Buczo 2302 #9926 Napisano 9 Lutego 2018 Co tu na ręce może mieć Pan Kobuszewski? Pobieda z czarną tarczą? 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
surovy77 5274 #9927 Napisano 10 Lutego 2018 Która opcja do Was bardziej przemawia? 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Master Yoda 2171 #9928 Napisano 10 Lutego 2018 Księżna Kate.Opcja męska jest poza moimi zainteresowaniami. 0 Pozdrawiam, Marek Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
surovy77 5274 #9929 Napisano 10 Lutego 2018 Księżna Kate.Opcja męska jest poza moimi zainteresowaniami. To może doprecyzuję.O zegarki mi chodzi 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Master Yoda 2171 #9930 Napisano 10 Lutego 2018 Omega, w tym przypadku to prezent od Matki. 0 Pozdrawiam, Marek Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
surovy77 5274 #9931 Napisano 10 Lutego 2018 Omega, w tym przypadku to prezent od Matki.Zostawiając względy sentymentalne z boku też? 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Jaroslaw Jerry Esowy 1756 #9932 Napisano 10 Lutego 2018 Rolek 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Dorian06 44396 #9933 Napisano 10 Lutego 2018 Ja za Rolkiem. 0 W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał: ... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz... Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Master Yoda 2171 #9934 Napisano 10 Lutego 2018 Zostawiając względy sentymentalne z boku też?Trudno porownac zegarek kwarcowy z mechanicznym... 0 Pozdrawiam, Marek Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Buczo 2302 #9935 Napisano 10 Lutego 2018 Rolex! 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Lincoln Six Echo 88985 #9936 Napisano 10 Lutego 2018 Pierre Emerick Aubameyang, nowa gwiazda Arsenalu Londyn. 0 WARTO POMAGAĆ: https://www.siepomaga.pl Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
colector 736 #9937 Napisano 10 Lutego 2018 Tak mi się przypomniało;) 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Bartek79 1704 #9938 Napisano 10 Lutego 2018 James Hetfield Metallica. Rolex Datejust II 116334 Spójną ma kolekcję W sumie to ciekawy ten DJ... 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
dawidowo 4 #9939 Napisano 11 Lutego 2018 Hej !W swiecie sportu, szczegolnie zabaw na sniegu a dokladnie Snowboardu, mysle ze Shaun White jest dosc dobrze znany , a jesli nie to mysle ze warto sie zapoznac z osoba, w jakim wieku zaczal jezdzic na snowboardzie i jakie tytuly osiagal podczas swojej kariery i jakie wyniki zdobywal 'Obserwuje' go na jego Instagramie i dzis wrzucil zdjecie, z zegarkiem, i jesli mnie oko nie myli, a chyba nie, to ma Speediego na reku idzie w bardzo dobrym kierunku Mam nadzieje ze tego jeszcze nie bylo pozdrawiam! 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
surovy77 5274 #9940 Napisano 11 Lutego 2018 Dokładnie.Nie myli Cię oko.Speedy. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
desmo 3941 #9941 Napisano 12 Lutego 2018 I tak dzięki „olimpijskiej akcji marketingowej „ Omegi młody człowiek dowiedział się że są na świecie zegarkami mechaniczne...wreszcie się na coś przydała ta Olimpijska „limitacja” 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
johndeacon 89 #9942 Napisano 12 Lutego 2018 (edytowane) Jest to późny model z serii 7548 z wr 200m JDM ( japnese domestic market). Podobno kupił go jak Queen grało w Japoni w maju 1985 Znalazłem taką informację. Nieźle, tyle lat nosić jeden "biedny" zegarek. Edytowane 12 Lutego 2018 przez johndeacon 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
sanik 91448 #9943 Napisano 12 Lutego 2018 Jest to późny model z serii 7548 z wr 200m JDM ( japnese domestic market). Podobno kupił go jak Queen grało w Japoni w maju 1985 Znalazłem taką informację. Nieźle, tyle lat nosić jeden "biedny" zegarek.Weź pod uwagę ile ten zegarek jest dziś warty 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
johndeacon 89 #9944 Napisano 12 Lutego 2018 Zważywszy na stan konta tego Pana- to niewiele. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
sanik 91448 #9945 Napisano 12 Lutego 2018 Raczej chodziło mi o wartość kolekcjonerską dla fanów. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio #9946 Napisano 12 Lutego 2018 Raczej chodziło mi o wartość kolekcjonerską dla fanów.Chodzi Ci o fanów marki czy może o fanów tego Pana? ;-) 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
sanik 91448 #9947 Napisano 12 Lutego 2018 Chodzi Ci o fanów marki czy może o fanów tego Pana? ;-)Jedno nie wyklucza drugiego. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio #9948 Napisano 12 Lutego 2018 Jedno nie wyklucza drugiego.Słusznie :-) 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
johndeacon 89 #9949 Napisano 13 Lutego 2018 Raczej chodziło mi o wartość kolekcjonerską dla fanów. Zważywszy na to, ile lat go nosi, zabierze go ze sobą na tamten świat Żart. Ale rzadko się zdarza by ktoś nosił tyle lat jeden i ten sam zegarek, czy to wśród gwiazd czy zwykłych zjadaczy chleba. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Master Yoda 2171 #9950 Napisano 13 Lutego 2018 . Ale rzadko się zdarza by ktoś nosił tyle lat jeden i ten sam zegarek, czy to wśród gwiazd czy zwykłych zjadaczy chleba.Dziś, kiedyś to była norma, ba zegarek był przekazywany z ojca na syna, no ale wtedy zegarki nie były produkowane w Azji... To i służyły ludziom lata całe.... 0 Pozdrawiam, Marek Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach