Gość fidelio #10501 Napisano 21 Czerwca 2018 A z czego tu żartować? Biznes jak każdy inny... BTW coś konkretnego stoi za określeniem "koszmarek"? Taki se kwarcyk, nawet niespecjalnie drogi.Chociażby logo przypominające mi pewną markę odzieżową, interesujący dobór kolorów i jakże potrzebne chrono w każdym modelu, bo w końcu im więcej tarczek, tym lepiej. Oczywiście szanuję, że komuś może się to podobać, ale nie jest to jednak moja bajka :-) 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
4palce 390 #10502 Napisano 21 Czerwca 2018 Chociażby logo przypominające mi pewną markę odzieżową, interesujący dobór kolorów i jakże potrzebne chrono w każdym modelu, bo w końcu im więcej tarczek, tym lepiej. Oczywiście szanuję, że komuś może się to podobać, ale nie jest to jednak moja bajka :-)Istnieje skończona ilość możliwych kombinacji graficznych, więc co się komu z czym kojarzy to kwestia dyskusyjna. Także "włoskie" nazewnictwo nie jest ich domeną, prawda? Widywałem brzydsze zegarki, na widok których znaffcy cmokali z ukontentowania pod warunkiem wszakże, że brandowane były logiem znanej marki. To jest skok na kasę i tyle. 0 Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Swatch YIS403 - Citizen BN0159 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Citizen BT0070-01A Twin Date Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio #10503 Napisano 21 Czerwca 2018 Istnieje skończona ilość możliwych kombinacji graficznych, więc co się komu z czym kojarzy to kwestia dyskusyjna. Także "włoskie" nazewnictwo nie jest ich domeną, prawda? Widywałem brzydsze zegarki, na widok których znaffcy cmokali z ukontentowania pod warunkiem wszakże, że brandowane były logiem znanej marki. To jest skok na kasę i tyle.Pewnie, że to skok na kasę. Mnie te zegarki się nie podobają i zmiana logo/brandu/producenta niewiele by tu zmieniło :-) Co do włoskiego nazewnictwa, to faktycznie, nie jest ich domeną. Na myśl przychodzi mi tu Panerai czy Parmigiani, więc Twoja uwaga dotycząca tego nazewnictwa nie do końca jest dla mnie jasna... 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
tarant 2980 #10504 Napisano 21 Czerwca 2018 Chociażby logo przypominające mi pewną markę odzieżową, interesujący dobór kolorów i jakże potrzebne chrono w każdym modelu, bo w końcu im więcej tarczek, tym lepiej. Oczywiście szanuję, że komuś może się to podobać, ale nie jest to jednak moja bajka :-) Bo za krótko jesteś na forum i odpowiedniego gustu jeszcze sobie nie wyrobiłeś 0 Pozdrawiam Piotr Tolerancja musi być nietolerancyjna wobec nietolerancji. Němec z Královce Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio #10505 Napisano 21 Czerwca 2018 Bo za krótko jesteś na forum i odpowiedniego gustu jeszcze sobie nie wyrobiłeś I to jest merytoryczna wypowiedź ;-) Ale fakt, jeszce długa droga przede mną i gdzieś tam, na końcu, na pewno jakieś cudo w typie tej Vendetty na pewno się pojawi. Oby tylko nie za szybko ;-) 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Dorian06 44396 #10506 Napisano 21 Czerwca 2018 Jaki zegarek widać na ręce Anny Lewandowskiej?Nieźle. On nosi AP, Patka a Ona takie coś. 0 W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał: ... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz... Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
sanik 91447 #10507 Napisano 21 Czerwca 2018 Nieźle. On nosi AP, Patka a Ona takie coś. Koleżeńsa przysługa + lokowanie produktu. Już widzę babskie czasopisma ze zdjęciami polskich WAGs. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
4palce 390 #10508 Napisano 21 Czerwca 2018 (edytowane) Nieźle. On nosi AP, Patka a Ona takie coś. IMO ona tego nie nosi. Ona (i inni) zakładają to pozując do zdjęć, na mecze, na spotkania z fanami, na różne ścianki i dywany... najlepsza forma reklamy. Jeśli wierzyć mediom to ona się obnosi z cartierami, hublotami i innymi brajtlingami. Edytowane 21 Czerwca 2018 przez 4palce 0 Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Swatch YIS403 - Citizen BN0159 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Citizen BT0070-01A Twin Date Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
