Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterMind

Tisell Marine Diver Date MKIII - Recenzja

Rekomendowane odpowiedzi

MKII pewnie najbliżej idei składania hołdu, bo tak jak napisał Prezesso79, MKII to odwzorowania starych, nieprodukowanych modeli.

 

Do tego dołożyć należy osobę założyciela "marki" który ma jakiś mały kult wyznawców za sobą oraz to, że zegarki są składane do kupy w USA, a nie w Azji (jakby to miało duże znaczenie...), to że na projekt trzeba się zapisać i długo czekać (na wydział=ekskluzywność) oraz cena jaką sobie śpiewają - to wszystko tworzy otoczkę lepszego produktu, który jest co prawda homagem ale przecież nie "tak paskudnym", jak np. Tisell. W zasadzie skuteczny marketing, w najczystszej formie.


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To właśnie miałem na myśli - za ceną idzie uczucie jakości, a zapisy i tworzenie projektu razem z użytkownikami WUS nie pozostaje bez znaczenia dla wizerunku marki - nie jest tak anonimowa jak Azjatyckie duchy. Tak jak napisałeś MasterMind, czysty marketing ;) Pomijam kraj produkcji i składania zegarków bo jest to piekielny temat (czekamy na Burns'a) :D
 

Czyli co Tissel , za 2000 $ byłby ok :)


W żadnym wypadku  :P

Edytowane przez dodge66

Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj kolega ma super pomysl na biznes. Chetnie mu go *** i zarobie na tym.
Mialbym chlopaki do was prosbe. Wytlumaczcie mu (tak jak na przykladzie tego Tisella swietnie tluczecie), ze nasladownictwo to najwyzsza forma szacunku i te kilka baniek ktore zarobie to hold jemu zlozony. Zaplace ;)

Co do MKII. To przynajmniej w naszym kraju (czyt. Forum) daleko , bardzo daleko mu do kultu zajebistosci Tisella :), a ci co jada po Tisellu tak samo jada po Steinharcie MKII Eposie itd., tylko to jest niewygodna prawda dla milosnikow azjatyckich inspiracji, bo to odbiera argument oblezonej twierdzy i jakiejs tam tiselowskiej elitarnisci ;)

Edytowane przez DawPi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie Rolexa nie ma co zalowac. Zreszta nie raz z przymrozeniem oka podchodzili w swoich reklamach do podrob wlasnych produktow.

 

@nicon wiesz oni nie kopiuja produktu z 1905r ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu chyba nie chodzi o odbieranie rynku, nawet nie chodzi o nieswiadomego nabywcę-moze kupić zegarek azjatycki bez swiadomosci ze to nawiazanie do oryginalu, mnie zastanawia nabywanie z 'premedytacją' przez swiadomego uzytkownika.

Czemu?

A no temu ze jest podobny do Rolexa, Pama.....

I tu mam tzw ból.....:)

 

 

Chcesz produkt chinski?, to kup chinski zegarek chinski :)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy tak się zastanawiam.

 

Czy jeżeli kupię Steinhart-a, a bardzo mi się podobają modele z serii Ocean, to czy stanę się od razu "tym złym" który kupił świadomie podróbkę Rolexa?

 

Marcin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Master Yoda liczyłem na to, że odniesiesz się do MKII, bo o chinach to już było.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
 

Koledzy tak się zastanawiam.

 

Czy jeżeli kupię Steinhart-a, a bardzo mi się podobają modele z serii Ocean, to czy stanę się od razu "tym złym" który kupił świadomie podróbkę Rolexa?

 

Marcin.

 
 

Będziesz się smażył w piekle icon_twisted.gif icon_twisted.gif

;)

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy tak się zastanawiam.

 

Czy jeżeli kupię Steinhart-a, a bardzo mi się podobają modele z serii Ocean, to czy stanę się od razu "tym złym" który kupił świadomie podróbkę Rolexa?

 

Marcin.

Sam plan zakupu czyni Cię tym złym :)


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee, jak zerżnęli design ale logo mają swoje to sprawa noszącego. Byleby tylko nie zakładał wątków dla poprawy swojego samopoczucia w którym udowadnia że jego przysłowiowy Tisell jest lepszy niż Rolex a on jest sprytny w przeciwieństwie do frajerów przepłacających za oryginał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest lepszy bo nie powoduje sraczki jak go zgubisz

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zgubisz , to też szkoda. Fakt , jednak że dużo mniej.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj, to zagubienie Patka co może spowodować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj, to zagubienie Patka co może spowodować?

