Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tomaliusz

Casio do kwadratu

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, p.r.p. napisał(-a):


Oj nie, tylko nie to.. 🤦‍♂️ Ryżu nie akceptujemy.. 🤣

A ja tam ryżu nie unikam, kaszy też. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Paulus57 napisał(-a):

Mam na oku tytanową camouflage, ale to za jakiś czas. Poza tym ta guma ładnie leży na przegubie i nie skłania do szybkiej decyzji. :) 

Nie idź tą drogą...


quartz bandit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Funky_Koval napisał(-a):

Nie idź tą drogą...

Mnie jakoś głos większości nie przytłacza. Demokracja to kiepski pomysł. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Paulus57 napisał(-a):

Mnie jakoś głos większości nie przytłacza. Demokracja to kiepski pomysł. ;) 

Podróbki będziesz nosił? ... chyba nie pokazywał tutaj? ;)

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, tomaliusz napisał(-a):

Podróbki będziesz nosił? ... chyba nie pokazywał tutaj? ;)

Jest takie modne powiedzenie - moje ciało, moja sprawa. To co z zegarkiem nie wolno robić co się chce? :) 

4 minuty temu, Funky_Koval napisał(-a):

a ponoć za pokazywanie podróbek jest ban :D 

Za paski?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Paulus57 napisał(-a):

Jest takie modne powiedzenie - moje ciało, moja sprawa. To co z zegarkiem nie wolno robić co się chce? :) 

Za paski?

A regulamin forum?

Coś się zmieniło?

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, tomaliusz napisał(-a):

A regulamin forum?

Coś się zmieniło?

Kolego Prokuratorze - wyluzuj ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Paulus57 napisał(-a):

Kolego Prokuratorze - wyluzuj ;)

Myślałem po prostu że już swojego Geatata mogę wyciągnąć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, tomaliusz napisał(-a):

Myślałem po prostu że już swojego Geatata mogę wyciągnąć :D

Wyciąganie w miejscu publicznym może wiązać się z konsekwencjami. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi bardziej chodzi o to, że kupując chińskie podróby części casio tylko napędza się ich produkcję i sprzedaż. 

Chińskiego badziewia i tak jest za dużo na świecie.


quartz bandit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten zegarek to tylko na pasku. Metalowy bezel, to rozumiem też metalową bransę, ale do plastikowego zegarka oryginalny, plastikowy pasek pasuje najlepiej.
Bardzo fajna kosteczka swoją drogą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne tylko, że mówi i chce to robić moderator

U mnie prawilnie
213c5a27f1a8d4728247130e7a1b35ca.jpg


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8a02c2743b949a81d034c752be815411.jpg


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie czy ktoś próbował na gw-5000 zakładać metalowy bezel? Ciuchy normalne gumowe pasują z DW 5600, gwx 5600? Pasek w razie czego też z tych modeli podejdzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, hagar napisał(-a):

Witam, mam pytanie czy ktoś próbował na gw-5000 zakładać metalowy bezel? Ciuchy normalne gumowe pasują z DW 5600, gwx 5600? Pasek w razie czego też z tych modeli podejdzie?

Nie rób tego. Zakładanie metalowego bezela z Ali na zegarek ze stalową kopertą to nieporozumienie. Bezel pełni m.in. funkcję tłumienia drgań, które zostanie wyeliminowane po założeniu stalowego bezela.

Paski i bezele do GW-5000 możesz wybierać od modeli DW-5600, GWX-5600, GRX-5600, GW-B5600.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, TomG80 napisał(-a):

Nie rób tego. Zakładanie metalowego bezela z Ali na zegarek ze stalową kopertą to nieporozumienie. Bezel pełni m.in. funkcję tłumienia drgań, które zostanie wyeliminowane po założeniu stalowego bezela.

Paski i bezele do GW-5000 możesz wybierać od modeli DW-5600, GWX-5600, GRX-5600, GW-B5600.

Ok, rozumiem, jak byłem posiadaczem kostki m5610 to mnie po prostu wku...ało to, że po około miesiącu używania zegarka, bezel po bokach na środku łapał luz/rozciągał się i powstawała mikro szczelina, między kopertą a bezelem i łapała cały syf do środka. Czy w GW-5000 też tak będzie? Zegarek ma dojść do mnie pod koniec tygodnia. Stąd mój pomysł z tym metalowym bezelem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ok, rozumiem, jak byłem posiadaczem kostki m5610 to mnie po prostu wku...ało to, że po około miesiącu używania zegarka, bezel po bokach na środku łapał luz/rozciągał się i powstawała mikro szczelina, między kopertą a bezelem i łapała cały syf do środka. Czy w GW-5000 też tak będzie? Zegarek ma dojść do mnie pod koniec tygodnia. Stąd mój pomysł z tym metalowym bezelem. 

