Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ledr

Christopher Ward - butikowy dżentelmen z aspiracjami

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, dzięki, bardzo pomocne! Skoro pojawiają się takie promocje to faktycznie poczekam, może być i do stycznia. 

 

1 godzinę temu, evilym napisał(-a):

Jak nie będzie tego konkretnego to trudno, może będzie inny. Dla -50% można przełknąć gorycz innego koloru 

 

Jeśli chodzi o kolor to szukam akurat divera z biała tarczą i po przewertowaniu forum, Trident najbardziej mi się spodobał w budżecie do 4,5k. Chociaż skoro czekam jeszcze te ~3 miesiące to może nie będzie złym pomysłem założenie wątku, może coś ciekawego mi umkneło. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia wyprzedaż sezonowa na wiosnę była dość skromna. Najpopularniejsze modele nie były przecenione, a to co było przecenione, to chyba też nie -50% tym razem. Zresztą ciekawsze pozycje wyprzedały się błyskawicznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na -50% to bym się za bardzo nie nastawiał szukając konkretnego modelu, tym bardziej że ostatnio jakoś osłabły te wyprzedaże. Bardziej realne jest -30% na zegarki po zwrotach "nearly new".

A tymczasem u mnie kolejny dzień C7 Rapide 😃

 

IMG20211025124557 (2).jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie, dzięki, bardzo pomocne! Skoro pojawiają się takie promocje to faktycznie poczekam, może być i do stycznia. 
 
 
Jeśli chodzi o kolor to szukam akurat divera z biała tarczą i po przewertowaniu forum, Trident najbardziej mi się spodobał w budżecie do 4,5k. Chociaż skoro czekam jeszcze te ~3 miesiące to może nie będzie złym pomysłem założenie wątku, może coś ciekawego mi umkneło. 
Zobacz wątek o białym diverze https://r.tapatalk.com/shareLink/topic?url=https://zegarkiclub.pl/forum/topic/196012-nurek-z-bia%C5%82a-tarcz%C4%85-i-lum%C4%85-w-indeksach-bezela/&share_tid=196012&share_fid=19044&share_type=t&link_source=app

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przyszłym tygodniu powinien dotrzeć do mnie taki zielony Sealander - na bransolecie. Stara miłość do pierwszych Tridentów (jeszcze z tą "kropelką" na wskazówce godzinowej) ciągle mnie trzyma przy marce, a zieleń na zdjęciach wygląda obiecująco...


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W przyszłym tygodniu powinien dotrzeć do mnie taki zielony Sealander - na bransolecie. Stara miłość do pierwszych Tridentów (jeszcze z tą "kropelką" na wskazówce godzinowej) ciągle mnie trzyma przy marce, a zieleń na zdjęciach wygląda obiecująco...
Pochwal się jak dojdzie, też się nad nim zastanawiam, ale muszę poczekać jak sprzedam moje dwa inne zegarki. Ciekawe też czy Sealander będzie na promocjach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 30.10.2021 o 17:17, ledr napisał(-a):

W przyszłym tygodniu powinien dotrzeć do mnie taki zielony Sealander - na bransolecie. Stara miłość do pierwszych Tridentów (jeszcze z tą "kropelką" na wskazówce godzinowej) ciągle mnie trzyma przy marce, a zieleń na zdjęciach wygląda obiecująco...

z „hand-distressed ‘ombré’ finish”?? z ciekawością pośledzę temat 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
100LOUPE22 jeśli płacisz w funtach
120LOUPE22 jeśli w euro
U mnie żaden z kodów nie działa, trzeba próbować co jakiś czas, aż się trafi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kiedy próbowałeś? Dostałem kilka dni temu maila, że kody obowiązują tylko do końca października. Pewnie od wczoraj jakieś nowe są, poszukaj info na forum: christopherwardforum.com


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś próbowałem
Dzięki, poszukam na forum, myślałem, że w newsletterze wysyłają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, radekzaj napisał(-a):

Dziś próbowałem emoji38.png
Dzięki, poszukam na forum, myślałem, że w newsletterze wysyłają.