Rozwód bo kogoś wina musi być

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 
 
 

Będziesz się smażył w piekle icon_twisted.gif icon_twisted.gif

;)

 

 

A z tym to nie będzie problemu, mam tam zapewnione dwa rzędy kotłów na wszelki wypadek  B)

 

 

Sam plan zakupu czyni Cię tym złym :)

 

No i masz, jak to się mówi zawsze ..... z tyłu  :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest lepszy bo nie powoduje sraczki jak go zgubisz

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Specyficzny sposób okazywania smutku po stracie...a poza Smectą jest na to jeszcze jedna rada. Ubezpieczenie zegarka. Z tym, że ono też kosztuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, jak posiadasz wszelką dokumentacje do zegarka i wycenę rzeczoznawcy-co tez tanie nie jest.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapytam dalej czy w najgorszym wypadku (czyli kradzieży zegarka) takie ubezpieczenie pokryje wszystkie koszta?

Chodzi mi o koszt zakupu zegarka oraz wyceny rzeczoznawcy.

 

M.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różne firmy mają tu różną politykę ale dobra firma , dobry agent i dobry klient zawsze znajdą korzystne rozwiązanie. Wycena rzeczoznawcy przed nie jest konieczna jeśli masz udokumentowane posiadanie konkretnego zegarka. Post factum można bez trudu ustalić ile aktualnie jest wart Rolex Submariner o takiej referencji , z takiego roku. Wyłączenia są różne ale jeśli nie udowodnią Ci celowego lub lekkomyślnego działania to mienie utracone w wyniku rozboju poświadczone na policji też podlega rekompensacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Różne firmy mają tu różną politykę ale dobra firma , dobry agent i dobry klient zawsze znajdą korzystne rozwiązanie. Wycena rzeczoznawcy przed nie jest konieczna jeśli masz udokumentowane posiadanie konkretnego zegarka. Post factum można bez trudu ustalić ile aktualnie jest wart Rolex Submariner o takiej referencji , z takiego roku. Wyłączenia są różne ale jeśli nie udowodnią Ci celowego lub lekkomyślnego działania to mienie utracone w wyniku rozboju poświadczone na policji też podlega rekompensacie.

Pozwolę się mieć odmienne zdanie od kolegi Roberta.:)

Za wycenę placimy sami i jest ona podstawą do ubezpieczenia-tzn, aktualna wartość przedmiotu w dniu zawarcia umowy.

Edytowane przez Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edytowałem powyzej.

Temat znam dobrze, i nie wyglada to tak słodko jak to przedstawiają agenci :)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Odkąd trzymam zegarki w sejfie w budynku ze stałą ochroną i nie jest to miejsce gdzie mieszkam tematem się nie inetersowałem ale kilka lat temu wystarczyło by agent sporządził taką dokumenatcję osobiście - było to o tyle łatwe że wszystko miało papiery umożliwiające identyfikację.

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Mallujemy
      Witam.
      Poszukuje następcy dla automatu Maserati R8821110003.
      Zdecydowany byłem na divera z automatem i już prawie kupiłem Tisella Marine Diver lecz nagle wpadł mi w oko zupełnie inny zegarek.. tytułowa:
      Certina DS Action Gent Chronometer C032.851.22.087.00 
      https://www.zegarmistrz.com/Zegarek_Certina_DS_Action_Gent_COSC_Chronometer_C0328512208700_C0328512208700-12758.html?gclid=EAIaIQobChMI97b3iszu3AIVy-d3Ch2kBwvZEAQYASABEgL-FfD_BwE
      Zegarek jest piękny, niestety posiada mechanizm kwarcowy a wersja z automatem nie dość ze kosztuje 2x tyle to na dodatek nie wygląda tak ładnie jak wersja z bateryjką.
      Tak więc warto wydawać 1500 zł na tę Certine z kwarcem?
      Ew jakieś inne propozycje w stylu tej Certiny? (koniecznie datownik ( najlepiej bez nazwy dnia) i opisane minuty na tarczy)
      Budżet ok 2000 zł.
      Pozdrawiam.
       
       

    • Przez robmir
      Tisell Pilot Watch 43mm Type A
    • Przez robmir
      Sea-Gull ST25
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.