, czyli czarnym, bo takiej tarczy nie mam w kolekcji emoji6.png Tym bardziej, że rozmiarowo jest skrojony pod mój nadgarstek i ma być moim EDC, "pożywiom - uwidim" emoji38.png

Dzięki, na żywo jest jeszcze lepiej niż na zdjęciach😄 Myślę, że czarna tarcza będzie jeszcze bardziej uniwersalna, bo pasująca do wszystkiego i nieco "poważniejsza" niż te zielone gryzmoły u mnie. Rozmiar jest OK na moim nadgarstku 19cm - to oczywiście subiektywna ocena wizualna, ale na bransolecie zawsze zegarek wygląda na trochę większy. Gdyby przy tym rozmiarze miał jeszcze bezel nurkowy (albo inny szeroki, przy mniejszej średnicy samej tarczy), to pewnie by wyglądał na mały, ale z drugiej strony: nosiłem BB58 (też 39mm) i było naprawdę dobrze.

Aha, wreszcie znalazłem coś, do czego można się przyczepić - po prawie dobie noszenia Sellita spieszy ok. 10s.

EDIT: jeszcze wrzucam fotę sprzed chwili - na nadgarstku, żeby wyrobić sobie zdanie o rozmiarze i proporcjach tej koperty 39mm.

IMG-20211109-090325-edit-258727234442811

Edytowane przez ledr

Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie te Sealandery są fajne kolorystycznie, szkoda że niebieskiego ombre nie zrobili. 

 

Białas robi teraz jakieś 2-3s na dobę więc spoko, ale za to bransy nie mam;p

 

 

20211109_095925.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od cw wziąłbym c60 chrono. Rozmiar ok, bransoleta, fajne kolorki. Tylko jakby był na jakimś promo... 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mała wrzutka z "sesji" porannej - mam takie wrażenie, nosząc go, że stal jest odrobinę ciemniejsza, jakby wpadała w odcień "tytanowy":

 

IMG-0819.jpg


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo zainteresował mnie poniższy zegarek. Diver z białą tarczą. Z tego co się zorientowałem to zakupu w zasadzie można tylko dokonać przez stronę producenta prosto z UK. Cena 1070 euro całkiem spora a rozumiem że do tego trzeba doliczyć jeszcze z 200 podatku. Czy jest jakaś możliwość negocjacji ceny? Widzę jakieś kody rabatowe. Na jakiejś grupie widziałem że były jakieś spore przeceny kiedyś. A może sens ma żeby ten zegarek kupił znajomy co mieszka w UK i przyjeżdża czasem do Polski?

 

I może głupie pytanie w tym temacie, ale czy polecacie? Chodzi mi po głowie zielony Aquis albo niebieski Hydroconquest. Trochę się boje że Hydro może być za duży na mój 17cm nadgarstek. Nie mniej też zawsze zwracałem uwagę na divery z białą tarczą jak Omega. No i nagle trafiłem na ten brytyjsko szwajcarski wynalazek i się zauroczyłem.

 

https://www.christopherward.com/dive/c60-trident-pro-600/C60-40ADA3-S0KW0-B0.html

Edytowane przez andykrk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczekaj do Black Friday lub corocznej wyprzedaży noworocznej


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, andykrk napisał(-a):

Bardzo zainteresował mnie poniższy zegarek. Diver z białą tarczą. Z tego co się zorientowałem to zakupu w zasadzie można tylko dokonać przez stronę producenta prosto z UK. Cena 1070 euro całkiem spora a rozumiem że do tego trzeba doliczyć jeszcze z 200 podatku. Czy jest jakaś możliwość negocjacji ceny? Widzę jakieś kody rabatowe. Na jakiejś grupie widziałem że były jakieś spore przeceny kiedyś. A może sens ma żeby ten zegarek kupił znajomy co mieszka w UK i przyjeżdża czasem do Polski?

 

I może głupie pytanie w tym temacie, ale czy polecacie? Chodzi mi po głowie zielony Aquis albo niebieski Hydroconquest. Trochę się boje że Hydro może być za duży na mój 17cm nadgarstek. Nie mniej też zawsze zwracałem uwagę na divery z białą tarczą jak Omega. No i nagle trafiłem na ten brytyjsko szwajcarski wynalazek i się zauroczyłem.

 

https://www.christopherward.com/dive/c60-trident-pro-600/C60-40ADA3-S0KW0-B0.html

 

Nie wiem, czy Krzysztof obchodzi BF, ale jest kod rabatowy na 100 funtów 100LOUPE23. Zmień sobie płatność na funty, wychodzi znacznie korzystniej niż w euro. Podatku nie będzie, płacisz cenę końcową, zapewne skorygowaną do naszego VAT-u i to wszystko - Krzysztof sam robi wszystkie opłaty.

 

Przytoczę jeszcze info o kodach rabatowych z postu kolegi sprzed kilku dni:

 

120LOUPE23 - dla zakupów w EUR (-120EUR)
100LOUPE23 - dla zakupów w GBP (-100GBP)
MOD10 - 10% rabatu niezależnie od waluty

 

 

BTW, walutę zmienia się na samym dole strony, jakbyś nie mógł znaleźć ;)

 

Edytowane przez clusca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.