 

Zapisz się po prostu do ich newslettera - chwilę po zapisaniu się dostaniesz kod promocyjny ważny przez określony czas. Być może kod promocyjny musi być weryfikowany mailem zapisanym w systemie firmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Zapisz się po prostu do ich newslettera - chwilę po zapisaniu się dostaniesz kod promocyjny ważny przez określony czas. Być może kod promocyjny musi być weryfikowany mailem zapisanym w systemie firmy.
Wczoraj się zapisałem, do teraz nic nie dostałem na maila. Jak próbuję kolejny raz to dostaję info, że mój email jest już w subskrypcjach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 hours ago, ps1974 said:

 

Zapisz się po prostu do ich newslettera - chwilę po zapisaniu się dostaniesz kod promocyjny ważny przez określony czas. Być może kod promocyjny musi być weryfikowany mailem zapisanym w systemie firmy.

Kody rabatowe nie są powiązane z kontami w systemie.

10 minutes ago, radekzaj said:
2 hours ago, ps1974 said:
 
Zapisz się po prostu do ich newslettera - chwilę po zapisaniu się dostaniesz kod promocyjny ważny przez określony czas. Być może kod promocyjny musi być weryfikowany mailem zapisanym w systemie firmy.

Wczoraj się zapisałem, do teraz nic nie dostałem na maila. Jak próbuję kolejny raz to dostaję info, że mój email jest już w subskrypcjach.

Jeżeli wiadomości z potw. zapisania się do newslettera nie ma w skrzynce odbiorczej albo w folderze SPAM, to spróbuj z innym adresem e-mail, załóż konto, zamów katalog Loupe, etc. albo po prostu daj im jeszcze z 24 godziny. Może zapchał się mechanizm zapiski. 

Powyższe kody rabatowe wygasły, jak pisał Leszek, z końcem miesiąca. Na kolejne trzeba poczekać. Nie pamiętam tylko czy w zeszłym roku, w tym gorącym okresie dla handlu, jakieś były wysyłane przed styczniową wyprzedażą.

 

P.S. MOD10 - kod na 10% rabatu, niezależnie od waluty. Sprawdziłem, działa.

On 10/30/2021 at 5:17 PM, ledr said:

W przyszłym tygodniu powinien dotrzeć do mnie taki zielony Sealander - na bransolecie. Stara miłość do pierwszych Tridentów (jeszcze z tą "kropelką" na wskazówce godzinowej) ciągle mnie trzyma przy marce, a zieleń na zdjęciach wygląda obiecująco...

No to czekamy na zdjęcia! :D

Edytowane przez tts

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kody wygasły. Byłem od kilku dni bombardowany mailami od CW, że kody za chwilę tracą ważność. Pewnie wrócą po Black Friday. Zawsze po krótkiej przerwie wracają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że mi się nie podoba, bo w tej cenie i tak bym nie kupił 😛

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten ma taką cenę na metce, że chyba po -70% będzie chodził. Jak Tribusy w tej chwili.
Na swój sposób całkiem ciekawy, ale cena odjechana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daje czadu Krzysztof z cenami...za mojego Sandhursta wydawało mi się, że dużo płacę i łzy mi na kartę kapały jak finalizowalem transakcje, ale tutaj to już odlot 😳 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkielety to nie są mistrzostwie czytelności ale tu jest po prostu słabo. Jak dla mnie dodanie indeksów godzinowych i inny kolor wskazówek względem mechanizmu bardzo by pomógł. Na zdjęciach i renderach czytelność wyglada słabo a prawie 16 mm grubości to też trochę przegięcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Perpetuum Mobile napisał(-a):

Ten ma taką cenę na metce, że chyba po -70% będzie chodził. Jak Tribusy w tej chwili.
Na swój sposób całkiem ciekawy, ale cena odjechana.

Chyba nie pozwolą sobie na taki upust bo z automatu przyznaliby się, że a) źle wycenili swój projekt b) nie sprzedawał nawet po dużych (sięgających -40%) rabatach.

10 godzin temu, clusca napisał(-a):

To chyba pewniak na najbliższy Half Price u Krzysztofa ;)

A mi się wydaje, że w ogóle go nie będzie na przecenach :)

 


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytelność rzeczywiście co najmniej dyskusyjna, ale jest smaczek dla purystów - brak napisu z nazwą producenta na tarczy, a jedynie logo ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.