Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Matt2405

Klub Miłośników Zegarków Patek Philippe

Rekomendowane odpowiedzi

A dzisiaj w pracy, niespodzianka. Nie jeden, ale dwa 5170G 
 


Prawie góra z górą… niejeden by za taki networking zapłacił grube tysięce


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 hours ago, Lukasz23212 said:

Jaka Ty masz prace🙂? Moze sie zatrudnie za darmo🤣

Haha! Dzięki. Myślę ze jakbym Ci powiedział to itak byś nie uwierzył. Ty z reszta chyba nie masz tak źle 🤠 Pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, KrysH napisał(-a):

Haha! Dzięki. Myślę ze jakbym Ci powiedział to itak byś nie uwierzył. Ty z reszta chyba nie masz tak źle 🤠 Pozdro!

No raczej nie 🙂, ale super jest ogladac takie cudenka…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minutes ago, Lukasz23212 said:

No raczej nie 🙂, ale super jest ogladac takie cudenka…

 

To prawda! Świetna historia z tym drugim 5170G bo gościu wszedł do salonu Patka aby oddać swojego 5960 do naprawy i przy okazji zapytał czy maja coś do pokazania/sprzedania ale odpowiedz była od razu nie. Wtedy zapytał o mojego 5170G (bardzo mu się spodobał jak zobaczył mojego) wiedząc ze model był wycofany w 2019 czy mogą mieć oko na jakiś używany egzemplarz. Wtedy właściciel salonu powiedział ze zaraz wróci. Poszedł do sejfu i przyniósł mu NOWEGO 5170G !!! 

 

Pare rzeczy w tej historii mnie bardzo zadziwiło i sam nie wiem co do końca myśleć:

 

1. Dlaczego salon Patka miał w sejfie NOS 5170G przez prawie 5 lat???

2. Dlaczego tak często słyszymy od AD ze nie maja nic do pokazania/sprzedania a tu nagle takie coś wyjmują z sejfu? 

3. Co jeszcze jest w takich sejfach i "czeka" na dobrego klienta/okazje?

4. No I najdziwniejsze: cena. Dlaczego zamiast zapłacić metkę z 2019r mój znajomy musiał zapłacić dodatkowo 10% inflacji? Moim zdaniem ściema jak nic. 

 

Co myślicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minutes ago, Lukasz23212 said:

Przepiękna historia! Czasem zdarzaja sie perełki w sejfie a cena to pewnie wynik inflacji… Ad moze sprzedac zegarek kiedy chce i komu chce…Moze się pochwalę swoim przypadkiem… Na 35 urodziny chciałem sprawić sobie calatrave 5296R-001- to byl jedyny zegarek od Patka wówczas co chciałem mieć- zegarek marzenie… Wtedy nie było w PL AD, wiec zadzwoniłem do wiekszosci salonów w Europie i  nie mieli tego modelu… Postanowiłem zrobic sobie wycieczke do Berlina i chcociaz poogladać na żywo - jakby sie udalo jakieś PP zobaczyc… po 30 min rozmowy ze sprzedawca i kierownikiem salonu w koncu powiedzialem jakie jest to moje marzenie- odpowiedzieli zebym poczekal bo ida do sejfu i co? I przyniesli 5296R-001! Pan powiedział ze niestety jest zarezerwowana przez Pana z Monachium. Porozmawialismy kolejne moze 25 min i w tym czasie Pan z Monachium poprosil telefonicznie o przedłużenie rezerwacji wiec spytali się mi czy nie chce go kupic🤩oczywiscie zakupilem go ! wracałem przez cala droge usmiechniety od ucha do ucha…

IMG_3367.jpeg

IMG_3369.jpeg

 

Kurde ale te historie są wspaniale. Co jedna to lepsza! Fajnie ze się podzieliłeś bo ja właśnie uwielbiam w zegarkach (jak w ludziach) ich historie! Miałeś niesamowite szczęście ze akurat w tym czasie zadzwonił Pan z Monachium aby przedłużyć rezerwacje. Jak pomyślisz jakie były szanse ze akurat pojedziesz do Berlina i akurat będzie Twoja wymarzona Calatrava i AKURAT się trafi taki telefon ok klienta - przecież to jest totolotek!!! 

 

Ja tak mialem podobnie z moim Rolexem ExII Polar - może nie na taka skale jak Ty ale mialem farta bo pojechałem się zapisać - byłem chyba tam przez godzinę i rozmawiałem jak bardzo mi się podoba ten model a przechodząc kierownik salonu czasami słyszał moja rozmowę. Kiedy wróciłem do domu tego samego dnia pod wieczór dostałem telefon żebym wrócił do salonu bo kierownik chciałby mi coś pokazać. Okazało się ze podobnie do Ciebie klient był poza krajem i nie mógł odebrać polara przez następne kilka miesięcy więc w moje ręce wpadł 226570! Okres oczekiwania : 2 godziny 🤭

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, KrysH napisał(-a):

 

Kurde ale te historie są wspaniale. Co jedna to lepsza! Fajnie ze się podzieliłeś bo ja właśnie uwielbiam w zegarkach (jak w ludziach) ich historie! Miałeś niesamowite szczęście ze akurat w tym czasie zadzwonił Pan z Monachium aby przedłużyć rezerwacje. Jak pomyślisz jakie były szanse ze akurat pojedziesz do Berlina i akurat będzie Twoja wymarzona Calatrava i AKURAT się trafi taki telefon ok klienta - przecież to jest totolotek!!! 

