Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tomaliusz

Casio do kwadratu

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Fajne toto.

 

Powiedz, jak ta nowa bransa w porównaniu do kompozytu? Jakie masz odczucia? Pokaż jeszcze zapięcie tej bransy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eBay, 260 euro + ewentualne opłaty.

Uuuuu... to widzę ze bardzo go chciałeś ;):)  Choć moim zdaniem to taki zegarek którego każdy z wielbicieli g-shock'ów powinien mieć choć przez chwilę :) U mnie się wyjatkowo przyjął i jakbym miał zostawić sobie tylko jeden zegarek to byłby to właśnie GW-5000 - ciekaw okrutnie jestem jak to będzie u Ciebie Tomku :)


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uuuuu... to widzę ze bardzo go chciałeś ;):) ...

Chciałem a że nie bardzo toleruje używki to cena jest dobra, zważywszy że to plus nie zawsze jest :P

... - ciekaw okrutnie jestem jak to będzie u Ciebie Tomku :)

Będzie dobrze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dotarła  :)

 

Tomek, gratuluję. Fajny zegar (wiem bo mam) :)

 

Uuuuu... to widzę ze bardzo go chciałeś ;):)  Choć moim zdaniem to taki zegarek którego każdy z wielbicieli g-shock'ów powinien mieć choć przez chwilę :) U mnie się wyjatkowo przyjął i jakbym miał zostawić sobie tylko jeden zegarek to byłby to właśnie GW-5000 - ciekaw okrutnie jestem jak to będzie u Ciebie Tomku :)

Piotrek, mam podobne zdanie. Mimo, że trafił do mnie jako ostatni (żałuję, że tak późno) to raczej zostanie for ever :) Mam go dokładnie miesiąc i cały czas na ręku (z 2-3 przerwą na GW-9430). Czekam jeszcze na branse :)


GW-9400-1__GW-M5610-1__GD-X6900-1__GX-56BB-1__GW-M5610-1[MOD]__GW-6900BC-1__DW-6900NB-7[MOD]__GW-6900-1[MOD]__GXW-56-1B__GWN-Q1000-1A__GWG-1000-1A3__MTG-S1000D-1A4__GW-M5610-1__G-9300_1__GW-6900BC-1__GW-9300DC-1__GW-500U-1__GW-9430EJ-9__GW-5000-1__SBDC033__GW-9200-1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imo najlepsza kostka :)

Tak się właśnie zastanawiam nad bransą, czy w ogóle jej potrzebuję do tego zegarka.

Miękkość tego paska mi osobiście pasuje bo słyszałem że niektórzy wolą sztywniejsze :o

No ale może się przyda a teleskopy w stali to można zmieniać bez obaw :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem. Teleskop zarysuje czarną powłokę a wsadzenie bransy to straszna gimnastyka - ostrzegam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin, jak się nie potrafi to się zarysuje.

A ja zakładałem tą branse w dwie minuty w samochodzie pod pocztą (zobacz pierwszy post tego tematu), narzędziami jakimi znalazłem w aucie i się wcale nie nagimnastykowałem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin, jak się nie potrafi to się zarysuje.

A ja zakładałem tą branse w dwie minuty w samochodzie pod pocztą (zobacz pierwszy post tego tematu), narzędziami jakimi znalazłem w aucie i się wcale nie nagimnastykowałem :P

A możesz napisać lub podlinkować, pod którą pocztę mam jechać żeby misja zakończyła się powodzeniem?

A poważnie w moją teleskop wszedł tak ciasno, że nie chciał przesuwać się prawo lewo (może mogłem posmarować płynem do naczyń). Skok teleskopu najpierw z jednej strony a dopiero później z drugiej jest za mały bo teleskop jest za szeroki. Ugięcie musi być z dwóch stron.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpierw teleskop wkłada się do jednego ucha a potem do drugiego napinając sprężynę jak się ma wprawę to założenie tej bransy trwa 30 sekund dosłownie. Ale fakt pierwsze dwa 3 razy są ciężkie.

 

A co do samego GW-5000 to jest to jedna z kostek które miałem, 3 razy do niej wracałem i jakoś nie chciało zaiskrzyć między nami.  Jakiś takie za smutne to szkło dla mnie. Zdecydowanie wolę GW-M5610 z czerwoną ramką ale ze nie ma stalowej koperty to ostatecznie wygrał DW-5030-1  i to jest mój numer 1 praktycznie na co dzień. :)


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się właśnie zastanawiam nad bransą, czy w ogóle jej potrzebuję do tego zegarka.

Miękkość tego paska mi osobiście pasuje bo słyszałem że niektórzy wolą sztywniejsze :o

 

Tutaj masz rację, jak lubisz ciasno zegarek na ręce to ten pasek jest świetny - bransoleta jest dobra dla tych co wola bokserki niż stringi :D

 

No nie wiem. Teleskop zarysuje czarną powłokę a wsadzenie bransy to straszna gimnastyka - ostrzegam.

 

Przy metalowych kopertach bransoletę zakłada się łatwo - podobnie jak w "normalnym" zegarku ze stalowa kopertą - gimnastyka jest jak zakładasz ja do polimerowej koperty, mnie omal nagła krew nie zalała jak do 5610 ja wpinałem... może miałeś teleskop uszkodzony i Ci sprężynka nie odbijała jednej strony dlatego się tak męczyłeś.

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy dw-5035. Nawet uważałem żeby sprężyny nie uszkodzić przy władaniu go w bransoletę więc wpychałem go zapierając o obudowę teleskopu z użyciem bardzo dużej siły tak ciasno było.

