Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tomaliusz

Casio do kwadratu

Rekomendowane odpowiedzi

może myślał, że to dotykowy

O właśnie tak myślałem ;)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

GW-M5610 z metalowym bezelem DLC.

warstwa stali i warstwa plastiku, prawie jak pierwotnym modelu, tylko w odwrotnej kolejności, ten custom już bardziej do mnie przemawia niż b5000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

warstwa stali i warstwa plastiku, prawie jak pierwotnym modelu, tylko w odwrotnej kolejności, ten custom już bardziej do mnie przemawia niż b5000

Tyle, że ten "custom" to zwykła chamska podróba. Jakim prawem używają nazwy G-Shock? Pełno takich "customów" w różnych konfiguracjach na OLX czy Gumtree. Jest też mnóstwo w Egipcie i jemu podobnych syfach.

Edytowane przez Parówkowy skrytożerca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że ten "custom" to zwykła chamska podróba. Jakim prawem używają nazwy G-Shock? Pełno takich "customów" w różnych konfiguracjach na OLX czy Gumtree. Jest też mnóstwo w Egipcie i jemu podobnych syfach.

Ale są też takie bardzo dobrze wykonane, i ciężko powiedzieć że podróba bo Casio tego jeszcze nie wypuściło. Można by rzec że ich nawet ubiegli, bo myślę że mają taki plan. Edytowane przez GeRmAnOs

Mistrz edycji :lol:7FnFWZl.jpg

 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale są też takie bardzo dobrze wykonane, i ciężko powiedzieć że podróba bo Casio tego jeszcze nie wypuściło.

Podróba to podróba, żeby nie wiadomo jak wykonana. No chyba, że ktoś lubi sam siebie oszukiwać to czemu nie? Czego Casio jeszcze nie wypuściło?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiednie wkrętaki do demontażu bransolety i bezela w GMW już są, także teraz tylko czekamy na pojawienie się czarnych ciuchów i można błyskotki przebierać.ede7e29f685539e15694ce7b3761b9df.jpga6e8f8d0c86403b3bccb792cdf8b5235.jpgbbbc88bfaa8065219b38f783125e48f0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@TomG80

 

Gratuluję profesjonalnego podejścia do zadania :)


 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To szkoda, żeby te "błyskotki" :) leżały niewykorzystane ... może warto dokupić drugi moduł i mieć dwa zegarki.


 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Będzie tak:

 

:)

Noooo, i dokładnie o to mi chodzi. :)

To szkoda, żeby te "błyskotki" :) leżały niewykorzystane ... może warto dokupić drugi moduł i mieć dwa zegarki.

A to jest Jacku całkiem niegłupi pomysł zważywszy na cenę kompletnego zegarka. Trzebaby sprawdzić cenę koperty, przekładek tłumiących itp. niezbędnych bajerów i można składać. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noooo, i dokładnie o to mi chodzi. :)A to jest Jacku całkiem niegłupi pomysł zważywszy na cenę kompletnego zegarka. Trzebaby sprawdzić cenę koperty, przekładek tłumiących itp. niezbędnych bajerów i można składać. :)

Jak dla mnie wygląda lepiej niż oryginalny model DLC na 35 lat z czerwoną ramką. Można ewentualnie pokusić się o zmianę przycisków na czarne ale czy to konieczne? Kwestia gustu tylko. Po nowym roku kiedy skończy się gorączka przesyłkowa też zamówię całą garderobę DLC. Na zmianę ze srebrną co jakiś czas bo srebrna jest równie dobra. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie tak:

 

 

:)

 

No ładnie... :)

 

 

A ja poważnie rozważam wyzbycie się kwadratów, poza moim GW-5000 i 5610 mojej Szanownej - coś mi się wydaje że czas przenieść zainteresowania z zegarkowych na inne nieco...

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A trochę żeś pan tego wciągnął jak odkurzacz, z tego co kojarze,

jak to rzucisz na rynek to ceny spadną ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ładnie... :)

 

 

A ja poważnie rozważam wyzbycie się kwadratów, poza moim GW-5000 i 5610 mojej Szanownej - coś mi się wydaje że czas przenieść zainteresowania z zegarkowych na inne nieco...

Nadchodzi taki dzień. Armageddon. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie interesuje na jakie zainteresowania chcesz się przerzucić? :)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie interesuje na jakie zainteresowania chcesz się przerzucić? :)

 Pobieżnie Ci opisałem na PV ...

 

 

Nadchodzi taki dzień. Armageddon. :D

Czy ja wiem czy Armageddon - po prostu drażni mnie jak coś leżakuje bezużytecznie, kolekcjonowanie to nie moja bajka jednak  ;) 


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Pobieżnie Ci opisałem na PV ...

 

 

Czy ja wiem czy Armageddon - po prostu drażni mnie jak coś leżakuje bezużytecznie, kolekcjonowanie to nie moja bajka jednak  ;)

 

 ,..rozumiem, bo faktycznie jeśli wszystko co masz  lezy..i tylko ladnie wygląda, to nie jest pelnia szczęścia, polecam mój sposób,

wybrać kilka..lub nascie i je nosic na przemian, frajda duza, bo codziennie masz inny anturaz na lapie,ale i ja już teraz chyba zakoncze dalsze zakupy,a to co mam zostaje i będę je nosil do końca ich..albo...hi...hi..mojego :rolleyes: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 ,..rozumiem, bo faktycznie jeśli wszystko co masz  lezy..i tylko ladnie wygląda, to nie jest pelnia szczęścia, polecam mój sposób,

 

 

Wiesz inaczej jest jak masz "nowoczesnego G" a inaczej jeśli mówimy o DW-5600C z 1991 roku, czy DW-5300, albo DW-5025... to już raczej do kolekcji pasuje...


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie szkoda pozbywać się zegarków. Czasem spojżę na takiego i pomyślę ile radości sprawił mi zakup, to serce mięknie i wraca do szuflady.

 

Kiedyś, gdy wnuki otwrzą tę szufladę, zaczną szukać informacji w internecie, to wpadną w euforię widząc takiego SKX-a w stanie NOS lub innego 5600. Mała rzecz, a cieszy.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.