Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

pablo122

Brexit

Rekomendowane odpowiedzi

"Rdzenni" mieszkańcy mają dość tego że ściągnęli sobie czarnoskórych do roboty, później pojawili się "murzyni Polacy" którzy wyedukowali się zaczęli zabierać im pracę a z Francji wielka inwazja na nich napiera wrogo nastawionym im ludzi.

Ich dzielnice zamieniają się w strefy No Entry...

 

A przecież niedawno w Dover weryfikowali każdego.

 

Czy UK straci na Bretixie?

Płacili do UE więcej niż brali.

Mieli rynek regulowany wg ustaleń UE.

 

Teraz sami mogą cła sobie narzucać na cxyje towary chcą.

 

TTPI się oddala bo to UK było orędownikiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

No nie. Godzina słuchania po angielsku, a oni odwołają ten brexit i zostanę jak ch*j z tym filmem :(


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kwestii ocieplenia klimatu dwutlenkiem węgla który pochłaniają rośliny

http://www.wykop.pl/link/1607277/wojciech-cejrowski-o-zielonych-plucach/

Najwięcej tlenu produkują oceany, plankton etc.

W tych samych oceanach wspomniany już metan zalega w postaci stałej na ich dnie, wzrost temperatury powoduje reakcję łancuchową, coraz więcej uwalnia się metanu i coraz bardziej rośnie temperatura co powoduje jeszcze większe uwalnianie metanu itd.

Co do Hitlera i głosu ludu, to bez żartów proszę, taki sam głos ludu jak dzisiaj naszego rządu, samodzielny bez przymusu i bez kombinacji z przymrużeniem oka.

Polacy w GB chyba do niedawna byli porównywani do Ukraińcow w Polsce.

Są potrzebni, ale zabierają prace i obniżają zarobki wiec ich ilość należy kontrolować.

"No nie. Godzina słuchania po angielsku, a oni odwołają ten brexit i zostanę jak ch*j z tym filmem :( "

- to samo pomyślałem :D


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dają to się bierze, to jest polityka i kraje takie jak Kanada, USA czy UK dobrze to rozumieją. Inna sprawa że wszędzie widać tabliczki "ufundowane prze UE", a nikt nie postawi tabliczek "tutaj nie powstała fabryka ze względu na regulacje UE".

 

Nie wiem od kiedy mamy jakiś dług wobec państw starej unii, ale wydaje mi się że historycznie jest raczej na odwrót. Ja osobiście wolę żeby Polska nie dostawała ani grosza dotacji, ale żeby nie osiedlali nam na siłę emigrantów z Afryki.

 

 

 

Czyli demokracja jest OK, pod warunkiem że ludzie zagłosują tak jak chcemy, a jak zagłosowali inaczej to już ciemny lud i w ogóle Hitler. Ja nie jestem wielkim fanem demokracji, ale śmieszy mnie jak Tomasz Lis, wielki obrońca demokracji, drący mordę na marszach oszołomów z KODu mówi w audycji w TokFM że demokracja to jednak jest zła, bo ciemny lud nie powinien o niczym decydować tylko światłe elity.

Mówisz mową nienawiści!


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tia! 

A ten biały kot 

niczym czarny,  :wacko:

to tak, by murzyn 

miał niefart?  ;)  :lol:


<p>Czasem lec-e w gruchy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Kolegę ultranacjonalistę czynnie działającego w organizacji a nawet jest przewodniczącym czegoś tam. Do rzeczy, facet inteligentny, ma wiedzę historyczną etc. Natomiast tak skrajnego podejścia sobie chyba nie potrafię wyobrazić.

Człowiek ma nawet polski telewizor Elemis w co dosłownie nie mogłem uwierzyć :)

Dzięki Niemu zrozumiałem drogę KK oraz uświadomił mi wiele spraw ale ma jedną wadę, jest głuchy na kontrargumenty :)

Nie dziwi wyjście GB z unii i chyba podobnie rysuje się przyszłość reszty członków


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę kalifornijska ta Wielka Brytania... ;)

 

A Kalifornia, jak wiadomo:

I mamy wyjaśnienie wszystkiego...


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówisz mową nienawiści!

