Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Guest JUSUP

Perfumy

Recommended Posts

Jest świetny, ale niestety nie przypadł zbytnio mojej dziewczynie do gustu. Damska wersja również...

No co zrobisz :) Ja nie lubię świeżaków. Noszę "zimowe" lub prawie "zimowe" zapachy przez cały rok ;)

Miał ktoś do czynienia z Davidoff Zino? Korci mnie żeby spróbować...

RG

Permanentnie mam z nim styczność  :) Polecam  ;)

"Do not squander time for that is the stuff life is made of" - B. Franklin

j.w.

świetny zapach, flakon mam juz na wykończeniu ale na pewno będzie nowy

Bardzo dobra trwałość, jak na klasyka z lat 80-tych XX Wieku przystało. Dobra, choć nie jakaś tytaniczna projekcja. Pod tym względem jest po prostu tak, jak trzeba, bez przegięcia w żadną ze stron. Dla mnie osobiście jest to zapach drzewny, bo te nuty w mojej ocene wysuwają się na pierwszy plan, po ok. 2 godzinach od aplikacji. Zapach klasa  :)

No co zrobisz :) Ja nie lubię świeżaków. Noszę "zimowe" lub prawie "zimowe" zapachy przez cały rok ;)

Dobrze Cię rozumiem, bo również nie przepadam za świeżakami, choć mam ich kilka sztuk.

RG

No ba! Świetny, prawdziwie męski, drzewno-kwiatowy zapach. Bardzo intrygujący.

Uprzedzając Kolegę Remy, żeby tradycji stało się zadość dodam, że jest to zapach "z siwym włosem" (choć wcale tak nie uważam...)

LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

W ramach dalszej dobrej współpracy ;) za średnie zadowolenie z poprzedniego zakupu dostałem fajny kupon zniżkowy i dziś w ciemno prawie "za darmo" nabyłem to:

geobgfm_aedt10_01__24.jpg

ORIS Divers 65 Movember Edition     ORIS Aquis Lake Baikal Limited Edition     DOXA Sub 300 Professional

Guest TigerBear

RG

Nie zastanawiaj się tylko kupuj. Cena świetna, zapach zacny.

W ramach dalszej dobrej współpracy ;) za średnie zadowolenie z poprzedniego zakupu dostałem fajny kupon zniżkowy i dziś w ciemno prawie "za darmo" nabyłem to:

Napisz coś o nim - już od dawna mam ochotę na zakup tyle tylko, że najpierw chce zużyć trochę obecnych zapasów. 

Nie zastanawiaj się tylko kupuj. Cena świetna, zapach zacny.

Tak też pewnie zrobię...

Jakbyś ocenił trwałość Zino vs Bytom?

RG

Guest TigerBear

Tak też pewnie zrobię...

Jakbyś ocenił trwałość Zino vs Bytom?

RG

Na mnie porównywalne. Nie miałem przyjemności z najnowszą wersją, ale nie sądzę, żeby była mocno wykastrowana.

Jakichś drastycznych różnic być nie powinno. Tak myślę.

Zaryzykować wart, bo cena jest naprawdę zachęcająca, a zapach bardzo oryginalny.  

GBGF - dla mnie to zapach kurzu na flanelowej szmatce. I to naprawdę fajnie się nosi. Ja jednak wolę wersję Eau - choć to lekko syntetyczny zapach. 

Grey Flannel - mam, używam, lubię... odczucia... zapach... zmielonych, zmiażdżonych łopianów, świeżych gałązek czeremchy i innego zielska, 2 strzały i cały dzień czuć (przynajmniej na mnie), a wieczorem zmartwychwstaje pod prysznicem i chce, taki syn ;), jeszcze udusić  ;)  . Też tak macie z niektórymi zapachami, że wydaje się że już ich nie ma, po całym dniu, a wystarczą pierwsze krople wody z prysznica i ... drugie życie i to intensywne. U mnie tak mam np. CK Obsession, Zino, Ted Lapidus PH i jeszcze kilka innych.

CZAS to najcenniejsza rzecz, którą człowiek może stracić. /Teofrast/

Panowie, wczoraj wracałem z pracy taryfą z taksówkarzem, który handluje perfumami. Na wstępie zaznaczam, że nie namawiał mnie do zakupu :D

Nie mniej zapytał skąd kupuję, więc powiedziałem, że iPerfumy. Wtedy zapytał czy zapachy są ok. Ja mówię, że zależy. Część jest mega, ale żona kilka razy narzekała a i mój ostatni i najdroższy jak dotąd zakup czyli woda perfumowana Grey Vetiver Toma Forda w kwestii trwałości zawiodła i to bardzo. On mi powiedział, że większość perfum, które sprzedają czeskie iPerfumy to towar na rynki arabskie dlatego są słabsze, bo to jest za gorąco, żeby robić im tak samo mocne zapachy. Co o tym myślicie?

Dziś przyszła do mnie flaszka i chyba taksiarz miał racje, zakup był na brasty.pl na paragonie brasty group, praha, czechy

IMG_20180223_154241.jpg

Edited by ptaku

Co polecilibyście jako uzupełnienie cytrusowego Clinique Happy na okres zimowy?

Co-Axial

Ja się dzisiaj skusiłem na Invictusa w D....d303b67b4a0609e9f306c0b9ea85d5ff.jpg

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Edited by krazy777

To jednak zapachy mocno różniące się... Ja miałbym niezłą zagwostkę...

Na tę porę uwielbiam TF Noir, wolę wersję edt, ale też mam wrażenie, że te z iperfumy mają nieco gorszą trwałość niż w przypadku ich zakupu w jednej ze znanych sieciowych drogerii stacjonarnych. Z tym, że batch code z iperfumy zazwyczaj wskazuje datę produkcji mniej wiecej ok. 3 lat wstecz (przynajmniej w przypadku tego TF).

Dziś przyszła do mnie flaszka i chyba taksiarz miał racje, zakup był na brasty.pl na paragonie brasty group, praha, czechy

Sorry za cytowanie zdjęcia, ale parę dni temu dotarła do mnie butelka Aramisa 900 (zakupiona na All...) z taką samą naklejką z arabskimi napisami. Pomyślałem, że to wersja na arabski rynek i będzie słabiej pachnieć, ale trzyma się nawet nieźle.

Edited by DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