rafi87 586 #10509 Napisano 22 Czerwca 2018 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Lincoln Six Echo 88973 #10510 Napisano 22 Czerwca 2018 Gylfi Sigurdsson, wybierany islandzkim Piłkarzem Roku SIEDEM razy, w tym SZEŚĆ Z RZĘDU. 0 WARTO POMAGAĆ: https://www.siepomaga.pl Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
pawelb29 806 #10511 Napisano 22 Czerwca 2018 I niestety zawodzi w najważniejszym meczu , niestrzelając karnego 0 Deus Dona Me Vi Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Lincoln Six Echo 88973 #10512 Napisano 22 Czerwca 2018 No, niewykluczone, że teraz jest jeszcze bardziej znany (poza Islandią) niż przed tą "bombą". 0 WARTO POMAGAĆ: https://www.siepomaga.pl Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Barry_1 168 #10513 Napisano 25 Czerwca 2018 zegarek na nadgarstku Lewego podczas dzisiejszej konferencji prasowej to któryś z oferty Richard Mille? 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Lincoln Six Echo 88973 #10514 Napisano 25 Czerwca 2018 Akira Nishino, trener reprezentacji Japonii, który prawdopodobnie wystąpi 28 czerwca w roli kaishakunina podczas seppuku Adama Nawałki. 0 WARTO POMAGAĆ: https://www.siepomaga.pl Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Barry_1 168 #10515 Napisano 25 Czerwca 2018 wpis leciwy ale robi wrażenie... https://www.picmog.com/media/994727468030057149_1726994181 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
rafi87 586 #10516 Napisano 25 Czerwca 2018 Clapton jest świetny, a PP w platynie prima sort . 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
dziki dzik 1 #10517 Napisano 25 Czerwca 2018 Pora zacząć odkładać pieniążki:)I może w którymś pokoleniu ktoś z mojej rodziny go kupi... 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
denver47 2532 #10518 Napisano 25 Czerwca 2018 (edytowane) Pisze z komórki, a coś screen nie chce mi wyjść jak należy.. od dawna się zastanawiałem.. co nosi zachar - dziennikarz motoryzacyjny, twórca autocentrum, ma kanał Autocentrum i zacharoff na youtube. Tu tak od 3 minuty można złapać stopklatkę z bliska.. Edytowane 25 Czerwca 2018 przez denver47 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
vvv 2463 #10519 Napisano 25 Czerwca 2018 Wydaje mi sie ze https://www.certina.com/watch/ds-8-chronograph-moon-phase/C0334503605100zapiecie paska na 100% wyglada jak z certiny w temacie youtuba, nie wiem czy ogladacie carpool caraoke. O ile James ma AP, to zastanawiam sie co Paul ma na rece bo nie wyglada mi to na jego patka, a moze jednak? 0 Pozdrawiam,Janek Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
zielony.m 2131 #10520 Napisano 26 Czerwca 2018 Wydaje mi sie ze https://www.certina.com/watch/ds-8-chronograph-moon-phase/C0334503605100zapiecie paska na 100% wyglada jak z certiny w temacie youtuba, nie wiem czy ogladacie carpool caraoke. O ile James ma AP, to zastanawiam sie co Paul ma na rece bo nie wyglada mi to na jego patka, a moze jednak? Moja żona to namiętnie ogląda, już ją oswajam z pomysłem wymiany polowy pudła na AP;p 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Ram83 119 #10521 Napisano 26 Czerwca 2018 Aleksander Kwaśniewski lubi dobre zegarki. Tutaj nosi 41mm rolex datejust. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Barry_1 168 #10522 Napisano 26 Czerwca 2018 Aleksander Kwaśniewski lubi dobre zegarki.a kto nie lubi... ;-) 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio #10523 Napisano 26 Czerwca 2018 Aleksander Kwaśniewski lubi dobre zegarki. Tutaj nosi 41mm rolex datejust. Wysłane z iPhone za pomocą TapatalkDobre trunki pewnie też 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Walter_87 8354 #10524 Napisano 27 Czerwca 2018 Wiem, że zdjęcie słabe (może macie jakieś lepsze), ale ciekawi mnie, co miał na nadgarstku Stanisław Królak - zwycięzca Wyścigu Pokoju w 1956 roku, a prywatnie stryjeczny brat mojego dziadka. 0 KMZiZ Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
eye_lip 27856 #10525 Napisano 27 Czerwca 2018 Walter, po takim zdjęciu nic nie określi się, nie ma żadnych widocznych charakterystycznych elementów. 0 Instagram.com/horlobby.watches Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach