Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość raphael1215

Jak Serwis Omegi traktuje swoich klientów

Rekomendowane odpowiedzi

Gość raphael1215

Sprzedawca może zamiast wymiany zdecydować o próbie naprawy ewentualnie przesłać do serwisu celem oceny jakości itp. I to dodatkowy czas i procedury

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedawca może zamiast wymiany zdecydować o próbie naprawy ewentualnie przesłać do serwisu celem oceny jakości itp. I to dodatkowy czas i procedury

 

Dokładnie tak, stracony czas a też można dostać z powrotem w jeszcze gorszym stanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da się tego czytać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wywar

Nie czytaj :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie czytaj :)

  Dokładnie - nie wiem czemu osoby, które to nudzi wchodzą na ten temat.

Rozumiem jeszcze (choć nie podzielam) zastrzeżenia, gdy dyskusja toczyła się w głównym wątki miłośników Omegi - ale teraz?

 Trzymam kciuki za raphaela i mam nadzieję , że wszystko skończy się dobrze podobnie jak w moim przypadku  http://zegarkiclub.pl/forum/topic/73299-serwisowanie-omegi-at-w-sgp-do-poprawki/  

  (choć też nie od pierwszej wizyty zegarka w serwisie)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważam ze temat jest ciekawy aczkolwiek byłby jeszcze ciekawszy gdyby autor wątku wszystkie wpisy na temat swojej PO przeniósł z wątku omegowego tutaj :)


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość raphael1215

Panowie a tak w temacie odbioru zegarków z serwisu jak to zrobić najlepiej ? Tzn wiem, że osobiście :) niestety taka opcja w moim przypadku nie wchodzi w grę. Tylko kurier. Będę wdzięczny za dodatkowe cenne uwagi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość raphael1215

Niestety nie mam nikogo takiego w wawie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a tak w temacie odbioru zegarków z serwisu jak to zrobić najlepiej ? Tzn wiem, że osobiście :) niestety taka opcja w moim przypadku nie wchodzi w grę. Tylko kurier. Będę wdzięczny za dodatkowe cenne uwagi.

Jak nie możesz osobiście to zostaje CI tylko otworzyć przy kurierze i obejrzeć i zrobic zdjęcia.  Możesz na liscie odbioru prócz podpisu wpisać godzinę i datę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość raphael1215

Wszystko to poprzednio zrobiłem. Jakoś jeszcze można się zabezpieczyć przed ewentualnym wypieranem się serwisu co do stanu zegarka ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ! Niestety mam również złe doświadczenia z serwisem Omega.

Ja oddałem osobiście zegarek do naprawy gwarancyjnej. Niesmak już na samym początku zegarek wrzucono do plstikowego pudełka jak worek kartofli jak zwróciłem uwagę wielka obraza o co mi chodzi. Zegarek naprawiono prawidłowo ale wrócił w opłakanym stanie Nie odpuściłem napisałem skargę do serwisu w Polsce oraz w centrali w Szwajcarii w ramach rekompensaty darmowo odnowiono zegarek oraz przeprosiny....

Nie korzystam już serwisu Omegi w kraju niestety zresztą 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość raphael1215

Ech. Jedynie to pozostaje faktycznie Szwajcaria :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko to poprzednio zrobiłem. Jakoś jeszcze można się zabezpieczyć przed ewentualnym wypieranem się serwisu co do stanu zegarka ?

Możesz to zgłosić do programu Uwaga i pójść tam z reporterem i kamerą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

narzekania na serwis Swatch nie pierwszy raz pojawiają się na forum.

Nie kupię więcej niczego wyprodukowanego przez tą grupę (Omega, Longines etc)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

narzekania na serwis Swatch nie pierwszy raz pojawiają się na forum.

Nie kupię więcej niczego wyprodukowanego przez tą grupę (Omega, Longines etc)

To jest wolny kraj i robta co chceta. Dwóch czy tam ilus użytkowników omegi jest niezadowolonych i wielka afera na cztery fajery :) Kolega Rafał od samego początku kupna PO szukał dziury w całym i znalazł jak mu serwis zegarek spierdzielil.

Możesz to zgłosić do programu Uwaga i pójść tam z reporterem i kamerą :)

Powiem więcej Teleranek podobno wraca na ekrany ;)


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak :) Oddałem PO na serwis POgwarancyjny tak byłem przekonany zgodnie z datą zakupu. Okazało się że że jednak mam gwarancję a serwis był gratis :) Serwis był dogłebny, fakt, moja PO ie miała bransy ale za to miała metalowy dekielek :D


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam rzeczywiście partacze pracują bo większość z Was pisze, że zegar oddany był w stanie gorszym niż był wysłany. Dobrze, że chociaż nie strzelali fochów i poprawiali. Swoją drogą to, że większość z Was otrzymywała porysowane tu i tam zegary świadczy o tym jak są traktowane ...

Zawsze myślałem, że istnieje coś takiego jak kontrola zegara przed odesłaniem klientowi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytając wątki o serwisie Omegi wystarczająco dużo żebym wyrobił sobie takie zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oddaj zegar na serwis. Niech wypolerują i wymienią szkła. Sprzedaj go i kup nowy. Sprawa Cię zamęczy.

 

Mi także porysowano uszy przy ściąganiu bransolety i to od wierzchniej strony.

 

Procesować się o to nie będę. Nowego także nie dostane. Mały kosmetyczny zabieg i po sprawie. Także Tobie tak radzę. W czasie użytkowania także będą nowe.