Będzie tak samo. Taki urok gumowych bezeli. Ja mam zapas kilku bezeli do imperatora (GW-5000) właśnie, więc mam to w d. 🤣
Może lepiej było by Ci pójść w stalowe GMW-B5000? Ale znowu bezele gumowe tańsze a rys na metalowym mógłbyś nie zdzierżyć.
Ostatecznie kostek trzeba mieć więcej.. U mnie zostały tyko trzy i jeden King (też kostka), także skromnie, ale wystarczają. No jeszcze dwa Romki, ale to nie kostki, więc nie liczę. 🤣
157815767_107.thumb.jpg.2614afb7f5a2840260469aeeab95f0c8.jpg
1452569163_108.thumb.jpg.383b713149e5aff4ac3fdea61774bcb0.jpg
1314078480_109.thumb.jpg.68b35b74d4baf33ec4868b6c0a416d6a.jpg
459430085_104.thumb.jpg.f4dbaa97e4e5945faed7263b04878c8a.jpg



Edytowane przez p.r.p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, p.r.p. napisał(-a):


Będzie tak samo. Taki urok gumowych bezeli. emoji6.png Ja mam zapas kilku bezeli do imperatora (GW-5000) właśnie, więc mam to w d. 🤣
Może lepiej było by Ci pójść w stalowe GMW-B5000? Ale znowu bezele gumowe tańsze a rys na metalowym mógłbyś nie zdzierżyć.
Ostatecznie kostek trzeba mieć więcej.. emoji6.png U mnie zostały tyko trzy i jeden King (też kostka), także skromnie, ale wystarczają. No jeszcze dwa Romki, ale to nie kostki, więc nie liczę. 🤣
157815767_107.thumb.jpg.2614afb7f5a2840260469aeeab95f0c8.jpg
1452569163_108.thumb.jpg.383b713149e5aff4ac3fdea61774bcb0.jpg
1314078480_109.thumb.jpg.68b35b74d4baf33ec4868b6c0a416d6a.jpg
459430085_104.thumb.jpg.f4dbaa97e4e5945faed7263b04878c8a.jpg


 

Panie ten tytanowiec to wcale nie jest "skromnie" tylko pełen wypas :D 


quartz bandit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Funky_Koval napisał(-a):

Panie ten tytanowiec to wcale nie jest "skromnie" tylko pełen wypas :D 

Dokładnie i king w pozytywie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, p.r.p. napisał(-a):


Będzie tak samo. Taki urok gumowych bezeli. emoji6.png Ja mam zapas kilku bezeli do imperatora (GW-5000) właśnie, więc mam to w d. 🤣
Może lepiej było by Ci pójść w stalowe GMW-B5000? Ale znowu bezele gumowe tańsze a rys na metalowym mógłbyś nie zdzierżyć.
Ostatecznie kostek trzeba mieć więcej.. emoji6.png U mnie zostały tyko trzy i jeden King (też kostka), także skromnie, ale wystarczają. No jeszcze dwa Romki, ale to nie kostki, więc nie liczę. 🤣
157815767_107.thumb.jpg.2614afb7f5a2840260469aeeab95f0c8.jpg
1452569163_108.thumb.jpg.383b713149e5aff4ac3fdea61774bcb0.jpg
1314078480_109.thumb.jpg.68b35b74d4baf33ec4868b6c0a416d6a.jpg
459430085_104.thumb.jpg.f4dbaa97e4e5945faed7263b04878c8a.jpg


 

Wiesz, u mnie gw 5000 to będzie "daily". Osiemnaście lat z g-shockami, dwa lata temu pozbyłem się kolekcji (sześć sztuk) i przesiadłem się na garmina instincta. Potrzebowałem coś co liczy kroki i ma powiadomienia. Teraz mam to w du..ie :) Czy ta kostka to dobry wybór? Trochę wypadłem z obiegu, najdłużej używałem mudman g 9000, ba nawet brałem w nim ślub, wku..wiona żona, ale po nastu latach za***ista pamiątka jak dyskretnie na zdjęciach wystaje z pod garnituru :P Był jeszcze sporo czasu gw 9110 gulfman i ta kostka m5610. Kilka innych krócej, gw 9010 mudman, mudmastera GWG-100, GAW-100 i największa pomyłka G-Squad GBD-100 :P Poradźcie ludziska coś...  

Edytowane przez hagar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, u mnie gw 5000 to będzie "daily". Osiemnaście lat z g-shockami, dwa lata temu pozbyłem się kolekcji (sześć sztuk) i przesiadłem się na garmina instincta. Potrzebowałem coś co liczy kroki i ma powiadomienia. Teraz mam to w du..ie Czy ta kostka to dobry wybór? Trochę wypadłem z obiegu, najdłużej używałem mudman g 9000, ba nawet brałem w nim ślub, wku..wiona żona, ale po nastu latach za***ista pamiątka jak dyskretnie na zdjęciach wystaje z pod garnituru Był jeszcze sporo czasu gw 9110 gulfman i ta kostka m5610. Kilka innych krócej, gw 9010 mudman, mudmastera GWG-100, GAW-100 i największa pomyłka G-Squad GBD-100 Poradźcie ludziska coś...  

U mnie GW-5000 to ulubieniec i edc od 6 lat. A z samym G już 17 lat, chociaż z pierwszym Casio to już ponad 30 parę (79 rocznik). A ślub brałem w G-7100D.. 🤣
Ogólnie gumowy bezel to przynajmniej łatwizna i tanizna przy kupnie, wymianie. W przeciwieństwie do stalowców. Także noś, kup zapas bezeli jak ja i olej.
Panie ten tytanowiec to wcale nie jest "skromnie" tylko pełen wypas  

Przy MRG-B5000 to teraz bieda.. 🤣


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.