Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie podobnie jak u tommly, z tym, że aplikacja musi być obfita, powiedzmy tak z sześć do ośmiu strzałów na szyję|. Ostatnio kupiłem LEN w promocji na i...y więc go sobie nie żałuję :)

 

Tapatalk@OnePlus A6000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie podobnie jak u tommly, z tym, że aplikacja musi być obfita, powiedzmy tak z sześć do ośmiu strzałów na szyję|. Ostatnio kupiłem LEN w promocji na i...y więc go sobie nie żałuję :)

 

Tapatalk@OnePlus A6000

Też mam od nich i na ogół robię 3 strzały na szyję (lewa strona, środek i prawa).


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinienem dopisać, że zużywam jeszcze resztki starego flakonu, ale nie sądzę żeby ten nowo zakupiony był trwalszy. Chciałbym się mylić :)

 

Tapatalk@OnePlus A6000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy wyprodukowano Twój? Mój jest z sierpnia 2018r.


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę mógł to sprawdzić dopiero jutro, jestem na gościnnych występach u narzeczonej :) No i zapomniałem tę stronkę, na której się to sprawdza, przypomnisz?

 

Tapatalk@OnePlus A6000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, dam znać jutro w okolicy południa :)

 

Tapatalk@OnePlus A6000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie koniec wrzesień 2016 (parametry d*py nie urywają). Z ciekawości sprawdziłem staruszki, które czuję zdecydowanie najdłużej. 2011-2012 (Body Kouros, Fahrenheit i Ungaro III). Nowe wypusty nie mają porównania... a i tak naiwnie ciągle kupuję ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko co nowe jest gorszej jakości, taki mamy klimat niestety :)


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko co nowe jest gorszej jakości, taki mamy klimat niestety :)

Tak, ta zasada dotyczy chyba każdego produktu, może z wyjątkiem software'u.

 

Tapatalk@OnePlus A6000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając do LEN, końcówka flakonu, który właśnie zużywam, pochodzi z października 2016, nowy zakup to wypust z czerwca 2018. Stary może jest już lekko zwietrzały, ale i tak wyraźnie odnoszę wrażenie, że pachnie intensywniej niż ten ostatnio kupiony. Obie wersje to 79% vol, aplikacja tylko na nadgarstki, po jednym strzale.

 

Tapatalk@OnePlus A6000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Ja mam LEN z października 2013. W zasadzie cała flaszka, bo ten zapach nigdy mnie nie zdobył. Mogę oddać w zestawie z LEN Sport (też w zasadzie cała flacha). Gdyby ktoś był zainteresowany, zapraszam na PW :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LEN, aktualizacja: po godzinie od aplikacji oba pachną jednakowo. Dziś jest w końcu cieplej, więc na sobie mam Versace Eros. Pomimo reformulacji ten zapach nadal mi się podoba :)

 

Tapatalk@OnePlus A6000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś na sobie John Varvatos Dark Rebel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie. Nie wiem czy próbowaliście nowych zapachów Toma Forda, ale bardzo dobrze trzymają się na skórze i zdecydowanie są to jedne z najmocniejszych zapachów na jakie można natrafić. Cena jest dość spora, ale taniej będzie jeśli poszukacie ich w drogeriach internetowych, byle tych sprawdzonych, które sprzedają oryginaly ( nie polecam na pewno kupowania na olx, bo jest tam jeszcze więcej podróbek perfum niż na portalu allegro).

 

Całkiem przyjemnym zapachem jest jeszcze Dior Homme Intense. Nie mozna tutaj również narzekać na trwałość. 

 

Dobre promki mają tutaj https://www.zapachymarzen.pl

Edytowane przez rmt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

narzeczona używa Neroli Portofino i i Fleur de Portofino i potwierdzam trwałość ekstraklasa 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy kolejny arab. Dużo słodsza wariacja na temat Stronger with you.Nie wiem czy się polubimy.Muszę ponosić.

 

69cac729e527.jpg

 

c7d4a0ea9b84.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Loco, chyba mnie już przebiłeś z ilością flakonów :D


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbuję, ale nie wiem czy dam radę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wczoraj nabyłem Dior Homme i teraz go testuje porównawczo z DHI oba zapachy dla mnie genialne zobaczymy jak trwałość DH flakon z 2014 produkt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie zamiennika DHI to wg mnie Valentino Uomo Intense nie jest jego dobrym zamiennikiem, może tylko na początku podobny ale im dłużej na skórze tym bardziej już zbliżony do DH. Akurat testowałem ostatnio VUI i nie podszedł mi wcale (mam pełną odlewkę ok 11 ml jakby ktoś chciał wypróbować).

 

Na testach był też u mnie Guerlain Habit Rouge (obecnie 10 ml na sprzedaż z VUI), bardzo ciekawa i nowa jak dla mnie kompozycja cytrusów, róży i skóry o dobrej projekcji i trwałości. Zapach pomimo bardzo dobrych opinii do mnie nie jednak nie pasuje i nie miałbym go kiedy nosić, poza tym wydaje mi się trochę uniseksowy...

 

A dziś znowu Guerlain Ideal Cologne - to mogę polecić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dziś znowu Guerlain Ideal Cologne - to mogę polecić.

 

Potwierdzam - do biura idealny zapach 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu ale nazwa brutal zawsze mnie bawiła;p


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie bardziej bawiło, gdy słyszałem tekst z lecącej w tv reklamy Bruta "brut - istota męskości".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.