 

Ja tak mialem podobnie z moim Rolexem ExII Polar - może nie na taka skale jak Ty ale mialem farta bo pojechałem się zapisać - byłem chyba tam przez godzinę i rozmawiałem jak bardzo mi się podoba ten model a przechodząc kierownik salonu czasami słyszał moja rozmowę. Kiedy wróciłem do domu tego samego dnia pod wieczór dostałem telefon żebym wrócił do salonu bo kierownik chciałby mi coś pokazać. Okazało się ze podobnie do Ciebie klient był poza krajem i nie mógł odebrać polara przez następne kilka miesięcy więc w moje ręce wpadł 226570! Okres oczekiwania : 2 godziny 🤭

No wlasnie o to w tej zabawie chodzi… tak to bylo jak totolotek- przez tydzien „dochodzilem do siebie🙂”… super emocje…tez miales podobnie! Extra!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ci „klienci, którzy rezygnują z zegarków” w czasie Waszych wizyt w salonie to są z tego samego szkolenia …” How to bullshit the customer” . Dobrze, że przynajmniej  zegarki prawdziwe.

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minutes ago, desmo said:

Ci „klienci, którzy rezygnują z zegarków” w czasie Waszych wizyt w salonie to są z tego samego szkolenia …” How to bullshit the customer” . Dobrze, że przynajmniej  zegarki prawdziwe.


A w tym szkoleniu jest coś jak długo trzeba słodzić aż w końcu kierownik salonu „dostanie telefon od klienta z Monachium” i pofatyguje się do sejfu po zalegająca sztukę 😅?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Październik 2017: wchodzę do salonu Patka w Paryżu i pytam czy mają jakieś fajne zegarki. Pan przynosi tacę i mówi: proszę bardzo, wszystkie dostępne od ręki. Że ja wtedy kasy nie miałem 😅.

 

A z wyciąganiem z sejfu to macie rację: w lutym 2021 wchodzę do Patka w Milano, pytam czy coś mają. Pan mówi, że teraz to jest posucha, prawie nic dostępnego. Po czym, po chwili rozmowy, wyciąga z sejfu 5204/1R-001. Oczywiście, dostępny od ręki, jak się okazuje. 


 

 

830D799F-1723-4F95-8B2B-7FCCA51DCEC7.jpeg

A286D5FA-D0C6-4B3B-A80C-430C89333D66.jpeg

901917EB-00D0-4D6C-84B5-E87A070E952F.jpeg

AE19EF38-43E3-4E04-ABDF-BFCDFE702364.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba pojadę do AD i pogadam 30 min to może jakiegoś sporta wyjmą spod lady

Wysłane z mojego NE2213 przy użyciu Tapatalka


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, zielony.m napisał(-a):

Chyba pojadę do AD i pogadam 30 min to może jakiegoś sporta wyjmą spod lady

Wysłane z mojego NE2213 przy użyciu Tapatalka
 

 

Coś takiego pewnie się znajdzie ... Ja ostatnio życzeniowo odebrałem wpis @artme o aquanautach w NYC.

 

image.jpeg.0e6637c8d14f1895aba29239b8e15d80.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nigdy się już tego nie dowiemy ale wole myśleć ze jakaś magia i szczęście w tym było aniżeli zwykła bajera i bullshit.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cienka koperta w odpowiednim rozmiarze. Jestem na tak.

d4306836f8cd300c072b51a0d6b7b6bd.jpgf14cd291469132d245b63638ed313b2b.jpg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Cienka koperta w odpowiednim rozmiarze. Jestem na tak.

d4306836f8cd300c072b51a0d6b7b6bd.jpgf14cd291469132d245b63638ed313b2b.jpg

Zawsze jak na niego patrzę to z tyłu głowy mam design Hamiltona. Wiadomo to PP ale uczucie w głowie pozostaje, jak wygoda Mario?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, dowzer89 napisał(-a):

Zawsze jak na niego patrzę to z tyłu głowy mam design Hamiltona. Wiadomo to PP ale uczucie w głowie pozostaje, jak wygoda Mario?

A mi się z tym kojarzy.

 

Screenshot 2023-06-16 at 13.15.44.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, dowzer89 napisał(-a):

Zawsze jak na niego patrzę to z tyłu głowy mam design Hamiltona. Wiadomo to PP ale uczucie w głowie pozostaje, jak wygoda Mario?

Co prawda za krótko miałem go na nadgarstku, ale po tej chwili obcowania mogę powiedzieć, że było bardzo komfortowo.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w końcu Patek is Patek ale ja wciąż mam zbyt duże skojarzenie z Hamiltonem


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
41 minutes ago, dowzer89 said:

Zawsze jak na niego patrzę to z tyłu głowy mam design Hamiltona. Wiadomo to PP ale uczucie w głowie pozostaje, jak wygoda Mario?

 

Wyglada petarda 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 16.06.2023 o 20:09, KrysH napisał(-a):

Zabawa paskami.

 

 

 

 

Ale fajnie ! Świetnie to pokazałeś. Zegarki, dobra kawa - to jest to, co lubimy !


" Nikomu nieznane tajemne serce zegara " - Elias Canetti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 16.06.2023 o 12:26, mario1971 napisał(-a):

Cienka koperta w odpowiednim rozmiarze. Jestem na tak.

d4306836f8cd300c072b51a0d6b7b6bd.jpgf14cd291469132d245b63638ed313b2b.jpg

Mario lepszy jest z komplikacja, ale ok niech bedzie;)

W dniu 16.06.2023 o 20:09, KrysH napisał(-a):

Zabawa paskami.

 

IMG_2753.thumb.jpeg.5a3d001f15f39c32d5c9d1479bea866a.jpeg

IMG_2754.jpeg

Cos cudownego😍 matowe paski sa przepiekne

Edytowane przez Lukasz23212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.