Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  

Recommended Posts

No dobra, pokażę, ale na razie tylko katalogowy ;) tzn. z netu.

Mój jeszcze nie doszedł a i tak chcę go najpierw przywrócić do stanu "boski" 

SpeedRacer.jpg

Dodam że to będzie mój pierwszy automat, co było moim celem zanim pojadę w maju spotkać się z kimś... kto też ceni automaty ;) ale o tym w innym poście I jak wrócę z wojaży :) 

"Ten zegarek tak jak ja posiada serce które bije..."  B.H. 

Seiko 5 SNKK25K1

W sklepach już nie znalazłem. A tego złapałem przypadkowo :) 

"Ten zegarek tak jak ja posiada serce które bije..."  B.H. 

Piąteczka Seiko to nie choroba, to stan umysłu :D . Pozdrowienia dla wszystkich seikofanów

Ja w ogóle nie rozumiem o co Wam chodzi ;)

2cfe69d5c599d.jpg

Edited by meehoo

Chcę do waszego grona ale świnka słabo mi się pasie. Muszę podać jej sterydy!

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ja w ogóle nie rozumiem o co Wam chodzi ;)

To chrono z białą tarczą i niebieskimi subtarczkami z chęcią zagościłoby w mojej skrzyneczce :D

Jaki to model?

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Cholera to jest mocno zakaźne ...kiedy powiedziałem ze nie będzie Seiko u mnie a tu chyc myc i mam kwarca z mojego rocznika i szukam chrono vintage....jednak szacun dla seiko

Dołączę się do listy. I ja czekam na kolejne Seiko :D Dawno nie kupowałem i tak niespodziewanie na weekendzie wylicytował się taki trochę elegancikm, trochę causal :) Obawy są bo to nie do końca moja stylistyka. Zobaczymy jak przyjdzie czy się polubimy :)

japanb

Narazie tylko to z Seikaczy. Przyjemnie się go nosi. W piątek dostał pasek i gratisowo smarnięte łożysko wachnika.

Poluję na coś w tym stylu żeby go tyrać na codzień do kopania ogródka itp itd

kwarc

Jeśli ktoś ma i się chce wyzbyć to proszę o kontakt :rolleyes:
Edited by Chaos85

@Buczo jak przyjdzie to wrzucaj foty :) i pisz czy i kiedy idzie na bazarek ;)

@Chaos85 bardzo fajny ten sea horse choć troszkę porysowany jeśli dobrze widzę, ale to drobiazg ;)

Mnie ta choroba nie grozi.,Przede wszystkim nie przepadam za zegarkami Seiko.,Na dodatek i mam twarde zasady i rygorystyczne limity: nie więcej niż 10 sztuk zegarków Seiko,ewentualnie najwyżej tyle ile może pomieścić jedna skrzynka.,

post-67292-0-67608700-1461687003_thumb.jpg

post-67292-0-17061500-1461687067_thumb.jpg

To jest rotomat a nie pudełka.

Edited by eye_lip

Jak nie podłączysz do prądu to takie cięższe pudełko :P

No rzeczywiście rotomat. Na pierwszy rzut oka wydawało mi się iż to zwykłe pudełka oparte o tą skrzyneczkę na dole.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By kruka
      Poszukuję sprawadzonego serwisu - perypetie z trudno się nakręcającym SARBEM opisałem jakiś czas temu w wątku:
      Problem (w przeciwieństwie do wcześniejszego "zacieku") nie ustąpił - nawet po całodniowym intensywnym użyciu (cały dzień na nogach, w ruchu) zegarek osiąga maks. 30 h rezerwy. Podejrzewam, że może mieć za sucho. Kupowałem na na ebay: https://www.ebay.pl/itm/253552207028, nieby jest jeszcze na gwarancji, ale nie chcę odsyłać, a serwisu Zibi się obawiam (bazując na doświadczeniach sznownych kolegów).
      Może mógłby ktoś polecić jakiś zacny serwis / zegarmistrza, najchętniej z opcją korespondencyjnego dostarczenia zegarka (jeśli tylko stacjonarnie, to optymalnie byłoby z Lubelskiego lub Mazowieckiego)?
      Dzięki i pozdrawiam
    • By beriam
      Od jakiegoś choruje na ten zegar, dodam, ze to nie jest choroba przewlekła, idzie się jak sadze wyleczyć 😉 Ogólnie chciałem go nabyć jako opcja wakacyjna, w sumie w pracy tez by dał rade, po wymianie paska na jakaś gumę, alby można było się spokojnie w nim wykapać i deszcz tez mu był nie straszny. Rozmiar tez jest dla mnie poprawny, mam Hama 39 i jest idealnie 👌 Alternatywą jest Alba APBT 209, ale koszt zdecydowanie większy. Koszt to +- 260 pln (ebay) Co sadzicie, moze ktoś miał. Opinie wszelakie mile widziane.   Tak po cichu tez zastanawiam się od jakiegoś czasu na Citizenem BN ...🤐   ps. Foto poglądowe.  

• By MISTYK
      tarcza 38,9  Templariusz 

• By JestemTuNowy
      Część wszystkim ? 
      Jestem nowym użytkownikiem forum, nie znam się na zegarkach i poszukuje porady.
      Znalazłem w domu zegarek, wiem o nim tylko tyle że jest marki Seiko i należał do mojego ojca.
      Czy ktoś mógłby powiedzieć mi co to jest za zegarek i czy opłaca się oddawać go do renowacji do zegarmistrz? (Nie biorąc pod uwagę że to pewnego rodzaju pamiatka. Chodzi mi o to czy przypadkiem cena renowacji nie przekroczy wartości nowego zegarka podobnej jakosci.

Zegarek nie działa (na 99% to wina baterii)
      Z góry dziękuję za pomoc ?

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.