Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

il Dottore

Rolex Air King 2016 vs Rolex Oyster Perpetual Blue

Nowy Rolex Air King czy Oyster Perpetual Blue?  

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Mirek - zgadzam się. Dlatego w poście wyżej napisałem, że zależy kto czego szuka.

IP6s

W kraju mierzyles (w sensie w Polsce ;)), bo przyznam sie, ze jestem dosc ciekawy tego Air Kinga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kraju mierzyles (w sensie w Polsce ;)), bo przyznam sie, ze jestem dosc ciekawy tego Air Kinga

Tak, w wa-wie.

 

 

IP6s


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, w wa-wie.

IP6s

Pamietasz moze cene z metki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak - 26k z groszami.

 

 

IP6s


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AirKing jest w Galerii Mokotów- dla mnie to mieszanka kilku stylów, która nie wyszła na dobre. Oddaję głos na OP, ale rzeczywiście na zdjęciach wychodzi dużo lepiej niż w rzeczywistości. A jeśli chodzi o DJ to tylko "stary". II jest nieproporcjonalny. 36 mm w granacie z datą "roulette" to niemal ideał. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bart8

Wybrałbym oyster perpetual blue

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w Air Kingu, najbardziej boli ta malowana żółta korona która w dodatku styka się z powiększonym lotniczym trójkątem na 12tej. Ciasno tam oj ciasno.

Gdyby korona była stalowa i nakładana byłoby dużo lepiej no i ten milimetr niżej całośc napisów, wpuścić trochę powietrza tam. Wygląda trochę odpustowo niestety. Jak nieudana podróba modelu Rolexa który nigdy nie istniał ale niestety zaistniał.

W tej konfrontacji stawiam jednak na OP, ale może szarego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Airking jest bardziej bling bling przez te indeksy z arabskimi cyframi i kolorowe logo. Jeżeli chcesz postawić na stonowaną elegancję to wybierz OP, jeżeli chcesz się pokazać to AK. Coś w tym jest, że może Airking budzić mieszane uczucia, ale zależnie od tego jak długo będzie oferowany w sprzedaży może to po jakimś czasie być model kultowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie będzie tak samo kultowy jak aktualnie kultowy jest stary Air King.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze - ten AirKing to nie widzę w nim nic ładnego, spójnego... Mam wrażenie, że jest zaprojektowany ot - tak - jako pochodna Explorera.

 

 

Z kolei Oyster Perpetual Blue wygląda spójnie, zrobiony "ze smakiem" i nie ma jakiejś nachalnośći ....

 

 

Piękne zdjęcia, Wczoraj widziałem Air Kinga w Kruku w Silesii i wcale nie wygląda źle, na pewno będzie przykuwać wzrok i rzucać się w oczy, daleko bardziej niż Oyster, który też jest pięknym zegarem. Co kto uważa i czego oczekuje. Air King na pewno wnosi powiew zmian i ja osobiście nie mogę powiedzieć żeby był " nie teges"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już chcesz niestandardowego Rolexa a pasuje Ci klimat AirKinga to może rozważyć Milgaussa?

post-40960-0-30010000-1466797297_thumb.jpg


Nikt nic nie czyta, jeśli czyta to nie rozumie, jak rozumie - zapomina. St. Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ale AK naprawdę trzeba zobaczyć na żywo, bo o ile OP, DJII czy Milgauss IMO na żywo tracą (niektóre mocno), to AK zyskuje.


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już chcesz niestandardowego Rolexa a pasuje Ci klimat AirKinga to może rozważyć Milgaussa?

I to jest dobra koncepcja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod warunkiem, że niebieskiego :-)


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Milgauss jest zdaje się sporo droższy, a temat dotyczy Rolexa entry-level.

