Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

johndeacon, dobry cynk z tą wyprzedażą. Pojechałem i zanabyłem. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też jeszcze dziś sobie dokupię i potrzymam parę lat. A nóż ceny wzrosną po wycofaniu (od listopada wchodzi już nowa znacznie droższa wersja w miejsce obecnej) i się coś na tym zarobi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o zapach Chopin firmy Miraculum, aktualnie jest wyprzedaż w perfumerii Hebe w związku właśnie z wycofywaniem tej wersji z rynku. Cena !!! 25 zł!!! Jak za tą cenę nie ma równych w kwestii zapachu- złożony a nie płaski jak inne taniochy oraz trwałości. Dzisiaj zakupiłem rano, do wieczora czuć go na skórze. Chyba jutro jeszcze się skuszę na jedną buteleczkę na zapas.

Nowa wersja z półki super premium Chopina ma kosztować podobno 130 dolców !! szok

 

Dzięki za info. Jakby ktoś szukał to w Galerii Wołomin została 1 szt. :)

post-95957-0-54902700-1539943905_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wziąłem tego mutomajoneza. Zobaczymy. ;)

Koniecznie podziel się wrażeniami. Minęły już ciepłe dni, w czasie których odpocząłem troszkę od niego używając lżejszych perfum, ale teraz znów chętnie do niego wrócę na jakiś czas :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem dziś dokupić 2 sztuki i lipa. Gdyby ktoś widział u siebie to proszę o przysługę i zakup jeśli nie dwóch to przynajmniej jednej butelki. U mnie już w sklepie nie ma :( (Chopin Miraculum). Oczywiscie w cenie po 25 zl.Jak coś to proszę pisać na priv.

Edytowane przez johndeacon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, zapach nawet ciekawy, z tym że z parametrami chyba coś słabiutko w moim przypadku. Już rozumiem, o co chodzi z porównaniami do Zino, ale tamten po jednym strzale z superpharmowego testera dosłownie zszokował mnie intensywnością i trwałością. Za to Chopin – pół godziny jako takiej wyczuwalności i już siedzi przy skórze. Może to nie jego dzień?

Edytowane przez brz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziś wracając z pracy z ciekawości wszedłem do hebe stały 2 sztuki Chopina co ciekawe na cenie cena 35zł ale na czytniku 25 zł jednak nei mój zapach 

Edytowane przez marcin s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie podobnie... będzie ponad 60 flakonów... ^_^

Jaja se chyba robisz... :blink:

Ja rowniez jestem "zboczony" pod katem ilosci perfum i na polce bije w tym zone, jednak 7 flakonikow, to jest u mnie max :huh:

 

ps

A ktos probowal z Was perfum Omegi (dostepne tylko w ich salonach)?

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, Walter ma 67 i chce jeszcze 32. Walter, nie zamierzasz przekroczyć magicznej setki? :P

Edytowane przez brz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaja se chyba robisz... :blink:

Ja rowniez jestem "zboczony" pod katem ilosci perfum i na polce bije w tym zone, jednak 7 flakonikow, to jest u mnie max :huh:

(...)

 

Nie, nie robię se jaj. Piszę jak jest. :mellow:

 

Spokojnie, Walter ma 67 i chce jeszcze 32. Walter, nie zamierzasz przekroczyć magicznej setki? :P

 

Ostatnio mocno się powstrzymuję. Setkę w zegarkach chyba już przekroczyłem. Czemu miałoby się to nie stać w przypadku perfum? ;)


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pozostaje mi nic innego jak tylko napisac, że chylę czoła. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio mocno się powstrzymuję. Setkę w zegarkach chyba już przekroczyłem. Czemu miałoby się to nie stać w przypadku perfum? ;)

 

Wstrząśniętym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będąc dziś w hebe nawąchałem i zaaplikowałem edt Chopin o którym wspomniano.Osobiście po paru godzinach dla mnie bez szału z tą trwałością.Wybija mi się na pierwszy plan Bytom zaaplikowany wczoraj wieczorem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie od Chopina odrzuciła nuta pietruszki lub włoszczyzny. Testowałem go parę lat temu i uznałem, że to nie to. Wolę Zino...


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej.Ja kupiłem Montale Full Incense. Kadzidło jakby kto pytał.Zapach super i długo trzyma.Jakbym się nie mył to może i trzy dni :) Dostałem jeszcze trzy próbki.Pierwsza to Montale Red Vetyver fajny ale to taki mocniejszy Hermes lub Wittchen Nord.Bardzo podobny. Druga to też Montale ale nie pamiętam nazwy na próbce nie pisze a papierek wyrzuciłem ale też super.Trzy to Creed Aventus. Niby drogi fajny ale w szoku nie jestem i po trzech godzinach znikł.Specjalnie na jedną rękę sikłem Montale Full Incense a na drugą Creeda. I Montale trzyma bardzo długo dłużej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam na ten okres roku Montale Honey Aoud - istna petarda dla mnie zapachowo i parametrowo

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te montale niedawno poznałem ale chyba zatrzymam się przy nich dłużej.Najważniejsze że długo trzymią.Niektóre są podobne do innych perfum jak czytałem ale dużo mocniejsze.np.red vetyver

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Ja mam na ten okres roku Montale Honey Aoud - istna petarda dla mnie zapachowo i parametrowo

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Też bardzo go sobie cenię, w szczególności po tym, jak skończyły się moje problemy z zatokami. Jak na Montale, całkiem złożony zapach, a gdy chodzi o parametry, to faktycznie rewelacja, bo spokojnie cały dzień, od rana do wieczora :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co z taniochy trzyma jeszcze spokojnie cały dzień? Istnieje coś takiego?

Używam teraz Swiss Arabian Mutamayez za 54 zł, przy odpowiedniej aplikacji trzyma się mnie spokojnie cały dzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używam teraz Swiss Arabian Mutamayez za 54 zł, przy odpowiedniej aplikacji trzyma się mnie spokojnie cały dzień.

Tylko ze juz wycofany i nie mozna go dostac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.