Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

Mi pasuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TigerBear

Lalik, to bardzo dobra lecz niedoceniona marka.

Zarówno po damskiej jak i męskiej stronie.

Świetna jakość składników, świetna cena, w sieci.

Pozostaje tylko kwestia doboru kompozycji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

IMO pełna zgoda! I pomyśleć, że tak zacne pachnidła jak EN, White czy Hommage robi firma zajmująca się na co dzień ...kryształami :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wrażenia?

Jest świetny ale jeszcze testuje trwalość. Jest średnio ale jeszcze zobacze w tygodniu w warunkach pracowo biurowych.

"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem opinie że Lalique to taki prawie niszowiec w mainstreamie.

Wśród jakiś w miarę nowych zapachów, na pochwałę za "niszowość zasługuje Gucci Guilty Absolute.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TigerBear

Lalik śmiało mógłby konkurować, z wieloma niszowymi tworami.

Wszak nisza, nie zawsze oferuje, świetne składniki czy kompozycje, przy iście niszowych cenach. No bo czymś trzeba się wyróżnić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dość długo zastanawiałem się czy kupić kolejny flakon EN czy zmienić może na MB Legend i w końcu zdecydowałem się na zmianę... trochę z ciekawości.

Po 2 tygodniach użytkowania MB Legend mogę śmiało stwierdzić, iż popełniłem błąd ponieważ Legend nie dorasta do pięt EN... nie to żeby Legend był kiepski, ale niczym szczególnym się nie wyróżnia... ot takie przyzwoite pachnidło, nic ponad to.

Jeżeli do tego porównamy ceny MB Legend 140zł vs EN 95 zł to EN wyrasta wg mnie na faworyta, którego ciężko będzie pokonać w tym przedziale cenowym przez jakiekolwiek inne pachnidło.

 

RG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko Legend przypasuje pewnie 85% osób z otoczenia (biura, domu itp.) podczas gdy EN może 15% (śmierdzisz zatęchłą piwnicą, grobem i tego typu komentarze). Tak, wiem pachnidło ma podobać się właścicielowi, nie 'kobietą' ;-)

Przeważnie Lalique bije wszystkie te mainstreamowe firmy jakością składników i kompozycją, lecz nie do końca trwałością niestety.

 

S7

Edytowane przez haker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EN to dość kontrowersyjny zapach, to fakt, ale akurat mojej małżonce się bardzo podoba i zawsze kiedy daje jej do porównania kilka zapachów na bloterach lub nadgarstku, to przeważnie zawsze wskazuje na EN jako najładniejsze... tylko raz z tego co pamiętam wygrał Dior Homme Intense.

Mi osobiście na samym początku przygody, EN pachniało faktycznie starą piwnicą, kościołem lub mchem, ale z biegiem czasu i kolejnymi flakonami zdecydowanie złagodniało i teraz takich odczuć nie mam... to po prostu mega zajefajny zapach.

Faktycznie EN mogłoby być trochę trwalsze no, ale wtedy kosztowałoby pewnie zdecydowanie więcej niż 100zł za 100 ml.

 

RG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

U mnie gdzieś tam na dnie pudełka są... IMO to świetny zapach, na pewno nietuzinkowy, ale u mnie akurat z ich trwałością jest ...poniżej przeciętnej, nad czym ubolewam  :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można spotkać i sprawdzić te laliki? Poczytałem i w składzie wydają się być ciekawe. Można też zamówić próbki z iperfumy, ale miałem kilka razy spory rozdźwięk między taką odlaną próbką i finalny produktem. Więc to chyba nie jest do końca miarodajne.

 

Tak czy inaczej propozycje od Lalique wydają się być ciekawe i zbierają tu świetne opinie.

 

Maja tez kilka pozycji w cenach już typowo 'niszowych' np. Lalique Chypre.

Miał ktoś okazję próbować?

 

Są w ofercie wspomnianej wyżej perfumerii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lalika sprawdzisz w Syforze, jednak EN mi nie podszedł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

herbee, jesteś pewny? Bo na stronie Sephory nic nie wyrzuca, a Douglas w wynikach wyszukiwania Lalique twierdzi, że „tylko u nas”.

 

Tak czy inaczej może nie być tak łatwo. Z 2 rzeszowskich Douglasów Lalique mają tylko w 1 (i oczywiście poza EN innego testera nie uświadczysz).

 

Jeśli chodzi o próbki to na iperfumach so albo ni mo. Poleciłbym odlewkiperfum.pl bo można zamówić praktycznie wszystko i dowolną pojemność od 1 do 15 ml. Od 2 ml w górę pakują już w spray, więc chyba powinno (a może nie mam racji?) zachowywać się to bardziej jak produkt z flakonu.

Edytowane przez brz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na iperfumy próbek w ch.... :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brz, masz rację, to był Douglas, nie wiem dlaczego często mylę te sklepy. Może po prostu są podobne, aczkolwiek chyba w D. wybór większy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TigerBear

Nie przepadam za wieloma, ba, większością zapachów mainstream'owych, ale mogę na lato i nie tylko polecić Bvlgari Amara.

Zaskoczył mnie ten zapach. Bardzo dobre parametry i kompozycja. Niby świeży, ale w nieco dymny sposób.

Szkoda, że wycofano ten zapach.

 

74612863801845499134.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dymny? Widzisz, na mnie przez pierwszą godzinę jest mydlany (i tylko to mi w nim przeszkadza). Poza tym nie mam zastrzeżeń. :)

Edytowane przez brz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TigerBear

Dymny? Widzisz, na mnie przez pierwszą godzinę jest mydlany (i tylko to mi w nim przeszkadza). Poza tym nie mam zastrzeżeń. :)

Kwestia skóry. Ja mydła nie czuję, a dymności pewnie olibanum dodaje.

Taka, z lekka przydymiona mandarynka, która w otwarciu gra pierwsze skrzypce.

Nie jest może bardzo naturalna, ale też jakoś drażniąco syntetyczna.

Na mnie zapach trzyma się około 10h. Jak na tego typu kompozycje, to naprawdę sporo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem sobie na lato "Batucadę" i tak na wieczory "Timbuktu" z L'Artisan. Pierniczę, nie kupuję już innych perfum. Zmarnowałem mnóstwo czasu szukając i kupując bzdety, a przecież to jest genialne przełożenie jakość/cena. :)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem takie na gwiazdkę i sobie bardzo cenię :) Długo trzymają plus buteleczka bardzo fajnie wykonana.Versace-Eros.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi ten eros jakoś nie podszedł.Ale to jest rzecz gustu.Każdemu leży co innego.Zamówiłem natomiast Tom Ford Grey Vetiver chociaż też z mieszanymi uczuciami. Natomiast z Versace leży mi Pour Homme Oud Noir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.