Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

Napisz czym bo zdjęcia zjadło :)

 


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś tak. 


Ostatnio jak się nim psiknąłem, to córka (13l.) rzuciła „o, pachnie świetami”.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal ni mo zdjęć 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś na letniaka choć pogoda nie letnia

 

 

DSC_0079.JPG

Edytowane przez loco50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe strzały. Długo nie wytrzymałem... ;)

 

4qYrjaBl.jpg

 

3DGYLq9l.jpg

 

9ggoRHZl.jpg

 

 

Z upolowaniem starego Cool Watera poszło o wiele łatwiej, niż się spodziewałem. Obstawiałem, że poszukiwania potrwają przynajmniej kilka tygodni jak nie miesięcy, a tu pyk i jest. ;)

 

Zara do podziału - duża dla żony, mi wystarczy mała. Parametry raczej słabiutkie, ale pachnie to rewelacyjnie. Chyba najbardziej realistyczny grapefruit, jaki dane mi było zwęszyć w perfumach.

 

@loco50, już myślałem, że mnie rozgryzłeś i wszystko zostanie na półce, ale jednak się przed chwilą przełamałem i zgodnie z postanowieniem coś wjeżdża, coś wyjeżdża. Mam więc kilka rzeczy do oddania w dobre ręce. Zainteresowani wiedzą, co zrobić. :P 

Edytowane przez brz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahaha, zaswędzialy rączki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach


Z upolowaniem starego Cool Watera poszło o wiele łatwiej, niż się spodziewałem. Obstawiałem, że poszukiwania potrwają przynajmniej kilka tygodni jak nie miesięcy, a tu pyk i jest.
 
@brz Co masz na myśli pisząc starego? Moja wiedza na temat perfum jest jeszcze znikoma stąd pytanie. Czy to jakiś stary wypust, czy masz na myśli to że kompozycja jest z 88roku? Sam czekam na kuriera z tym zapachem ale mój ma Davidoff drukowanymi literami, a ten z Twojego zdjęcia ma wszystko jedną czcionką wypisane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mikas, dokładnie to mam na myśli, pisząc o starym CW - to flaszka z 2004, jeszcze z opisywanych kursywą wypustów produkowanych pod sztandarem Lancaster, a nie COTY.

 

Poszperawszy w necie na temat marki, trafisz pewnie na dość popularną opinię, że te lancasterowskie Davidoffy (tyczy się to również Zino) są zwyczajnie lepsze od aktualnych. A dokładniej, że:

a) może i są nieznacznie lepsze, ale różnice są pomijalne;

b) są dużo lepsze;

c) dzisiejsze wypusty to kompletne szczyny w porównaniu ze starymi.

 

Fakt faktem, że głosy w typie tych z podpunktu c można też było przeczytać, gdy pierwotne „Davidoff Paris” zmieniło się na flaszkach w „Lancaster” właśnie, ale to już norma w tej społeczności. :D

 

Tak czy inaczej, jestem w stanie w tę lepsiejszość uwierzyć, bo w porównaniu z CW wąchanymi niedawno w Hebe Lancaster wypada mi nieco szlachetniej, jest gładszy i trochę głębszy. No i zwyczajnie bardziej mi się podoba. Zazwyczaj nie poluję na tzw. wintydże, ale tu się pokusiłem, a że cenowo wyszło mnie jak świeża nówka i praktycznie samo wpadło w ręce, szkoda było nie skorzystać.

 

Wczoraj porównywałem też sobie w miarę świeże Zino z tym lancasterowskim i o ile na papierkach różnice były mocno zauważalne (na dużą korzyść wersji Lancaster), tak na łapach już ciężko było mi zapachy odróżnić. Muszę się skusić na jakiś kompleksowy oprysk i wtedy wyrobię sobie zdanie, ale aura średnio obecnie sprzyja. Tylko stare Zino w razie czego upolować jest już nieco trudniej. 😐

Edytowane przez brz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@brz Dziękuję za tak wyczerpującą odpowiedź

Prawdę mówiąc nie zdawałem sobie nawet sprawy, że da się kupić prawie 20 letni flakon. Szok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dwa razy kupowałem Cool Water, już nowsze wypusty, jednak za każdym razem mnie drażniły. Jakbym wtarł w siebie proszek do prania...Pozbyłem się ich definitywnie i nie będzie "do trzech razy sztuka". Wróciłem za do tego klasyka od Issey Miyake po sprzedaniu Versace Pour Homme, z którym średnio mi było po drodze i tu jest już znacznie lepiej niż z obydwoma ww.

Przy okazji, nie ma ktoś na zbyciu takiego flakonu (75 ml) w wersji Nuit Parfum? Jak coś to PW.20210616_091809.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby komuś nie podszedł albo znudził się Azarro The Most Wanted, to pisać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słusznie, bo to bardzo dobry zapach. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od Gruchy 

Wiadomo, towar od Gruchy jest najlepszy 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry film - często leci i zawsze jak trafię to oglądam - sorry za off top. 

 


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na lewej Gritti, na prawej Aigner - jednak żaden dla mnie :(

IMG_20210624_153124.jpg

IMG_20210624_153234.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny ten BJ; mam starą i nową wersję

 

Ile dałeś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

200zl.Niuchałem orginał i mam nawet jeszcze pasek papierowy popsikany.Nie wiem ile w tym prawdy że to orginał ale różnicy nie czuję.Ale za 200 to sobie mówię że zaryzykuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena świetna jesli ori :)

Ale jak niee czujesz różnicy to moze i ori :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem kupić w sklepie ale ponad 500zł a nie mam tyle lewej kasy żeby wywalić.Zapach fajny więc nie bedę sobie łba zawracał czy ori czy nie.Jest git.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.