Dodam tylko że w Citizen, Orient i oczywiście Seiko zmieniam w 25s pod paczkomatem - haha, ale poważnie mówię ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj masz rację, jak lubisz ciasno zegarek na ręce to ten pasek jest świetny - bransoleta jest dobra dla tych co wola bokserki niż stringi :D

 

 

Przy metalowych kopertach bransoletę zakłada się łatwo - podobnie jak w "normalnym" zegarku ze stalowa kopertą - gimnastyka jest jak zakładasz ja do polimerowej koperty, mnie omal nagła krew nie zalała jak do 5610 ja wpinałem... może miałeś teleskop uszkodzony i Ci sprężynka nie odbijała jednej strony dlatego się tak męczyłeś.

Mam takie samo odczucie, przy Edifice nie miałem problemu z bransoletą, przy GW-M5610 wymiana paska zajęła mi chyba ponad pół godziny, bo nie mogłem sobie poradzić z teleskopami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpierw teleskop wkłada się do jednego ucha a potem do drugiego napinając sprężynę jak się ma wprawę to założenie tej bransy trwa 30 sekund dosłownie. Ale fakt pierwsze dwa 3 razy są ciężkie.

 

A co do samego GW-5000 to jest to jedna z kostek które miałem, 3 razy do niej wracałem i jakoś nie chciało zaiskrzyć między nami.  Jakiś takie za smutne to szkło dla mnie. Zdecydowanie wolę GW-M5610 z czerwoną ramką ale ze nie ma stalowej koperty to ostatecznie wygrał DW-5030-1  i to jest mój numer 1 praktycznie na co dzień. :)

Bransoletę (paski też) zakładam dokładnie w taki sam sposób i zajmuje mi to chwilę. Do tej pory zakładałem ją tylko w plastikowych kopertach, do GW-M5610 i GW-6900 ale w obu przypadkach szło tak samo sprawnie. Jeśli czasem teleskop nie chciał sam odbić/wskoczyć do dziurki to mu pomagałem wsuwając go weń.

 

Początkowo z GW-5000 miałem tak samo, właśnie grafiki na szkle wydawały mi się smutne. Pewnie dlatego też tak długo zwlekałem z jego zakupem.

Okazało się jednak, że takie wrażenie miałem tylko oglądając fotografie bo na żywo zegarek mnie oczarował :)


GW-9400-1__GW-M5610-1__GD-X6900-1__GX-56BB-1__GW-M5610-1[MOD]__GW-6900BC-1__DW-6900NB-7[MOD]__GW-6900-1[MOD]__GXW-56-1B__GWN-Q1000-1A__GWG-1000-1A3__MTG-S1000D-1A4__GW-M5610-1__G-9300_1__GW-6900BC-1__GW-9300DC-1__GW-500U-1__GW-9430EJ-9__GW-5000-1__SBDC033__GW-9200-1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy dw-5035. Nawet uważałem żeby sprężyny nie uszkodzić przy władaniu go w bransoletę więc wpychałem go zapierając o obudowę teleskopu z użyciem bardzo dużej siły tak ciasno było.

 

A tak samo było z obu stron koperty czy tylko jeden teleskop tak ciężko Ci wchodził? Moim zdaniem coś nie tak było z teleskopem/pami - u mnie we wszystkich metalowych kostkach tak samo łatwo się paski zakłada, ale zdarzyło mi się kilka razy że teleskop po wyjęciu paska blokował się z jednej strony, wymiana na nowy rozwiązywała problem.

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy dw-5035. Nawet uważałem żeby sprężyny nie uszkodzić przy władaniu go w bransoletę więc wpychałem go zapierając o obudowę teleskopu z użyciem bardzo dużej siły tak ciasno było.

;)

Gwalcisz....   :D

Edytowane przez Parówkowy skrytożerca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj u mnie :)

 

IMG_9635.jpg

 

Na żywo jest zdecydowanie lepiej. Bałem się, że będzie zbyt błyszczał i mnie zniechęci do noszenia, ale jest naprawdę dobrze.

 

+ wiadomo, wygoda

+ wiadomo, stylistyka ponadczasowa w nowszej odsłonie, wszak kostki się nie starzeją :)

+ full metal jacket, zakręcany dekiel

+ WC, TS, BT na pokładzie

+ bardzo dobra jakość wykonania, spasowania, itd.

+ wyświetlacz o wysokim kontraście

- za ciche dźwięki. Nosząc na ręce, zwłaszcza pod jakimś rękawem nie usłyszę alarmu, nie ma szans

- zapięcie bransolety mogłoby mniej odstawać

+/- żeby sprawdzić stopień naładowania aku trzeba się połączyć z komórką, bo zegarek wyświetla tylko info od poziomu LOW. Wiadomo, że w normalnym użytkowaniu nie jest to bardzo potrzebna informacja (osobiście na wszystkich TS zawsze miałem H), ale jednak czegoś brak.

 

mała Edyta: zapomniałem o wyświetlaczu

Edytowane przez Sol

Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

- za ciche dźwięki. Nosząc na ręce, zwłaszcza pod jakimś rękawem nie usłyszę alarmu, nie ma szans

 

Tak samo jak w GW5000

 

+/- żeby sprawdzić stopień naładowania aku trzeba się połączyć z komórką, bo zegarek wyświetla tylko info od poziomu LOW. Wiadomo, że w normalnym użytkowaniu nie jest to bardzo potrzebna informacja (osobiście na wszystkich TS zawsze miałem H), ale jednak czegoś brak.

 

Yes and no.   ;) 

Edytowane przez Parówkowy skrytożerca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.