 

Wydaje mi się, że nie należysz do grupy mającej wyłączny monopol na stwierdzanie, kto mówi mową nienawiści.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś myślałem ze Kolega jest czarny, znaczy buzię ma czarną, ale przyjechał na spotkanie to był bardziej biały ode mnie :)


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha, Tomka z miasta zegarków nie było, a dyskusja i tak na temat zakazany zeszła, tylkoose posty krótsze były ;)

Wiem, niestety jestem białym, heteroseksualnym mężczyzna, więc zgodnie z propaganda UE wszystko co powiem jest szowinistczna, faszystowska mowa nienawiści. Nic nie poradzę :(.

Też się pod tym podpisuję. Oprócz tego jestem homofobem i inne takie niepoprawne politycznie sprawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WASP u nas równa się WPC ?


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A bez skrótów


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inna sprawa że wszędzie widać tabliczki "ufundowane prze UE", a nikt nie postawi tabliczek "tutaj nie powstała fabryka ze względu na regulacje UE".

 

 

Zakładam, że nie uprawiasz na forum populistycznej propagandy i dlatego z chęcią się dowiem gdzie w Polsce nie powstały fabryki ze wględu na regulacje UE.

 

 

 Ja osobiście wolę żeby Polska nie dostawała ani grosza dotacji, ale żeby nie osiedlali nam na siłę emigrantów z Afryki.

.

 

Ludzie dajcie już spokój z tymi emigrantami. Mówicie o czymś czego w Polsce nie ma. Swoją drogą gdyby w Polsce pojawilo się setki tysięcy uchodżców ukraińskich (co było całkiem prawdopodobne gdyby Putin nie zatrzymał się na Donbasie) to wtedy zapewne chcielibyście solidarności innych państw UE w rozwiązaniu problemu

 

 

 

Czyli demokracja jest OK, pod warunkiem że ludzie zagłosują tak jak chcemy, a jak zagłosowali inaczej to już ciemny lud i w ogóle Hitler. 

 

Nie ciemny lud tylko zmanipulowany. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głupie. Do Grecji poza Unią wejdą ruscy. Już w ubiegłym stuleciu to przerabialiśmy...


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, niestety jestem białym, heteroseksualnym mężczyzna, więc zgodnie z propaganda UE wszystko co powiem jest szowinistczna, faszystowska mowa nienawiści. Nic nie poradzę :(.

Ja również jestem biały i hetero ale mam odmienne zdanie.

Sranie na Unię doprowadziło prosty brytyjski lud do zagłosowania za wyjściem. Ciesz się i kupuj na zapas w Timefactors bo wkrótce podrożeje o cło i vat :(


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że nie należysz do grupy mającej wyłączny monopol na stwierdzanie, kto mówi mową nienawiści.

Z kolegi Nicona: "wielki obrońca demokracji, drący mordę na marszach oszołomów z KODu"

Serio?


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, niestety jestem białym, heteroseksualnym mężczyzna, więc zgodnie z propaganda UE wszystko co powiem jest szowinistczna, faszystowska mowa nienawiści. Nic nie poradzę :(.

 

No to jeszcze raz, do znudzenia - pokaż mi proszę dowód na propagandę UE, która stwierdza, że wszystko co powie biały, heteroseksualny meżczyna taki jak ty i ja jest szowinistyczną, faszystowską mową nienawiści. 

Takie stwierdzenia, nawet użyte jako skarkazm, kształtują fałszywy obraz i składją się na manipulacje, o której mówiłem.

 

Swoją drogą ciekawa kwestia - wielu mówi o poprawności politycznej tylko, że nie zauważyliście, że paradoksalnie wpadają w inną poprawność polityczną propagowaną w naszym kraju. Teraz trendy jest zgnoić uchodzćów, zwalić winę za wszystkie nieszczęscia na sterowaną z Berlina UE pod żydowkim zarządem i pokazać się jako heteroseksulany, biały obrońca euroejskiej (słowiańskiej) kultury :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu chodzi nie o to że ja komuś zabraniam coś robić w moim kraju, bo ten ktoś jest obcy, tylko, że jakim prawem jakiś gnój bezrobotny przyjeżdża do mnie i mi zabrania czegokolwiek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu chodzi nie o to że ja komuś zabraniam coś robić w moim kraju, bo ten ktoś jest obcy, tylko, że jakim prawem jakiś gnój bezrobotny przyjeżdża do mnie i mi zabrania czegokolwiek.

Czego zabrania ci "gnój" Ukrainiec przyjeżdżający do Polski?


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.