Swoją drogą chciałem się wczoraj dowiedzieć o ceny tych dwóch ankietowych modeli ( znam te internetowe, ale chciałem wiedzieć wiela u nas w salonie stoją ). Próbowałem znaleźć jakiegokolwiek maila do salonu Rolexa w PL, bezskutecznie. Więc postanowiłem zadzwonić - również bezskutecznie ( dzwoniłem do 3-ch butików ! na telefony podane na stronie kruka )

Wygląda na to że tylko osobista wizyta z nerką lub innym sprawnym organem w lodówce gwarantuje obsługę w salonie Rolexa i zapisanie się do listy kolejkowej. Zabawny marketing, to jest naprawdę zdumiewające jak tyra się klientów tylko po to aby sztucznie wywindować prestiż marki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze się do Silesii dodzwaniałem za 1-wszym razem i obsługa była kompetentna choć na pierwszym miejscu jeśli chodzi o obsługę i kontakt z klientem stawiam butik Omegi w Warszawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod warunkiem, że niebieskiego :-)

 

 

Milgauss jest zdaje się sporo droższy, a temat dotyczy Rolexa entry-level.

Niebieska wersja też jest a różnica w cenie od AK jest na tyle niewielka że warto dopłacić żeby nie kupować tej pokraki. Osobiście wybrałbym jednak DJ II, zakładając że w ogóle byłbym skłonny zapłacić tyle za Rolexa ( a nie byłbym ).


Nikt nic nie czyta, jeśli czyta to nie rozumie, jak rozumie - zapomina. St. Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze się do Silesii dodzwaniałem za 1-wszym razem i obsługa była kompetentna choć na pierwszym miejscu jeśli chodzi o obsługę i kontakt z klientem stawiam butik Omegi w Warszawie.

 

Widocznie jesteś Bartek ich złotym klientem, mają Twój numer już wprowadzony i obowiązek odbierania z centrali w Żeneww :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widocznie jesteś Bartek ich złotym klientem, mają Twój numer już wprowadzony i obowiązek odbierania z centrali w Żeneww :D

Ja tez nigdy nie mialem problemu z dodzwonieniem sie, wiec pozostaje tylko opcja, ze maja Twoj nr wklepany jako trefny i odwrotna procedure do powyzszej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście z tych dwóch poszedłbym w nowe... A jeśli rolex i podobny budżet to tylko jak ktoś już napisał datejust II czarna lub niebieska tarcza. Super zegarek i 41 mm średnicy.

Osobiście z tych dwóch poszedłbym w nowe... A jeśli rolex i podobny budżet to tylko jak ktoś już napisał datejust II czarna lub niebieska tarcza. Super zegarek i 41 mm średnicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles

Rolex!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Laealin
      Witam, zegarek działa, jednak jest to pamiątka i totalnie nie jestem w stanie stwierdzić czy to oryginał. Dodam ze nie wiem do jakiej osoby fizycznie bym mogla sie zwrócić aby go zidentyfikował  i oczyścił 😕
       
       Z góry dziękuję za wszystkie wasze odpowiedzi ❤️



    • Przez mandaryn44
      Witam, Do sprzedania mam dziś ROLEXA  Explorera II nr ref 226570. Zegarek z 2021 roku, zakupiony przeze mnie na forum od uznanego i szanowanego forumowicza, jako nowy, krótko po odebraniu z salonu, jestem drugim właścicielem. Zegarek w stanie idealnym, nie widzę żadnych rysek itp., zastrzegam sobie niewyczuwalne ledwo widoczne rysy, bransoleta skrócona na mój nadgarstek, ogniwa w komplecie. Zestaw prosto ze sklepu, wszystkie karty, pudełka, paragon z Jubitomu. Full set.
      Zegarek miał mieć u mnie spokojną starość, chciałem go dać ojcu na 80 ale jednak życie zmieniło plany i musi iść do ludzi /tata ma się dobrze...😀/. 
      Cena jaka mnie interesuje to 39.000 zł ale jestem otwarty na negocjacje, nie obrażające żadnej ze stron.
      Dostawa na koszt i ryzyko nabywcy, jednak - ze względu na wartość i stan zegarka - najchętniej odbiór osobisty w Częstochowie. 
      Zapraszam do obejrzenia i zakupu.







       

       
       




       
    • Gość
    • Gość
      Przez Gość
    • Gość
      Przez Gość
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.