 

Wiem ze to irytujące ale powyższe to najlepsze rozwiązanie.

 

Na przyszłość serwis tylko w Szwajcarii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy wszyscy myślicie ze serwis w Szwajcarii może nie tupnąć takiegobabola. Wszędzie pracują tylko ludzie


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różnica jest taka ze Szwajcarzy je robią i maja inne podejście do obowiązków i jakości pracy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz w Swiss jak spluczesz toaletę po 22 to cię podpierdzilic na policję potrafią a tak na serio to gdyby mieli AŻ takie inne podejście do obowiązków to by w ogóle tego wątku nie bylo


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wspolczuje Koledze i choc nie lubie teorii spiskowych, to np. serwis Canona (monopolista na PL) tylko to potwierdzil w moim przypadku :wacko:

 

Wpadki byly, sa i beda w serwisach zawsze, bo jak juz ktos zauwazyl pracuja tam tylko ludzie, jednak jak widac nalezy (i to juz jest obowiazek/powinnosc kazdego indywidualnie) zadbac o szczegolowy opis oddawanego produktu kazdej maści do serwisu. Nie jest to moze wygodne, ale nie jest tez wstydem, iz chcemy miec na pismie co zostawiamy i w jakim stanie, a uchylanie sie serwisu przed nawet bardzo szczegolowym opisem, powinno u nas zapalac "lampke bezpieczenstwa" i tyle B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez grejtfrut
      Sprzedam Omegę Speedmaster. Hesalit i manualny naciąg.
      Ref. 311.30.42.30.01.005, kupiony w Polsce w 2020 roku, w Kruku. Zegarek oceniam na 9/10, minimalne ślady na tarczy i hesalicie. Jeżeli ma być nieskazitelny, Cape Cod poradzi sobie w zupełności. W zestawie ręcznie szyty pasek z ładownicy z 1976 w stanie 8/10, nieużywana bransoleta, nieużywane 2 oryginalne paski, medal, szkło powiększające, przyrząd do skracania bransolety. Cena: 21700pln. Zegarek jest w do obejrzenia w Sanoku, ale często bywam w Rzeszowie, Tarnowie, Krakowie. 



       



       
       
    • Przez TonyMega
      Dzień dobry.
      Mam pytanie. Czy poniższy zegarek Omega Seamaster Aqua Terra jest oryginalny? Jestem trochę zielony w tym temacie i pytam z czystej ciekawości. Przeglądałem z ciekawości OLX i natrafiłem na taką ofertę. Czy jest autentyczna i warta uwagi?
      image;s=1000x700(3).webpimage;s=1000x700(5).webp
    • Przez sebwiecz
      Cześć.
      Poszukuję Seamaster Diver, najlepiej taki 210.30.42.20.03.001 jeśli ktoś będzie miał ciekawą ofertę to kolor ma drugorzędne znaczenie.
      Wraz z dokumentami oraz pudełkiem, nowy lub lekko używany.
       
      Pozdrawiam
      Sebastian
       
       
    • Przez KOVVAL
      Cześć. Zegarek nawet mi wygląda na podróbkę. Ale ceny tych zegarków są tak wysokie, że chciałbym mieć sto procent pewności. Zapięcie zegarka jest lekko uszkodzone. Dziękuję z góry za wszelką pomoc.




    • Przez dodge66
      Na sprzedaż leci Omega Seamaster Aqua Terra 38mm z niebieską tarczą, ref. 220.10.38.20.03.001. Zegarek jest w zasadzie nowy, był na nadgarstku dosłownie parę razy - nie ma żadnych śladów używania. Bransoleta została skrócona na mój nadgarstek w salonie, zapasowe ogniwa są oczywiście w komplecie. W styczniu 2023 zostało wymienione zapięcie w bransolecie na nowe (ciężko się odpinało, nie zauważyłem tego wcześniej więc zareklamowałem), także termin gwarancji biegnie od tego momentu (jeszcze 4 lata). Od tego czasu zegarek właściwie nie opuszczał pudełka - na zapięciu są nadal folie Z uwagi na skrócenie bransolety i wymianę zapięcia - zgodnie z regulaminem stan określam na 9/10.
       
      Pełny zestaw sklepowy:
      - pudełko transportowe
      - pudełko białe
      - pudełko właściwe - drewniane (a w nim etui podróżne)
      - etui na karty z trzema kartami i dodatkową białą kartą gwarancyjną
      - rachunek oraz potwierdzenie chodu i szczelności
      - zawieszka
      - instrukcja
      - katalog Omega
      - papirus od AD
      - torba prezentowa z oryginalną wstążką
       
      Posiadam również The Master Chronometer Certification w PDF z podpisem elektronicznym Omegi, który prześlę nowemu właścicielowi
       
      Cena: 25 550 zł za praktycznie nowy zegarek - czyli 20% zniżki od ceny w salonie
      Możliwa wysyłka na koszt i ryzyko kupującego lub odbiór osobisty (miejsce do ustalenia, jestem w ciągłym ruchu)
       
      Poniżej trochę zdjęć zrobionych podczas miesiąca miodowego z nowym zegarkiem - AT ma bardzo dużo smaczków:
       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       
      Etui podróżne jest ukryte w drewnianym pudełku:
       

       
      Poniżej zdjęcia zrobione przed chwilą z lampą, aby wszystko było wyraźnie widoczne
       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       
       
       

       

       

       

       

       

       

       
       
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.