Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tomaliusz

Citizen

Rekomendowane odpowiedzi

Może ktoś z Was będzie wiedział...

Czy autoryzowany serwis Citizena w Polsce, akceptuje karty gwarancyjne ze sklepów z innych państw UE? Rzecz jasna autoryzowanych sprzedawców 😉

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może ktoś z Was będzie wiedział...
Czy autoryzowany serwis Citizena w Polsce, akceptuje karty gwarancyjne ze sklepów z innych państw UE? Rzecz jasna autoryzowanych sprzedawców
 
 
"Nie wiem, ale się wypowiem"
Centralny serwis i dystrybucja na Europę jest w Niemczech, tak więc nasz autoryzowany powinien akceptować, ale tak, jak pisałem na początku, nie znam szczegółów i w naszym konkretnym przypadku może być inaczej.
Najlepiej zadzwonić do Warszawy do serwisu i się zapytać, czy honorują europejską gwarancję a jeżeli powiedzą, że nie, to niech podadzą podstawę, bo powinni ją uznawać (bo Unia, bo jesteśmy członkiem, bo podatki, itd.).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Planujemy ze znajomymi kupic naszemu kumplowi skyhawk na pierwsza w zyciu 40😉 na co zwrocic uwage, ktora wersje wybrac?


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Planujemy ze znajomymi kupic naszemu kumplowi skyhawk na pierwsza w zyciu 40 na co zwrocic uwage, ktora wersje wybrac?
 Kumpel ma fajnie, że mu kupujecie.
Warto wybrać SkyHawk'a z może nienajnowszym, ale b. dobrym i sprawdzonym kalibrem U680 (analogowo-cyfrowy z dwoma charakterystycznymi, małymi wyświetlaczami).
Jest pełno modeli z tym mechanizmem i osobiście nie znam źle wykonanych (tzn. sekundnik trafia w indeksy a bezel centruje ), tak więc wybór zależy jedynie od preferencji wizualnych i gustu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zdecydowanie wolę tytan (łącznie z kajdanem) - IMHO nie ma wad - same zalety.
No ale i w tej kwestii zdania są podzielone tzn. są osoby, które muszą "czuć ciężar" zegarka.
Mam nadzieję, że pomogłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, swierszczu napisał(-a):

Planujemy ze znajomymi kupic naszemu kumplowi skyhawk na pierwsza w zyciu 40😉 na co zwrocic uwage, ktora wersje wybrac?

Nie wiem jak przedział rozmiarowy obejmują Skyhawki, ale warto wybrać model dostosowany do wielkości przegubu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chlop duzy nie jest ale przy jego garminie wszystko bedzie mniejsze😉


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnimi czasy mój koń pociągowo-zegarkowy uległ kontuzji. Z tego względu byłem zmuszony do zamówienia nowego bezela i insertu (potłuczone, że nie dało się patrzeć), a swiss zażyczył sobie za pomoc 1100 (chwwd) W te miejsce zastosowałem oszustwo, albo jak kto woli moda giphy.gif


I tym oto sposobem referencja ny0085- 86ee zmieniła się w ny0084-89e i IMHO jest to zmiana na plus. 92139691de7343c267a3861461f925d2.jpg
169e46dd152712b19972704c694b1b3f.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kdb1 napisał(-a):

Ostatnimi czasy mój koń pociągowo-zegarkowy uległ kontuzji. Z tego względu byłem zmuszony do zamówienia nowego bezela i insertu (potłuczone, że nie dało się patrzeć), a swiss zażyczył sobie za pomoc 1100 (chwwd) W te miejsce zastosowałem oszustwo, albo jak kto woli moda giphy.gif


I tym oto sposobem referencja ny0085- 86ee zmieniła się w ny0084-89e i IMHO jest to zmiana na plus. 92139691de7343c267a3861461f925d2.jpg
169e46dd152712b19972704c694b1b3f.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Powiem, że osobiście założyłbym bezel od ny-0040 - bardziej „toolowo” wygląda z większymi liczbami. 
Chyba że nie pasuje…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powiem, że osobiście założyłbym bezel od ny-0040 - bardziej „toolowo” wygląda z większymi liczbami. 
Chyba że nie pasuje…

Toolowo, to fakt. Wziąłbym taki pod jednym warunkiem. Gdybym miał na tarczy napisane marina militare. ;p. A tak została zielona wariacja, która mi się zawsze podobała. Ny008x to zdaje się druga edycja z turkusową luma, która zdziwiła mnie, gdy przyszedł do mnie zegarek. Ale zakochany jestem w jej kolorze. ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Kdb1 napisał(-a):

Gdybym miał na tarczy napisane marina militare

Z tego co pamiętam tarcza w tych Citizenach to była malowanka , jak się dobrze przyjrzało widać było oryginalne oznaczenia które przebijały . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 29.12.2023 o 17:21, AK&AK napisał(-a):

Solarny Promaster EO2023-00A w trakcie obiadu z zimowych promieni słońca 😉

IMG_20231229_143659.jpg

bardzo ładny, i w temacie kobiecych diverów nie ma za bardzo konkurencji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z tego co pamiętam tarcza w tych Citizenach to była malowanka , jak się dobrze przyjrzało widać było oryginalne oznaczenia które przebijały . 

Dokładnie tak było. Dało się zauważyć prześwitujący napis, choć było to wykonywane pod konkretny cel- żadna samoróbka. ;p


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
W dniu 10.04.2017 o 13:41, tommly napisał(-a):

Dzisiaj taka cieszynka ;)

Też mi się bardzo podoba ten model BN0151-17L , kiedyś go kupię. Jest bardzo podobny do niego BN0168-06L ale nie wiem czym się one różnią, może ktoś wie. W sklepie internetowym facet mi powiedział  że kolorem ale jakoś mnie to nie przekonało.

Edytowane przez User2224

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 3.01.2024 o 14:18, User2224 napisał(-a):

Też mi się bardzo podoba ten model BN0151-17L , kiedyś go kupię. Jest bardzo podobny do niego BN0168-06L ale nie wiem czym się one różnią, może ktoś wie. W sklepie internetowym facet mi powiedział  że kolorem ale jakoś mnie to nie przekonało.

 

Kolorystyką się tylko różnią. Kiedyś był tylko czarny i granatowy, ale model "chwycił" na rynku i poszły kolejne kolory:

 

obraz.png.a73be3d9333e2e54b25162e0cdd261fc.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.